Şimdi Ara

RL2455HM Monitörde Karıncalanma Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski 7 yıllık Monitörümü bu karıncalanma sorunu yüzünden değiştirdim. Aldığım yeni monitördede aynısı oluyor. Sorun Nedir Acaba? 3 farklı cihazda denedim. Farklı kablolar aldım. Akım korumalı priz bile aldım ama yok yine aynı şeyi yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: maxcoder95

Eski 7 yıllık Monitörümü bu karıncalanma sorunu yüzünden değiştirdim. Aldığım yeni monitördede aynısı oluyor. Sorun Nedir Acaba? 3 farklı cihazda denedim. Farklı kablolar aldım. Akım korumalı priz bile aldım ama yok yine aynı şeyi yapıyor

Topraklama varmı prizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum hocam. Apartman hani eski falanda değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxcoder95

Bilmiyorum hocam. Apartman hani eski falanda değil.

Himm eger elektrikten anlıyorsun Sigortaları kapat prizde elektrik olmasın priz sök 3 tane kablo varmı yeşil kablo varsa topraklama vardır eğer anlamıyor san elektrik işinden elleme

• Birde monitörü başka yerde denedinmi mesela bir akrabaginin evinde

• Hocam denemedim ama daireden daireye bişey değişecekse bi deneme yapabilirim. Yurtta kalıyorum Apartman ama yurt.
  • Himm sorun monitordemi diye öğrenmek için ayrıca başka PC dede deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptopda denedim ondada vardı ama biraz daha az gibiydi. Xbox da denedim hdmi sorunu vardı (Hdmi handshake problemi var monitörde çalışmıyor tvde çalışmıyor çözümü hdmi switch ile çözülüyormuş daha denemedim). Hdmi to vga ile denedim xboxtada aynı olay var.
  • UP!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.