Şimdi Ara

RK3188 çipsetli android mini pc destek ve bilgilendirme bölümü ( T428- MK802 IV ) (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.997
Cevap
26
Favori
109.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir cep telefonu tamircisine götürüp içindeki çiplerin lehimlerini tazeletmenizi öneririm. Soğuk lehimden kaynaklanıyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim cihaz bu...
    HTC-T018-V2
    Romu fazla incelememe izin vermedi.
    Ekran parazitlenip cihaz kapanıp durdu...
     RK3188 çipsetli android mini pc destek ve bilgilendirme bölümü ( T428- MK802 IV )
  • Arkadaslar bende mk802iii var Digiturkplayde ligtv kanallari ve ulusal kanallardan bazilari 16-9 iken diger kanallar 4-3 bunun bir cozumu var mi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • digitürk uygulamanın kendi ayar bölmünden kaliteyi hd olarak seç otamatik değil düzelecektir
    bu arada cihazı kaça aldın ram nedir ve hafıza kaç lık ve cihazda ful hd online filimlerde ve diskten oynatmalarda kalite nasıl daha doğrusu cihaz genel performansı nasıl bende alacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: zutestisi

digitürk uygulamanın kendi ayar bölmünden kaliteyi hd olarak seç otamatik değil düzelecektir
    bu arada cihazı kaça aldın ram nedir ve hafıza kaç lık ve cihazda ful hd online filimlerde ve diskten oynatmalarda kalite nasıl daha doğrusu cihaz genel performansı nasıl bende alacam

Cihaz 2 gb ram ve 4 cekirdekli 8gb hafiza var. Cihazi yeni aldigim icin henuz full hd videolara bakma imkani bulamadim. Sadece birkac iptv uygulamasi ve program denedim.. Antutu degeri 21000 civari cikiyor. 4.4.2 kurulu.. Normalde 3288 li cihaz alacaktim. Biraz bekleme karari aldim..
    175 liraya aldim. Dedigini yapmama ragmen hic duzelme olmadi.. Mmxturk,gstv hala dar gosteriyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 3188 ile 3288 arasında farklar nelerdir?
    Elimizdeki 3188 leri uygun fiyata çıkartıp 3288 almaya değer mi?
    4k falan içinse eğer şuan için çok erken değil mi?

• Stick şeklinde olanlardan bluetooht lu hangi modeli önerirsiniz arkadaşlar?Bazı işlemciler yavaş oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

Stick şeklinde olanlardan bluetooht lu hangi modeli önerirsiniz arkadaşlar?Bazı işlemciler yavaş oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 17 Ocak 2015; 19:05:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Stick şeklinde olanlardan bluetooht lu hangi modeli önerirsiniz arkadaşlar?Bazı işlemciler yavaş oluyor...

PM
  • quote:

quote:

quote:

PM

yavv nie PM, biz bilmiyelimmi, nie varsiniz forumda ?
    onerceginizden emin degilseniz, supheniz varsa onemli degil, her halukarda buyurun
  • quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

quote:

quote:

PM

onerceginizden emin degilseniz, supheniz varsa onemli degil, her halukarda buyurun

Katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: arel.gr

quote:

quote:

quote:

PM

Arkadaşda satmak istediği bir ürün varmış onun için pm atmış bende ona pm le geri dönüş yaptım.Bazı şeyleri yanlış algılıyorsunuz.

• ok, özür !
  • RK3188 işlemcili, model numarasında rk31sdk diye yazan Q7 tv box 'da "blank internal flash" hatası alıyorum. Kutuyu yeniden başlattıktan sonra bazen bu hata düzeliyor, bazen de hiç çıkmıyor ama çıktığı zaman da delirtiyor.

RK3188 çipsetli android mini pc destek ve bilgilendirme bölümü ( T428- MK802 IV )

http://www.geekbuying.com/item/Q7-TV-BOX-RK3188-Bluetooth-v4-0-Android-4-2-External-Wifi-Antenna-Ethernet-Port-with-2-4GHZ-wireless-Air-Mouse--Black-324259.html

http://www.freaktab.com/showthread.php?5661-CX-919-quot-Blank-Internal-Flash-quot-Error-after-Running-for-Some-Time

İnternette arama yapınca CX-919 modeli için bu sorundan bahsetmişler ve 4.2.2 sürümü yüklenince sorunun düzeldiğini söylemişler ama benim kutuda zaten 4.2.2 yüklü. Yukarıdaki satış linkinde (benim aldığım yer) android 4.4 'e güncellenebileceği yazıyor ama cihazdaki güncelleme kontrolünde gelen giden birşey yok.

Ne yapmamı önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 18 Ocak 2015; 17:01:01 >

• üstatlar mk 809 IV mü yoksa mk 809 III mü CX919 II mi hangisi doğru tercih olur?Hızlı açılmalı ve ısınmamalı...

max 100 tl ye yurtdışından ne alınır?
  • arkadaslar bi sorum olacak belki yeri bura degil ama .. RK3066 chipsetli bi android tv box ım var.. bunu hdmi uzerinden toshiba tv ye baglayınca goruntu geliyor ses gelmiyor.. ama aynı sekilde söküyorum. samsunga takıyorum ses geliyor.. toshibanın o hdmi girişine receviri takıyorum ses geliyor.. 3 hdmi var ucunde de aynı oluyor.. baska kablo denedim degisen birsey olmadı.. bi fikri olan varsa sevinirim.. tesekkurler..
  • Ya arkadaşlar Allah rızası için biri yardım etsin lütfen.

Ben bu rom işlerinden hiç anlamam ama duyduk birilerinden aldık yaşlı annem için gurbetteki kızı ile işte viber vs ile bedava büyük ekranda görüşsün hergün sevinsin diye... Çinden Q7- 888B- 2 gb ram 8gb ve 4.4.2- xbmc vs. bir sürü şey yazıyor. 3188 cipsetli (T değil) şuradaki özellikler (http://www.aliexpress.com/item/New-Bluetooth-version-EKB311-MK888B-CS918-quad-core-tv-box-Android-4-2-2-2GB-8GB/1001649535.html) aynısı ama benim aldığım yerin tam linki değil...

Neyse LG Tv'ye bağladım HDMi ile görüntü var ses yoktu. Erişebilirlik denen bir ayarın 1920-1080 p çoklu ekran gibi birşeyi işaretleyince ekranda onlarca sayfalar açılıp hepsi birbirine giriyor ve 5-6 sn sonra kendini tekrar başlatıyor.

Allah rızası için yazılım mı rommu ne gerekiyorsa biri çıkar mı bana kargo ile gönder halledivereyim diyen acaba. beş vakit dua edeyim o kardeşime...

• Kargo ile filan uğraşmayın, çok basit çözümü.

1.http://www.freaktab.com/ sitesine girip model numarasıyla ROM arayın, önerilen bir ROM bulup indirin pc nize.(ingilizce bilen ve az birşeyde bilgisayar bilgisi olsun yeter.)

2.http://tabletrepublic.com/forum/cloudnetgo-cr11s/cloudnetgo-cr11s-offical-firmware-downloads-5045.html sayfasında Upgrade Instructions başlığı altında yapılacak işlemleri sırayla resimli olarak anlatmış. Adımları uygulayın.

Takın çalıştırın, beğenmediğiniz bir durum oldu, başka ROM indirip aynı işlemleri yapın.

• Cihazı laptopa bağlayınca sürücü bulunamadı diyor ve ben bunu dahi nasıl halledeceğimi bilmeyecek kadar bilgisizim maalesef. Artık acizlikten biri yardım eder mi diye beklemekten başka bir şey gelmiyor elden :(

• Ya arkadaşlar 58$ lık cihaz bilgimi yok diye çöpe mi gitsin? Lütfen gerekirse 20-30 tl. telefoncuların format parasını da ödemeye hazırım. Kargoya zaten gidiş-geliş 25 tl gidecek ama işimiz görülsün bi el atın lütfen :(

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.