Şimdi Ara

RİZEDE ÇAY İSYANI (çiftçinin isyanı bitmiyor ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
3.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

yol yaptı yoooooooooooooool
    Ne yoluuuu, yeşil yol muuu???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

hortuma su veren itfaiyenin su pompasını

Alıntıları Göster
    Su pompasina su verecek belediyeyi..

• Son seçim öncesi memleketim Rize’deydim. Meydanda bi kalabalık vardı ne oluyor diye baktım çay protestosu vardı. İnsanlar oy yok falan dediler kendi kendime vay uyanıyorlar dedim. İstanbul’a döndüğümde seçim sonuçlarını görünce kalıbınıza tüküreyim dedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yani üzülen var mı?
  • Seçimi merakla bekliyorum, rize ne yapacak.

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    En son adil seçim haziran 2015 di. Seçim hiç bir şeyi göstermez

• Kesin Fetöcüdür. Yoksa ülkede kriz mirizzz yookkk. Bakınız ihracat rekorları kırıyoruz. İnanamayan bakını dinlesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

https://forum.donanimhaber.com/tipi-kafa-sekli-belirliyor-ss-li--132763929
    Konu ile alakasız ama söyleyeyim bebeklik dönemi bıngıldağın gelişimi ve ebeveynlerin dikkati önemli bu konuda.Bıngıldak çok hassas beşik sallar gibi çoğu çocuk 2 ayak arasında gidip geldiğinden mesela çoğu kişinin kafası değişik şekillere bürünüyor bunun önemi büyük.Bebeklik döneminde oluşan fiziksel her türlü etmen hayatı etkiliyor ve geçmiyor bu yüzden bebeklik döneminde çocuklara dikkat edilmeli yara bere fiziksel şekil bozuklukları kafa şekli çizikler felan gitmiyor kolay kolay.

• Ülke bir noktada cahillikten kırılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 8 Aralık 2018; 3:31:13 >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Rize 'liyim dedin diye hatırlıyorum.. Senin akraban değil dimi!!
  • RİZEDE ÇAY İSYANI (çiftçinin isyanı bitmiyor )

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/bakan-pakdemirli-ciftci-cok-cok-calisir-az-az-kazanir-216105h.htm

quote:

Bakan Pakdemirli: "Çiftçi çok çok çalışır, az az kazanır"
    1-2 dakika

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Bursa'da katıldığı bir açılışta, "Çiftçi çok çok çalışır, az az kazanır. Bunun genel kanunu ne yazık ki böyle" ifadelerini kullandı.

Bursa ziyaretleri kapsamında birtakım temaslarda bulunmak için Karacabey ilçesine gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, burada Karacabey Ziraat Odası binasının açılış törenine katıldı.

Törende konuşan Pakdemirli, "Çiftçi çok çok çalışır, az az kazanır. Bunun genel kanunu ne yazık ki böyle" ifadelerini kullandı.

Pakdemirli, sözlerine şöyle devam etti:

"Son dönemde hızlı bir şekilde artan döviz kurlarından dolayı gübre, yem, ilaç fiyatları arttı. Bunların hepsini biliyoruz. Günbegün bütün üreticilerin üzerinde inanın sizlerin adına baskı kuruyoruz. 'Tamam bir iki ay döviz kurları çok arttı ama şimdi geriye geldi. Hadi bunları düşürün' diyoruz.

Olmazsa olmazımız, Türkiye'nin üretimi, sizlerin üretmeniz. Bir ülkede tarım, savunma kadar önemli. Her şeyiniz olabilir, uçağınız, roketleriniz, hatta uzay mekiğiniz olabilir ama buzdolabı boşsa bunun bir anlamı yok. Buzdolabını dolduran da sizlersiniz. Gelecek yılın çok daha bereketli ve verimli olacağına inanıyorum" dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Rize 'liyim dedin diye hatırlıyorum.. Senin akraban değil dimi!!
    Rumuz 28 ile bitiyor, konum Giresun olarak yazıyor, herif tutmuş Rizeli olduğunu hatırlıyorum diyor...

• Buradaki çiftçiler ne yapacak bakalım, aylar oldu şeker pancarları tarlalarda yığılmış, römorklarda yüklenmiş bekliyor. Satılan fabrika pancarları almıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yiyecek ekmeğe muhtaç ol dayı, bunlar daha iyi günlerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Buradaki çiftçiler ne yapacak bakalım, aylar oldu şeker pancarları tarlalarda yığılmış, römorklarda yüklenmiş bekliyor. Satılan fabrika pancarları almıyor.
    Almaz tabi dışarıdan kendine daha az maliyet olan şeyi alacak şeker pancarı pahalı.E etme bulma dünyası.
  • Beter olmalari icin a ke pe ye oyum

• Anasını da alsın gitsin
  • hep aynı muhabbet , Karadeniz de gene basacaklar AKP ye . protesto filan hikaye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.