Şimdi Ara

Rize RTE Uni. ve 1500 TL Bursu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
1.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    rizenin insanini kendi uzerinden anlatmissin zaten bu paragrafi okuyan herkes rizeliler hakkinda bi fikir sahibi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koç Burssuz kullanıcısına yanıt
    Bülent Ecevit amerikan başkanın karşısında ezik buzuk durur belki ama ülkesinde 50 tane vatandaşı katledilince, olay yerine gitmek yerine koşa koşa amerikan başkanın kapısına gitmeyecek kadar asil, kıbrıs barış harekatında 6. filoyu gonderiyorum diyen amerikaya, iki tane savaş uçağımızi feda ederiz en fazla diyebilecek kadar cesurdur. ötekisi ise yeterki gelin çökün esed'in tepesine, biz her türlü yanciyiz diyecek kadar asil olabilmektedir. moronlar sizi.

bu amerikan başkanın karşısında birini ezik diğerini kahraman gösteren medyaya ve buna hemen sazan gibi atlayıp inanan cümle aleme de iki çift lafım var. başınıza ne gelse reva sizin gibilere. ulan açıp bi bakın adamın röportajlarını, açık oturum ve tartışma programlarını, adam ali kirca'yla, mehmet ali birand'in karşısındada öyle oturuyor zibidiler, adamın durusu öyle lan vicdanlarına tukurduklerim.

gevşek herifler obama erdoğanı görünce düğmesini ilikledi yazmışsınız. ona bakarsanız erdoğan ondan önce ilikleyip gelmiş. mantığa bak. adamlar terör örgütüne açık yardım ediyor bizim uyarılarımızı şeyine takmadan. ama erdoğanın önünde düğmesini iliklemiş. ooo dünya lideri ooo islam halifesi. bu dış politika anlayışıyla daha çook tükürdüğünüzü yalatırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dll -- 5 Temmuz 2016; 19:00:45 >

• Koç Burssuz kullanıcısına yanıt
    Su forumda mesaj sayisi yuksek yada eski bir tane aktrol yok.. Hep yeni uyeler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilgisi olan biri Rte tıptan mezun olunca usmle ye girebilirmiyiz? Bilgisi olan bir arkadaş varsa yurtdışı denkliği var mıdır? Sadece usmlede değil. Yurtdışında doktor olabilirmiyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Koç Burssuz

Dunya liderinin ismini tasima serefine erismis bir universite nasil kotu olabilir ki. Rize sehri de islamin son liderini cikardigi icin ayrica sansli ve guzel bir sehirdir. Simdi buraya yerli ve milli olmayanlar dolusup kuyruk acilarindan dolayi bu ilim irfan yuvasini kotuleyeceklerdir. Sen onlara bakma.

lan çok sağlam troll bu ya
  • Rize Rte universitesine ne gerek var Suriyeli olarak tekrar girsem ulkeye koseyi döndüm zaten, 1200 tl de maas oh tertemiz.

• Adam burada bi konu hakkında bilgi almaya gelmiş sizin o kokmuş ucuz siyasetinizi dinlemeye değil.Konudan hoşnut olmayan rüzgar yapmadan uzasın hadi abicim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aurora__

Bence sen önce yazmayı öğren, Büyük harf küçük harf nerede kullanılır falan. Hüloğcu seni.

Virgülden sonra büyük harfle başlamışsın kardeşim.(Virgülden sonra küçük harfle başlanacak diye bir şey yok elbette. Sen yanlış kullanmışsın onu kastettim.) Ders vereyim derken rezil olmayasın. Demek ki insanları böyle saçma şeylerle yargılamıyormuşuz.

Tabiki benimde sana tavsiyem bu konuyu tekrar etmen üzerine olacaktır. İyi akşamlar. İyi bayramlar.

Bu arada ben ders verme girişiminde bulunmadım sadece hatırlattım. :)

_

Konuya gelecek olursam üniversite hakkında bilgim yok. Benimde duyumların orta halli olduğu yönünde. Bazıları orada okursanız size destek sağlanır adam üniversitesiyle illaki ilgilenir diyenler var. Yani mezun olduğunuzda iş bulma imkanınız daha rahat olur diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAhmetcanX -- 6 Temmuz 2016; 1:21:06 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: uAhmetcanX

quote:

Bence sen önce yazmayı öğren, Büyük harf küçük harf nerede kullanılır falan. Hüloğcu seni.

Virgülden sonra büyük harfle başlamışsın kardeşim.(Virgülden sonra küçük harfle başlanacak diye bir şey yok elbette. Sen yanlış kullanmışsın onu kastettim.) Ders vereyim derken rezil olmayasın. Demek ki insanları böyle saçma şeylerle yargılamıyormuşuz.

Tabiki benimde sana tavsiyem bu konuyu tekrar etmen üzerine olacaktır. İyi akşamlar. İyi bayramlar.

_

Konuya gelecek olursam üniversite hakkında bilgim yok. Benimde duyumların orta halli olduğu yönünde. Bazıları orada okursanız size destek sağlanır adam üniversitesiyle illaki ilgilenir diyenler var. Yani mezun olduğunuzda iş bulma imkanınız daha rahat olur diyorlar.

Çok sıktınız siz de. Adamı savunacağım diye kırk takla attınız, sizinle başa çıkılmaz. tamam Tayyip dünya lideri, o süper yönetiyor ülkeyi, insanlarımız ölmüyor, her gün bomba patlamıyor, ülkede özgürlük var, eğitim müthiş falan... Daha ne olsun?

Benim virgülü kullandığım yerin önemi onun büyük ve küçük harfi kullandığı yer kadar bozuk olamaz. Adam üniversite çağına gelmiş hâlâ ergen gibi büyük ve küçük harfi karıştırarak cümle kuruyor. RTE üniversitesi de tam kendine yakışır, tavsiye ederim. Böylelikle diğer üniversitelerde o tip insanlarla karşılaşmamış oluruz.
    Hatta sen de o üniversiteye git lütfen olur mu?

Ayrıca dipnot: tabii ki ayrı yazılır. ''benimde'' kısmı benim de olacak.
    Tavsiyeni aynen sana iletiyorum, bana ders verirken kendin saçmalıyorsun haberin yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uAhmetcanX

quote:

_

Çok sıktınız siz de. Adamı savunacağım diye kırk takla attınız, sizinle başa çıkılmaz. tamam Tayyip dünya lideri, o süper yönetiyor ülkeyi, insanlarımız ölmüyor, her gün bomba patlamıyor, ülkede özgürlük var, eğitim müthiş falan... Daha ne olsun?

Benim virgülü kullandığım yerin önemi onun büyük ve küçük harfi kullandığı yer kadar bozuk olamaz. Adam üniversite çağına gelmiş hâlâ ergen gibi büyük ve küçük harfi karıştırarak cümle kuruyor. RTE üniversitesi de tam kendine yakışır, tavsiye ederim. Böylelikle diğer üniversitelerde o tip insanlarla karşılaşmamış oluruz.
    Hatta sen de o üniversiteye git lütfen olur mu?

Ayrıca dipnot: tabii ki ayrı yazılır. ''benimde'' kısmı benim de olacak.
    Tavsiyeni aynen sana iletiyorum, bana ders verirken kendin saçmalıyorsun haberin yok.

Ben sana ne dedim insanları böyle saçma şeylerle yargılama dedim ve amacım sana ders vermek değil ders verirken böyle durumlara düşmek olur dedim.

Sizin gibi insanlardan bende tiksindim. Yok neymiş adam küçük harf büyük harfe dikkat etmemiş. Sanane kardeşim. Ben not düştüm oraya amacım sana ders vermek değil diye. Böyle bir şey olamaz da.

Bu arada Tayyipçi değilim ama o kadar paranoyaksınız ki öyle yaptınız. Haşa de. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAhmetcanX -- 6 Temmuz 2016; 17:53:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer.Krky2

size katılıyorm da lutfen bu konuya grmeyelm. konuya sıyaset karısmasn bilgi almak istyorm.

adında siyasetçinin okulu olan bir okul nasıl karışmasın.

buraya gidecek kadar vatan haini olmayın arkadaşlar. yemişim tıpı tanrı yapsalar gitmem buraya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.