Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Rivene karşı zaafım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
41
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Rivene karşı zaafım var
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6 Not
    Riven,renakton,yorick gibi champlarin alayini jayce ile counterlarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: sir balık

Benim de Riven'e karşı zaafım var. Niyeyse bir türlü oynayamıyorum. Nasıl oynamam, oynarken neler yapmam gerektiğini biliyorum. Ama beceremiyorum. Cassiopeia, Orianna bile oynuyorum, şu Riven olmuyor.

Gayet basit Riven w fullersin 2v2 de canın çeyrek olsa bile sağ çıkarsın w+q+e ile
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    kayle al dalga geç
    |
    |
    |
    |
    |
    |

West ~ SNOWWORD
  • Yarbay
    3446 Mesaj
    bilmiyorum ne kadar counterıdır da. arkadaşla girdiğim bir oyunda arkadaş solo top zed oynuyordu. rivenin allahını şaşırttı. lanede 4 kere falan öldürdü.

onun dışında ad ye göre kalkan basan e skill'i büyük sıkıntı. ne kadar ad o kadar tanky. tam öldürdüm diyorsun bi e açıyor 3 ton kalkan.

chogath lanede sustaini sayesinde kimseye rahat rahat kaybetmez. jax'ın da alması lazım ayrıca. damage trade kazanması zor riven'in jax'a karşı.

http://www.championselect.net/champ/Riven champion select'e göre de olaf bir numara.

• Binbaşı
    1657 Mesaj
    Telefonumun duvar kağıdı:

|
    |

Orijinalden alıntı: iDNZCLK

Rivenin lanedeki ağır counter picki çok garip ama vayne Runeler ise resist yerine as ad armor alıcaksın doublelift voyboy gibi oyuncular karşılarında riven picklenirse direk vayne pickliyorlar.

joke or sumthin? vayne'in e skilli deli gibi mana yiyor ve 20'ye yakın cooldown'ı var. vayne'in yakınlaşmak için atacağı bir q ile riven e-aa-r-aa-w-aa-q-aa-q-aa-q-aa-ulti ölür full comboyu çok rahat yapar.

Orijinalden alıntı: TurkerUZN

Yorick herkesin counteri nerdeyse. Al yorick hayatı yaşa :D

O mobility ile Rivene harras yapamıyorki
    |
    |

Orijinalden alıntı: asterisk*

bilmiyorum ne kadar counterıdır da. arkadaşla girdiğim bir oyunda arkadaş solo top zed oynuyordu. rivenin allahını şaşırttı. lanede 4 kere falan öldürdü.

onun dışında ad ye göre kalkan basan e skill'i büyük sıkıntı. ne kadar ad o kadar tanky. tam öldürdüm diyorsun bi e açıyor 3 ton kalkan.

chogath lanede sustaini sayesinde kimseye rahat rahat kaybetmez. jax'ın da alması lazım ayrıca. damage trade kazanması zor riven'in jax'a karşı.

http://www.championselect.net/champ/Riven champion select'e göre de olaf bir numara.

tradelerde jax karlı çıkıyoda mana sıkıntı 1 comboda 150 ye yakın mana gdiyo daha oyun basinda :/
    mana regen masteriesles falanda var creeplere skill kullanmıyorum yine mana bitiyo en son herif bakıyo manam bitmis allah ne verdiyse turret dive yapıyo ben ne e basabiliyorum ne ult çok moral bozucu bişey
    |
    |

• Yarbay
    2440 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Babazula008

quote:

Rivenin lanedeki ağır counter picki çok garip ama vayne Runeler ise resist yerine as ad armor alıcaksın doublelift voyboy gibi oyuncular karşılarında riven picklenirse direk vayne pickliyorlar.

joke or sumthin? vayne'in e skilli deli gibi mana yiyor ve 20'ye yakın cooldown'ı var. vayne'in yakınlaşmak için atacağı bir q ile riven e-aa-r-aa-w-aa-q-aa-q-aa-q-aa-ulti ölür full comboyu çok rahat yapar.

Pratikde düşünsen anlardın

outfarm bırakabiliyorsun riven Q-q-q yapana kadar as runeli vayne 6.çemberi çakıyor stunlasan hemen arkasından e ile uzaklaştırıcak cleanse varsa o anda öldürücek sence neden doublelift vayne ile ünlü? adam solo top oyuncusuydu adc değil malp'a karşı bile vayne pickliyordu bu iki elemanın karşı taraf riven picklediğindeki gülüşü bile senin bu yazdıklarını çürütür Olaf'ın ağır counter almasının nedenide bu rangeli bir şekilde harras yapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDNZCLK -- 15 Aralık 2012; 22:54:45 >

• Yarbay
    2173 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Babazula008

quote:

Pratikde düşünsen anlardın

outfarm bırakabiliyorsun riven Q-q-q yapana kadar as runeli vayne 6.çemberi çakıyor stunlasan hemen arkasından e ile uzaklaştırıcak cleanse varsa o anda öldürücek sence neden doublelift vayne ile ünlü? adam solo top oyuncusuydu adc değil malp'a karşı bile vayne pickliyordu bu iki elemanın karşı taraf riven picklediğindeki gülüşü bile senin bu yazdıklarını çürütür Olaf'ın ağır counter almasının nedenide bu rangeli bir şekilde harras yapabiliyor.

pratikde düşünmedim 4-5 kere riven vs vayne solotop yaptım kazanan riven oluyor vayne'in ne kadar kite gücü olsa da riven 4 dash karşısında pek bi şansı yok vayne'in.

edit:ben vayne solotopa useless demedim ki malphite'a bile alıyor diyorsun. iyi damage'i olsa bile wukong riven gibi mobilitysi yüksek championlara karşı fazla güçlü değil. riven'ın skilleri alan oldugu için (vayne ulti q yapınca da damage yer), cooldownlarının düşük olması yüzünden ve manası olmaması yüzünden her türlü daha karlı çıkar. riven karşısında vayne varsa armor veya hp çıkmayıp direk bt bc alıp daha fazla damage vurur sen 2. silver bolts'u tamamlamadan bi komboya ölürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babazula008 -- 15 Aralık 2012; 23:33:46 >
    |
    |

• Yarbay
    2298 Mesaj
    Aslında agresif oynarsa Riven , Yorick'in counterı 2-3 lvl de rahat kill alınabilir.
    |
    |
    |
    |
    “Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu?Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın."
    Artık uyarıldın.
  • Binbaşı
    1963 Mesaj
    renekton.
    |
    |

I think it's time we blow this scene.
    Get everybody and stuff together.
    OK.
    3..2..1
    Let's jam!
  • Teğmen
    127 Mesaj
    RENEKTON 50+fury flash w kombosuyla olay biter hacılar
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.