Şimdi Ara

Rivatuner - FPS arttırmak için ! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
11.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İşteyim... Erken giderim erken çıkarım ben
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: LuciD`

mesela benim fps smoke un içinde 30 40 2 smoke olunca 20 felan oluyor fps yi yükseltirsem smoke un içinde fps 100 olur mu? mesela 200 olsa fps smoke da 100 olsa

FPS'nin 200 olması olayı Counter-Strike Serisinde yok ..

Smoke genelde her PC ' de kasar, ama iyi bir sistemin varsa bu kasma işleminin miktarı değişir sadece..
  • 60hz monitorde 100 fps oynama aşkı boşa kürek çekmeler bunlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yus01

60hz monitorde 100 fps oynama aşkı boşa kürek çekmeler bunlar..

Ekranda kırılmalar oluyor eğer monitörünüz desteklemiyorsa

74 FPS çakılı RefreshLock sağolsun
  • quote:

Counter Strike oyununda 60fps - 100fps arası aim ve geri tepme farkı olduğunu bilseydiniz siz de bu aşkla yanar tutuşurdunuz.

Kırılma da olsa, bozulma da olsa, fps 100 olması ayrı bi olay.
  • Saol Eray şu an deniyorum..Fps'm notebookdan oynadığım için 50 yi geçmiyor 3 smoke la 7-8 e bile düşüyor bakalım ne olacak
  • Ben eskiden 60'la oynardım. Şu FPS olayı felan derken 100'ü buldum. Çok akıcı oluyor oyun. Ayrıca niye 74'e sabitliyorsunuz ?
  • 74'e sabitleme nedenim monitörüm en fazla 75 Hz yi destekliyor 75 ten sonra kırılmalar oluyor

100 FPS de çok farkediyor oyun silahlar falan çok hızlı gerçekten
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

quote:

Counter Strike oyununda 60fps - 100fps arası aim ve geri tepme farkı olduğunu bilseydiniz siz de bu aşkla yanar tutuşurdunuz.

Kırılma da olsa, bozulma da olsa, fps 100 olması ayrı bi olay.

aradaki farkın fazlasını anlıyacak kadar yeterli bilgi ve donanıma sahibim oncelıkle bunu belirtim.İkincisi mesele yırtılma efekti diil monitorunuzun size verdiği karedir max 72 ise superman bıle olsanız ustunu gozunuz gormez .Hiç kusura bakmayın ama hala anlamakta zorluk çekenler var

• fps 75 di :D bunu yaptım 60 oLdu euhe
  • Vsync kapalımı ?
    fps_max 100 yaptınmı ?
  • Benım fps 150 ye kadar gidiı ancak monıtor 75 hz oldugu için bunu ustune cıkarmıom.ZAten 60 Hz den sonra gerısı tıraş yanı cok onemlı deıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: LoRd_67

Benım fps 150 ye kadar gidiı ancak monıtor 75 hz oldugu için bunu ustune cıkarmıom.ZAten 60 Hz den sonra gerısı tıraş yanı cok onemlı deıl

Arkadaşım CS oynarken gönderdiğiniz veriler sizin FPSnizle oranlıdır.

60FPS ile oynuyorsanız saniyede 60 paketten fazlasını göndermez oyun, cl_updaterate değerin 60a sabitlenmiş gibi olur.
    O yüzden CS oynarken yüksek FPS her zaman iyidir, ancak bazı durumlarda monitör frekansına sabitlemek gerekebiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.