Şimdi Ara

Riv9 ile FIFA Tüyoları (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.884
Cevap
54
Favori
94.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pruventa

merhabalar hocam

PC de fifa 16 oynarken hangi gamepadi kullanıyorsun?dualshock 4 gamepad alsak PC ye entegre edebilir miyiz fifa 16 oynarken sıkıntı yaşarmıyız?

alabilirsin ben entegre edip oynuyorum aldığın zaman özelden yazarsan yardımcı olurum
  • Merhaba emre kardeşim. Ayarlarda ^kurtarış desteği^ adı altında destekli,el ile, yarı olarak ayarlanabilen bir ifade var. Bunda hangisini seçiyorsun ve bu ayar oynarken ne işe yarıyor? Yardımcı olursan sevinirim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patch den sonra defansda zorlanan arkadaşlar için neler yapması gerektiğini anlatan bir video bakmanızı öneririmhttps://www.youtube.com/watch?v=zcBUzUT92BM
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirAlex

Patch den sonra defansda zorlanan arkadaşlar için neler yapması gerektiğini anlatan bir video bakmanızı öneririmhttps://www.youtube.com/watch?v=zcBUzUT92BM

Teşekkür ederiz. Bir de türkçe olsa yada biri bize anlatsa ne güzel olurdu. Az ingilizceyle yarım yamalak anladım. 2. Adami prese cagirma etkinligi ve kayarak mudahale etkinliği azaltılmış yazdı sanki ama videoda sürekli kayarak müdahale yaptı: anlayamadım. Bir de galiba muhtemel pas yollarını tahmin ederek L2 le basarak pas yollarını kapatın dedi galiba. Ya da ben hepsini yanlış anladım.

Ah riv9 ah. Fifa 13 te biaralar ne güzel öğretici videolar çekerdin.
    @Riv9

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Orijinalden alıntı: SirAlex

Patch den sonra defansda zorlanan arkadaşlar için neler yapması gerektiğini anlatan bir video bakmanızı öneririmhttps://www.youtube.com/watch?v=zcBUzUT92BM

Teşekkür ederiz. Bir de türkçe olsa yada biri bize anlatsa ne güzel olurdu. Az ingilizceyle yarım yamalak anladım. 2. Adami prese cagirma etkinligi ve kayarak mudahale etkinliği azaltılmış yazdı sanki ama videoda sürekli kayarak müdahale yaptı: anlayamadım. Bir de galiba muhtemel pas yollarını tahmin ederek L2 le basarak pas yollarını kapatın dedi galiba. Ya da ben hepsini yanlış anladım.

Ah riv9 ah. Fifa 13 te biaralar ne güzel öğretici videolar çekerdin.
    @Riv9

Hocam kayarak mudahale degil o dedigi. Standing tackle ayakta mudahale yani dogru zamanda ayakta top calma kabiliyeti. Sut tusuyla yaptigimiz mudahale kisacasi. Bir de rakibi takip taktigini ben de uyguluyorum ise de yariyor ama ceza sahasina yaklastirmamak kosuluyla. Ceza sahasinda hic bir ise yaramiyor. Bir kere kacirirsaniz ceza sahasinda ya kayarak almaya calismaniz lazim ya da iste o standing tackle a muhtac kaliyorsunuz. Kayinca penalti oluyor standing tackleda da defans topa dokunduğu halde topu alamiyor guncelleme yuzunden. Ceza sahasinda gol yiyorum o yuzden cok. Bayagi antremanli olmak lazim sanirim.

• Ooo harbiden çok yanlış anlamışım. Bilgilendirme için teşekkür ederim

• Riv9 R kullanıcısına yanıt
    Hocam ben pası custom taktikten bir kaç ayar yaparak çözdüm maçlarda genelde 3-0 2-0 filen öne geçiyorum ancak rakip topyekün atağa alınca hele hele kadrosu lamet olası taktik 4-3-3 ise adama inanılmaz scripting + momentum+ilahi güç geliyor pace kontrol kullanarak topu çalıyorum adamdan ancak top sürekli önüne füşüyor ve önüne düşen toplar çok tehlikeli oluyor defans aksadığı için 2.si o dediğiniz pace kontrolü kullanarak top sürüyorum ben ancak rakip ilahi moda aldığında (topyekün atak yüksek pres) tövbe tövbe dümdüz kosarak alıyor benden topu hemde benim adamlar yere yapışacak şekilde alıyolar 3.sü ben bunları önceki oyunlarda pas yaparak ekarte ediyodum ancak şimdi inanın pas yapılamıyor rakibin botları otomatik olarak her topu kapıyor müthiş paslar atıyor pas arası yapsan bile geçiyor o kafar ince atıyolar yani geçmese bile adamıma çarpıp yine önüne düşüyor 2 pas yapamıyoruz bu sorunu çözmek için neler yapmak lazım not : 3 - 0 yapsam bile custom tacticsimi değiştirmiyorum yani rakip topyekün atak yaptıgında nasıl bir cuatom tactics yaparız yardımcı olursanız oyunu yeniden yüklerim uzun oldu ama düşünün o kadar sinirlendim pmdende atabilirsiniz müsait olduğunuzda edit : dediklerim fut 16 modunda moment daha fazla burada yukardaki videoları izledim zaten oynayış tarzım o yönde
    Dediklerinin hepsini yapabiliyorum
    4-2-3-1 2 mdolu taktiği oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordwalmax -- 24 Aralık 2015; 16:06:55 >
  • quote:

Ooo harbiden çok yanlış anlamışım. Bilgilendirme için teşekkür ederim

Rica ederim

• Ben pro clup takılıyorum genelde ama sezonda son 5 maçımın 4 unde rakibin çektiği şutların direkten dönüp gene arkamda olan kendi oyuncusunun fişek gibi önüme geçerek direkten dönen toplara vurup %100 golle sonuclanip 4 maçın 3 ünü bu gollerle kaybettiğim bol küfür ettiğim bi gün yaşadım....

• quote:

Orijinalden alıntı: lordwalmax

Hocam ben pası custom taktikten bir kaç ayar yaparak çözdüm maçlarda genelde 3-0 2-0 filen öne geçiyorum ancak rakip topyekün atağa alınca hele hele kadrosu lamet olası taktik 4-3-3 ise adama inanılmaz scripting + momentum+ilahi güç geliyor pace kontrol kullanarak topu çalıyorum adamdan ancak top sürekli önüne füşüyor ve önüne düşen toplar çok tehlikeli oluyor defans aksadığı için 2.si o dediğiniz pace kontrolü kullanarak top sürüyorum ben ancak rakip ilahi moda aldığında (topyekün atak yüksek pres) tövbe tövbe dümdüz kosarak alıyor benden topu hemde benim adamlar yere yapışacak şekilde alıyolar 3.sü ben bunları önceki oyunlarda pas yaparak ekarte ediyodum ancak şimdi inanın pas yapılamıyor rakibin botları otomatik olarak her topu kapıyor müthiş paslar atıyor pas arası yapsan bile geçiyor o kafar ince atıyolar yani geçmese bile adamıma çarpıp yine önüne düşüyor 2 pas yapamıyoruz bu sorunu çözmek için neler yapmak lazım not : 3 - 0 yapsam bile custom tacticsimi değiştirmiyorum yani rakip topyekün atak yaptıgında nasıl bir cuatom tactics yaparız yardımcı olursanız oyunu yeniden yüklerim uzun oldu ama düşünün o kadar sinirlendim pmdende atabilirsiniz müsait olduğunuzda edit : dediklerim fut 16 modunda moment daha fazla burada yukardaki videoları izledim zaten oynayış tarzım o yönde
    Dediklerinin hepsini yapabiliyorum
    4-2-3-1 2 mdolu taktiği oynuyorum

topyekün yaptığında rakip ben ultra defensive yapıyorum. oyunu soğutmak gerekiyor ancak o da zor, pas kaybı yapmadan çok rahat gol atılıyor biraz sabırlı ve bilerek oynayın demek istiyorum ancak zor olduğunu da biliyorum. rakip defansı düşünmediğinden bir kaç hareket yaptığında bile saçma tepkiler verebilir ezberin dışına çıkmak gerek.
  • Bundan sonra fut draft yayın özetlerini youtube üzerinden de paylaşmaya çalışıcam buyrun, beğenip destek olabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riv9 -- 24 Aralık 2015; 23:16:14 >
  • quote:

Merhaba emre kardeşim. Ayarlarda ^kurtarış desteği^ adı altında destekli,el ile, yarı olarak ayarlanabilen bir ifade var. Bunda hangisini seçiyorsun ve bu ayar oynarken ne işe yarıyor? Yardımcı olursan sevinirim. Teşekkürler.

ben yarı şeklinde kullanıyorum. kaleciyi açtığınızda falan siz yönlendiriyosunuz pcye güvenmediğimden destekli yapmıyorum
    Çok sağolun hocam bu bilgiler için twich yerine youtubeda kanal açıp kaydedebilirmisiniz hocam ordan sizi takip ederiz bide bu ultra defans a alıp pas yapıp gol attıgınız herhangi bir maçın videosunu çekermisiniz size zahmet olmassa tabiki sizinlede bir maç yapmak istetim doğrusu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Riv9

Bundan sonra fut draft yayın özetlerini youtube üzerinden de paylaşmaya çalışıcam buyrun, beğenip destek olabilirsiniz

Bu güzel oldu, eline sağlık :)

Dipnot ; daha uzun tutabilirsen, çok daha güzel olabilir, yayınlarda yakalayamayan burdan uzun uzun seyreder :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 25 Aralık 2015; 13:32:10 >
    Bunu daha önce soran oldu mu bilmiyorum... Aklıma takılan iki şey var...
    - Ronaldoya kaşrı en iyi defans yapan rakibiniz/defansif oratasaha/defans oyuncusu olarak kim oluyor genelde.
    Mesela t.silva mı yoksa ne biliim maldininin geri gelmesi mi lazım =)
    - Ronaldoya en benzer/yakın oyuncu sizce kim....

Kolay gelsin.. Şimdiden teşekkürler...
  • Eğitici videolari cekmeye basladim, suan türkçe olarak hic gormedim insallah bekledigim ilgiyi görür, ilk video finishing yani karsi karsiya bitirme

• quote:

Orijinalden alıntı: hatrix

Bunu daha önce soran oldu mu bilmiyorum... Aklıma takılan iki şey var...
    - Ronaldoya kaşrı en iyi defans yapan rakibiniz/defansif oratasaha/defans oyuncusu olarak kim oluyor genelde.
    Mesela t.silva mı yoksa ne biliim maldininin geri gelmesi mi lazım =)
    - Ronaldoya en benzer/yakın oyuncu sizce kim....

Kolay gelsin.. Şimdiden teşekkürler...

Ramos, Vidal, Boateng, Thiago Silva, Alaba, Chiellini benim Ronaldo ile top ayagimdayken en cok zorlandığım oyuncular benzer oyuncular var tabi ornek cogaltilir, Ronaldo harici Aguero, Bale ve Neymar tek basina mac alabilir, sol ayakli oyuncularla performansim cok iyi degil o yuzden Messi diyemiyorum cok fizikli takimdan dayak yiyor yanlış düşünüyorum belki bilmiyorum acikcasi

• quote:

Eğitici videolari cekmeye basladim, suan türkçe olarak hic gormedim insallah bekledigim ilgiyi görür, ilk video finishing yani karsi karsiya bitirme

Hocam bu konu hakkında yabancılarda bir ton rehber videosu çeken insanlar var, hepsininde aşağı yukarı 40-50 bin abonesi var. Türkiye'de ise yapan yok, yapanlarda sizin gibi profosyonel oyuncular değil. Bence istediğiniz ilgiyi görür, hele hele berba spin, roulette gibi skillerin anlatımlı rehberler baya bi ilgi görebilir. Streaminizde skill hakkında çok sorular oluyordu
  • Hayırlı olsun o halde. Bana verebileceğiniz en güzel destek abone olmak olur, şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riv9 -- 29 Aralık 2015; 15:12:58 >
  • quote:

Hayırlı olsun o halde. Bana verebileceğiniz en güzel destek abone olmak olur, şimdiden teşekkürler.

@Riv9

Hocam ilk videonuz olduğu için sanırım gözden kaçırmışsınız, Playstation tuşlarının altına xbox tuşları ile de gösterirseniz, xbox oyuncuları için güzel olabilir

bu arada rehber güzel olmuş, devamını bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-197DACAA4 -- 29 Aralık 2015; 20:30:30 >
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.