Şimdi Ara

Riv9 ile FIFA Tüyoları (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.884
Cevap
54
Favori
94.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba L2 tuşunun PC tarafında karşılığı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgec

defansta jockey yaptigin tuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0di

quote:

Benim bi sorum daha olacak emre kardeşime ve diğer arkadaşlara uzaktan sert şut tam olarak nasıl çekiliyor net bir şekilde açıklarmısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanyazıcı

quote:

quote:

Benim bi sorum daha olacak emre kardeşime ve diğer arkadaşlara uzaktan sert şut tam olarak nasıl çekiliyor net bir şekilde açıklarmısınız?

uzaktan 3 cesit sut sekli var. 1. ayak ici sag capraz yada sol caprazdan ayak ici r2 tusu. 2. jockey yaptigin tus long shotu yuksek olanlarla atilir falso vermeden duz vurucagin yani örnegin kornerde top sekti cezasahasi disindaki bi oyuncunu geliyor jockey tusu ile gelisine vurursun. 3. sut sekli kosma tusu ile onun acik olmasi lazim en az kosmayla 2-3 adim atip vururman gerekir en kolayi plase ve kosma tusuyla olan, antremanda calisirsan anlarsin.

• Riv9 R kullanıcısına yanıt
    verdigin taktiklerle 1.ligde kalici olmaya calisiyorum ama skill kullanmada cok zayifim yuksek press rakibe oynarken hangi skill kullanabilirim pas yolumu kapatiyor 2 secenegim kaliyor ya skille calim yada uzun pas, uzun pas gecmezse kontra yiyorum skill onerirsen sevinirim

• vaov ortama bak herkese selamlar.Riv9 Türkiyede ki FIFA Ortamına Yıllardır tabiri caizse "hizmet" ediyor HEYKELİNİ DİKELİM HEYKELİNİ !! :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanyazıcı

quote:

quote:

koşma tuşuna basılı vuruyorum ben
  • quote:

verdigin taktiklerle 1.ligde kalici olmaya calisiyorum ama skill kullanmada cok zayifim yuksek press rakibe oynarken hangi skill kullanabilirim pas yolumu kapatiyor 2 secenegim kaliyor ya skille calim yada uzun pas, uzun pas gecmezse kontra yiyorum skill onerirsen sevinirim

stepover birebir birde shot fake. bu ikisini en iyi düzeyde yapıyor iyi oyuncular. başka skill dersen ovvy videolarını incelemeni tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zone_P3Land

vaov ortama bak herkese selamlar.Riv9 Türkiyede ki FIFA Ortamına Yıllardır tabiri caizse "hizmet" ediyor HEYKELİNİ DİKELİM HEYKELİNİ !! :))

3 kişiyle kaçırdım Dünya Şampiyonası biletini bir gidebilsem herkese yardımcı olucam ama bakalım son ay dualarınız benimle olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riv9

quote:

vaov ortama bak herkese selamlar.Riv9 Türkiyede ki FIFA Ortamına Yıllardır tabiri caizse "hizmet" ediyor HEYKELİNİ DİKELİM HEYKELİNİ !! :))

3 kişiyle kaçırdım Dünya Şampiyonası biletini bir gidebilsem herkese yardımcı olucam ama bakalım son ay dualarınız benimle olsun

Emre canım kardeşim dualarımız seninle! habersiz bırakma bizi yaz her daim
  • quote:

Fifa nın kitabını yazsa alıp okurduk. Resimler olacak, taktikler olacak.

• :)) kitle olsa yapılabilir güzel fikir.Ama daha çok zaman var sanki onun için
  • Merhabalar

Real madrid ile k(4-2-3-1) yu yapıp oynuyorum.Fakat ileride çoğalmakta zorluk çekiyorum.instructions ayarlarım tüm futbolcularda Defaultta.Bana sadece ileride çoğalabilmem için hangi futbolculara instructions dan ileriye git demem gerekir ? Yada bunu böyle mi sağlayabilirim arkadaşlar. ?
  • https://youtu.be/TxEtZb8ue4Q fifa15 Amazing Goals izlemessen pişman olursun...
    KACIRAMA!!!!

• Selamlar herkeze kısa kesip direk sorulara geçeyim :)
    1-Jockeyytaptıgım zaman rakip yanımdan çok rahat geçiyor,rakibi takip etmek için ne yapmalı?(YAKIN MESAFEDEN VE HIZLI TAKİP EDİYOR ÇOĞU OYUNCU,BENDE ÖYLE YAPMAK İSTİYORUM)
    2-Orta sahada 2cm ve 1 cdm var diyelim,hangi adamı ben kontrol etmeliyim? kontrol ederken hangi tuşlara basmalıyım? hangi alanda 2.oyuncuyu çağırmalıyım?
    3-4 lü defans var diyelim rakip geliyor forvetle.4lünün solundaki stoperi öne çıkarıyorum ama rakiplerin yaptığı gibi yakın mesefaden ve çok hızlı bir biçimde takip edemiyorum forveti.Ben pas tuşuna basılı tutarken takip ediyor ama hızlı değil ve çok rahat mesafe açılıyor arada.Bu nasıl yapılır?
    4-Rakibin forvet sürekli press halinde,sanki aynı anda 4-5 oyuncuyu kontrol ediyor gibi oluyor.Girerken quest 0 olmasına dikkat ediyorum ama çok press yiyorum ve çok top kaybediyorum.
    5-Sanırım fifada beni dinden-imandan çıkaran olay budur,bu olayı uzun uzun anlatıcam zira çok kez sormama rağmen bir sonuç alamadım.Hala bilmiyorum nasıl yapılıyor;
    Efendim olay şu;rakibin oyuncusu diyelim pace 65(yavaş),strength 65(güçsüz) ve herşey az derecede olsun.Ama bu oyuncu nasıl oluyorsa benım misal lukaku gibi hayvani adamıma gelip yapışıyor,yani nasıl direk seçip gelip yapışıyor adama? o kadar hızlı ve sanki kitlenmiş gibi gelip yapışıyorki içinden geçicek gibi.Keşke video çekip atabilsem ama onuda yaparım yeterki şu soruma cevap bulalım.Sonra wallcot gibi adamları cok rahat top kapıp vücut koyup alıyor topu,olay hız ise bendeki adamlar neden alamıyor? olay güç ise bendeki adamlar neden alamıyor? HA BİRDE OYUN İÇİNDE HANGİ TUŞ NE İŞE YARAR DETAYLI BİR BİLGİ RİCA EDİYORUM,KOMBİNASYONLARIYLA BİRLİKTE MÜMKÜNSE.
    Bukadar sorunum var ama hala devam ediyorum oyuna,neden,niçin bir fikrim yok ama futbolu sevmemle ildgilidir.Sorularıma en ufak cevap veren,okuyan herkeze teşekkürler herşey daha iyi bir oyuncu olmak için
    İyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vallerden -- 26 Mart 2015; 19:42:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ufuk_XT

Merhabalar

Real madrid ile k(4-2-3-1) yu yapıp oynuyorum.Fakat ileride çoğalmakta zorluk çekiyorum.instructions ayarlarım tüm futbolcularda Defaultta.Bana sadece ileride çoğalabilmem için hangi futbolculara instructions dan ileriye git demem gerekir ? Yada bunu böyle mi sağlayabilirim arkadaşlar. ?

4 3 3 oynayabilirsin. Barcanın taktiğinin aynısı bale rw benzema lw ronaldo forvet , intsructions dan cut inside yaparsan mesela kanattaki adama içeri doğru girer ataklarda ben böyle biliyorum. Bale çok hızlı olduğu için daha çok pozisyon bulursun 4 3 3 ile.
  • online yapılan turnualara nasıl katılıyoruz,herhangi bi ücret ödememiz gerekiyormu.
    platform:ps4
    nick:Birtanelkaa
    ekleyen olursa maç yapabiliriz,kendimizi sınamış oluruz :))

• Sıktı artık hep aynı sevinç gösteriler

Emre kardeşim pc'de olduğunda bir ara atalım bir kaç maç.

MOMENTUMSUZ VE İNTERNET İYİ OLUNCA..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataozcan1 -- 3 Nisan 2015; 12:47:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vallerden

Selamlar herkeze kısa kesip direk sorulara geçeyim :)
    1-Jockeyytaptıgım zaman rakip yanımdan çok rahat geçiyor,rakibi takip etmek için ne yapmalı?(YAKIN MESAFEDEN VE HIZLI TAKİP EDİYOR ÇOĞU OYUNCU,BENDE ÖYLE YAPMAK İSTİYORUM)
    2-Orta sahada 2cm ve 1 cdm var diyelim,hangi adamı ben kontrol etmeliyim? kontrol ederken hangi tuşlara basmalıyım? hangi alanda 2.oyuncuyu çağırmalıyım?
    3-4 lü defans var diyelim rakip geliyor forvetle.4lünün solundaki stoperi öne çıkarıyorum ama rakiplerin yaptığı gibi yakın mesefaden ve çok hızlı bir biçimde takip edemiyorum forveti.Ben pas tuşuna basılı tutarken takip ediyor ama hızlı değil ve çok rahat mesafe açılıyor arada.Bu nasıl yapılır?
    4-Rakibin forvet sürekli press halinde,sanki aynı anda 4-5 oyuncuyu kontrol ediyor gibi oluyor.Girerken quest 0 olmasına dikkat ediyorum ama çok press yiyorum ve çok top kaybediyorum.
    5-Sanırım fifada beni dinden-imandan çıkaran olay budur,bu olayı uzun uzun anlatıcam zira çok kez sormama rağmen bir sonuç alamadım.Hala bilmiyorum nasıl yapılıyor;
    Efendim olay şu;rakibin oyuncusu diyelim pace 65(yavaş),strength 65(güçsüz) ve herşey az derecede olsun.Ama bu oyuncu nasıl oluyorsa benım misal lukaku gibi hayvani adamıma gelip yapışıyor,yani nasıl direk seçip gelip yapışıyor adama? o kadar hızlı ve sanki kitlenmiş gibi gelip yapışıyorki içinden geçicek gibi.Keşke video çekip atabilsem ama onuda yaparım yeterki şu soruma cevap bulalım.Sonra wallcot gibi adamları cok rahat top kapıp vücut koyup alıyor topu,olay hız ise bendeki adamlar neden alamıyor? olay güç ise bendeki adamlar neden alamıyor? HA BİRDE OYUN İÇİNDE HANGİ TUŞ NE İŞE YARAR DETAYLI BİR BİLGİ RİCA EDİYORUM,KOMBİNASYONLARIYLA BİRLİKTE MÜMKÜNSE.
    Bukadar sorunum var ama hala devam ediyorum oyuna,neden,niçin bir fikrim yok ama futbolu sevmemle ildgilidir.Sorularıma en ufak cevap veren,okuyan herkeze teşekkürler herşey daha iyi bir oyuncu olmak için
    İyi günler...

1- contain sayesinde yada tackle tuşuna basılı tutarak takip edebilirsiniz.
    2-her zaman cdmleri yada gerideki oyuncuları siz kontrol etmelisiniz. orta sahanın biraz daha sizin kalenize yakın kısımlarında 2.adamı çağırmalısınız. ne ceza sahası içinde ne orta sahanın ortasında, ara noktası önemli.
    3.bu gibi durumlarda ben kendim çekiyorum.
    5- Bu buradaki çoğu kişinin sorunu aslında, ben açıkçası kareye yani tackle tuşuna basılı tutarak yapışıyorum ve rakip ile mesafeyi açmamaya çalıştığımdan topu almak kolay oluyor. Direk preste çalım yeme ihtimalim yüksek olduğundan karşılayan oyuncuyla değil arkadan r1 ile çağırdığım oyuncuyla topları kapıyorum genelde. Bu konuda ben ne söylesem boş çünkü defans işi anlatılmakla zor, olay sizde bitiyor verebileceğim bilgiler bu kadar şimdilik. Tekrar sorabilirsiniz anlatamadığım yerleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Riv9

quote:

Orijinalden alıntı: vallerden

Selamlar herkeze kısa kesip direk sorulara geçeyim :)
    İyi günler...

1- contain sayesinde yada tackle tuşuna basılı tutarak takip edebilirsiniz.
    2-her zaman cdmleri yada gerideki oyuncuları siz kontrol etmelisiniz. orta sahanın biraz daha sizin kalenize yakın kısımlarında 2.adamı çağırmalısınız. ne ceza sahası içinde ne orta sahanın ortasında, ara noktası önemli.
    3.bu gibi durumlarda ben kendim çekiyorum.
    5- Bu buradaki çoğu kişinin sorunu aslında, ben açıkçası kareye yani tackle tuşuna basılı tutarak yapışıyorum ve rakip ile mesafeyi açmamaya çalıştığımdan topu almak kolay oluyor. Direk preste çalım yeme ihtimalim yüksek olduğundan karşılayan oyuncuyla değil arkadan r1 ile çağırdığım oyuncuyla topları kapıyorum genelde. Bu konuda ben ne söylesem boş çünkü defans işi anlatılmakla zor, olay sizde bitiyor verebileceğim bilgiler bu kadar şimdilik. Tekrar sorabilirsiniz anlatamadığım yerleri.

Tabikide oynayarak alışmak lazım fakat merak etitiğim en büyü soruyu tekrar sormam lazım.Rakibin defans oyuncusu terry , mertesacker gibi yavaş adam olsa bile defans arkasına sarktığım andan adeta uçarak geliyor.Özellikle div-1 de bu olay artık he maçda olmaya başladı ve son vuruş yaptırmıyorlar.Aynı olay orta saha içinde geçerli.Forvetlerinden bahsetmiyorum zira tekli forvet sahanın her yeinde press yapıyor,ve 2li mücadele kaybetmiyor.Karışık anlattım fakat durum bundan ibaret.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.