Şimdi Ara

Rito Games kostumlerde yeni alternatif denemek istiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Riot Games bazı şeyleri oyuncularına danışmadan yapmıyor. Bazı Sihirdarların mailine yolladığı anket ile ortaya yeni şeyler çıktı. Riot Games, RP karşılığında kostümleri modifiye yapmamızın nasıl olacağını sordu.

Riot Games'in resmi mesajı ''Elimizdeki bir fikir şu anda kostümleri baştan renklendirmek. Böylece sadece Pulsefire Ezreal ya da sıradan Kelle Avcısı Nidalee yerine onların istediğiniz renkleriyle oynarsınız. Bütün renkler aynı fiyattan yani 390 RP'den satışa sunulacak ve kostümü önceden almış olmanız renkleri değiştirmenize engel olmayacak.

Lütfen bize bu konu hakkındaki fikirlerinizi iletin. Ayrıca belirtmekte fayda var renkdeğiştirdikten sonra aynı şekilde şampiyon görseli de değişecek. Örnek bir model aşağıda görülüyor.

Rito Games kostumlerde yeni alternatif denemek istiyor

Alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alborjon -- 29 Temmuz 2014; 19:09:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence çok hoş yaratıcı şeyler çıkabilir. Lucian güzel olmuş mesela

Edit: Link verebilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KhaZiggs -- 29 Temmuz 2014; 19:11:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl daha fazla para kazanacağını iyi biliyor rito
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

Bence çok hoş yaratıcı şeyler çıkabilir. Lucian güzel olmuş mesela

Edit: Link verebilir misin?

Link vermek yasak mi bilgim yoktu ondan vermedim.

http://lol.joyistik.com/haber_oku.php?id=842

• Mavi güzel olmuş. Mesela renekton Nasus gibi herolarda herhangi bir skini yeşil yada kum sarısı renklerde modifiye edilebilir olması temasına da çok uyardı. Hem herhangi bir heronun skini hakkında ortaya güzel çalışmalar çıkar bizde faydalaniriz bu olaydan.

• CS Lucian olarak çıksa bu kostüm iyi olur beğendim
  • Renk sınırı olacak mı? Yani; sarı, kırmızı, mavi, yeşil renklerini verip birini seçmemizi mi isteyecekler? Yoksa renk paleti koyup istediğimiz gibi ayarlayacabilecek miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lunux

Renk sınırı olacak mı? Yani; sarı, kırmızı, mavi, yeşil renklerini verip birini seçmemizi mi isteyecekler? Yoksa renk paleti koyup istediğimiz gibi ayarlayacabilecek miyiz?

Benimde bilgim yok fazla.Birazdan maili ariyicam bulabilirsem orneğini paylasirim.

Ayrica pembe darius <3

• Bende reddit linkini vereyim
    Edit:Redditte anketin nasıl bir şey olduğuyla ilgili daha ayrıntılı bir resim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chakoy -- 29 Temmuz 2014; 19:30:22 >
  • bence olmasın aşırı çeşitlilik iyi değil
  • Yeteneklerin renklerinide değiştirebilsek hiç fena olmazdı rito nasıl para kaldıracağını iyi biliyor
  • Guzelmıs
  • Artık pulsfayır soraka yapabiliriiiiz

• böyle bişey olsun gider zaten oyunda kürt oynayanda var gider pkk bayrakları renginde ranger darius yapar
  • Ticari zeka op
  • Böyle bir şey olmaz bence. Championship riven ile championship threshin maviliğinin ne önemi kalır bu sistem gelirse. Ayrıca çok renk çeşitliliği olur rifte uymaz şampiyona yakışmaz, pembe xin zhao vb.

Olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F7 Phoenix

Böyle bir şey olmaz bence. Championship riven ile championship threshin maviliğinin ne önemi kalır bu sistem gelirse. Ayrıca çok renk çeşitliliği olur rifte uymaz şampiyona yakışmaz, pembe xin zhao vb.

Olmaz.

Pembe xin zhao
  • Bu uygulama gelirse harika olur ama kesinlikle kısıtlama gerekli.

Bir kere önce sadece kostümlerde daha çok çeşitlilik olsun. Normal görünüşte daha az renk kullanılabilsin veya belirli modifikasyonlar gerçekleştirilebilsin. Bu uygulama aldığımız skinin değerini ortaya çıkarır. Ben şimdi normal ezreal'ı alsam şöyle kırmızılı siyahlı hafif sarılı ateşe benzeyen ve hiçlikten geliyormuş gibi gözüken cool bir şey yapsam pulsefire ezreal'dan güzel olsa adam demezmi ulan ben 3250 rp aldım adam 390rp ile gitmiş süper skin yapmış, o yüzden kısıtlamalar getirilmeli.

Ek olarak haritaya özgü renklerde seçilmeli. Şampiyonun her yerinin rengi değiştirilmemeli (simsiyah fiora ult atınca beyaz falan aşırıya kaçılmamalı). bir 390 veya 250RP daha verilerek skillerde değiştirilebilir. Ancak skillerin değiştirilebilmesi kesinlikle belirli renklerde ve en pahalı skinlerde yapılmalı. Şimdi yasuonun pembe ult atması veya açık mavi bir gangplank ultisi görüntüyü bozar. Yeni SV'nin açıklık kompozisyonuna da ters düşer.

Dediğim gibi uygulama üstünde durulması gerek. Oyuncuların abartı renkleri seçip kostüm yapması daha çok para verip kostüm alanlara zarar demektir.

• rito işini biliyo alma olmaz nayn
  • quote:

Orijinalden alıntı: F7 Phoenix

Böyle bir şey olmaz bence. Championship riven ile championship threshin maviliğinin ne önemi kalır bu sistem gelirse. Ayrıca çok renk çeşitliliği olur rifte uymaz şampiyona yakışmaz, pembe xin zhao vb.

Olmaz.

Ya forumumuzun medahi iftari darius.
    pembe bir cesur yurek darius ne kadar havali olurdu.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.