Şimdi Ara

Risen mı Risen Dark Waters mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merabalar ben her iki oyunu da oynamadım fakat forumdaki konularda çoğu zaman öneri olarak risen yazılıyor ama risen dark waters yeni çıktığı halde ilk oyuna daha çok talep var böyle olunca bende işi bilenlerine sorayım dedim Ona göre de ikisinden birini indireceğim şimdiden teşekkürler

• Ben dark waters oynadım grafikleri filan da güzeldi tabi risen oynamadığım için bir şey diyemiyorum ama dark waters tavsiyedir bak canım çekti kurayım birdaha olmazsa:)
  • ilk oyunu daha iyi bence dark waters'ı yükledikten yarım saat sonra silmiştim
  • Dark Waters, Risen'a kıyasla kötü.

Bende öyle bir baktım DW'a, devamını getirmedim.
  • Çok teşekkürler herkese İlk önce Risen ı kurup oynayacağım
  • İlk Risen 2-3 gömlek daha üstün. 2. oyunda güzel ama ilk oyuna (ve Gothiclere) göre çok sığ kalıyor. Koridorlardan oluşan adalar, yüzeysel yetenekler, taraf seçiminin az etkili olması, komik DLCler (karakterleri seslendirmemişler bile ...) ve geriye gitmiş dövüş mekaniklerinden kaybediyor. İlk iki yama ile biraz düzeliyor ama gene 1.oyunun yanına gelemiyor.
    Hatta korsan, voodoo teması sevmiyorsan oynama bile derim Dark Waters'ı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 15 Nisan 2013; 10:48:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

İlk Risen 2-3 gömlek daha üstün. 2. oyunda güzel ama ilk oyuna (ve Gothiclere) göre çok sığ kalıyor. Koridorlardan oluşan adalar, yüzeysel yetenekler, taraf seçiminin az etkili olması, komik DLCler (karakterleri seslendirmemişler bile ...) ve geriye gitmiş dövüş mekaniklerinden kaybediyor. İlk iki yama ile biraz düzeliyor ama gene 1.oyunun yanına gelemiyor.
    Hatta korsan, voodoo teması sevmiyorsan oynama bile derim Dark Waters'ı.

Aslında VoDoo temasına ayrı bi ilgim olmuştur ama gamespot ve ign ye göre de risen 1 daha üstün 2. oyunu üstünkörü yapmışlar gibi gözüküyor ve özellikle risen 1 de karar kılmamın sebebi sizin yorumunuz oldu çünkü sizi diğer risen konularındada görmüştüm Çok teşekkür ederim bu arada

• dark waters a bulaşma riseni sindire sindire oyna :)
  • Risen'in ilk oyunun Türkçe yaması var. Onu kur öyle oyna derim. Oyun senaryosunu anlayınca daha bi heyecanlı oynarsın.
  • Yorumlara katılmıyorum, bence Dark Waters daha güzel... Ama ben korsan temasını seviyorum, bundan da olabilir beğenmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrkAvenger

dark waters a bulaşma riseni sindire sindire oyna :)

Büyük ihtimal öyle olucak

quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

Risen'in ilk oyunun Türkçe yaması var. Onu kur öyle oyna derim. Oyun senaryosunu anlayınca daha bi heyecanlı oynarsın.

Dil konusunda problem yaşayacağımı sanmıyorum ama yinede teşekkür ederim

quote:

Orijinalden alıntı: dogan23

Yorumlara katılmıyorum, bence Dark Waters daha güzel... Ama ben korsan temasını seviyorum, bundan da olabilir beğenmem.

Olabilir ama çoğunlukla Risen daha çok beğenilmiş ve daha çok öneriliyor ama Risen ı oynadıktan sonra Dark waters a da elbet deniyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

/>

Hahahhahaha doğru ama başlangıç olarak bi oyunu seçmem gerekti onun için konuyu açtım Risen hoşuma giderse elbette Dark waters'a da şans veririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.