Şimdi Ara

Risen 3: Titan Lords Türkçe Yama istek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çevirecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    oyunu oynamak için yamanizi beklicem.

şu zoruna gidip şikayet eden şahıs veya şahıslar az çok tahmin edebiliyoruz sizden ricam oyuna Türkçe Yama yapmanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 24 Şubat 2020; 21:45:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam bende onu anlatmaya çalışıyorum işte.
    Oyuna gelince çeviren çıkar mı bilmem ama pek beklentiye girmeyin derim.
    e bu kişi veya kişiler in bile bu zoruna gidiyor işte.
    yukardada yazdım çevrilen oyuna gidipte google yama yapmıyoruz.
    bırakında millet isterse indirsin oynasın.

çok fena zoruna gidiyor birisinin yaşıda küçük sanırım akıl yaşı yani.
  • Bazı çekemeyen mahlukatlar böyle saçma şeyler yapabiliyor. Yaptığınız yamaları ücretli olarak paylaşsanız emin olun bu şikayet eden mahlukatlar sizi teşekkür yağmuruna tutar. Şu ana kadar yaptığınız, yapacağınız tüm yamalar için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakar.şakir

Bazı çekemeyen mahlukatlar böyle saçma şeyler yapabiliyor. Yaptığınız yamaları ücretli olarak paylaşsanız emin olun bu şikayet eden mahlukatlar sizi teşekkür yağmuruna tutar. Şu ana kadar yaptığınız, yapacağınız tüm yamalar için teşekkürler.
    hayır çevrilen çevrilecek oyunun yamaları yapılsa anlıcam ve aslada öyle birşey yapmıyorum.
    çevrilecek çevrilen oyunların yamasına bulaşmıyorum bulaşmamda.
    bu şikayet eden şahıs kimse normal msj larımıda şikayet ediyor.
    yavşaklık yapacak olsam büyük oyunlara konu açılıyor oyun çıktıktan sonra 2 günde bitirir dağıtırım ama yapmıyorum.
    star wars oyunu daha çıkmadan bitirdim neredeyse ama jealipon nickli arkadaş yamasını yapınca yamayı paylaşmadım.

ŞİKAYET EDEN KİMSE BOŞUNA UĞRAŞMA KARDEŞ BEN YAMASI YAPILMAYACAK VEYA YAMASI ÇIKMAYACAK OYUNLARI ÇEVİRİCEM İSTEDİĞİN KADAR ŞİKAYET ET.

• Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Hocam ben senin iyi niyetini biliyorum zaten. Malesef forumda sorunlu 2-3 kişi var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakar.şakir

Hocam ben senin iyi niyetini biliyorum zaten. Malesef forumda sorunlu 2-3 kişi var...
    şu msj neden silinir ve 1 ceza puanı verilir izahı varmı ?
    yok zaten bunlar şikayet ediyor diye bırakacak değilim.
    öyle küsme alınma gibi bir derdim yok çünkü ben yamaları kendime yapıyorum isteyenede oynayacak olanada ZORLA EVLERİNE GİDİP BENİM YAMAMI OYNAYACAKSIN ULAN diyorum.
    ben sevdiğim oynayacağım oyunların çıkmamış yamalarını yağıp kendim oynayacağım.
    isteyenede kapı açık.

Risen 3: Titan Lords Türkçe Yama istek

umarım risen 3 biran önce çıkarda doya doya oynarız.

EDİT:SON OLARAK WOLCEN İDE bu şekilde çeviriyordum ve arkadaşın kendisinede dedim siz çeviriyi yapınca sildim diye.
    keşke silmesyedin dedi silerim abi çeviriyorsan ben bulaşmam senin yamana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 24 Şubat 2020; 21:57:30 >

• Hasta ruhlu insan cok.yapin yamayi 20 tl bakin tesekkur yagmuruna😁😁😁😁

• Berbat çevrilmiş bir yamayı ücretli yapınca kimse sizi alkış yağmuruna, teşekkür bombardımanına falan tutmaz. Aklınız sıra laf sokmaya çalışmayın. Oyuna gelince çeviren çıkar mı bilmem ama pek beklentiye girmeyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Berbat çevrilmiş bir yamayı ücretli yapınca kimse sizi alkış yağmuruna, teşekkür bombardımanına falan tutmaz. Aklınız sıra laf sokmaya çalışmayın. Oyuna gelince çeviren çıkar mı bilmem ama pek beklentiye girmeyin derim.
    hocam bende onu anlatmaya çalışıyorum işte.
    Oyuna gelince çeviren çıkar mı bilmem ama pek beklentiye girmeyin derim.
    e bu kişi veya kişiler in bile bu zoruna gidiyor işte.
    yukardada yazdım çevrilen oyuna gidipte google yama yapmıyoruz.
    bırakında millet isterse indirsin oynasın.

çok fena zoruna gidiyor birisinin yaşıda küçük sanırım akıl yaşı yani.
  • Ucretli sat bu yamalari o zaman hic kimse birsey demez😁😁nasilsa ufak capli bir ticaret yeri burasi👍👍👍nice kaliteli yamalar gorduk ucretsiz diye birileri yirtindi resmen😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Ucretli sat bu yamalari o zaman hic kimse birsey demez😁😁nasilsa ufak capli bir ticaret yeri burasi👍👍👍nice kaliteli yamalar gorduk ucretsiz diye birileri yirtindi resmen😁
    ben çeviri gruplarından hiçkimseden şüphelenmiyorum onlar gidipte msj ları şikayet etmez.
    konunun silinmesinede karşı değilim benim sorunum msj larımıda şikayet edip yukarıda resim attım sorun o.
    kimse zoruna ne gidiyor açıkcası merak ettim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.