Şimdi Ara

Risen 2 Dark Waters Türkçe Yama %72'de Silindi :( (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
9
Favori
11.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Kenan bey uzun zamandır sessizsiniz gelişme var mı yamada?
  • Hocam başladığından beri takip ediyoruz lütfen yarı yolda bırakma hazır buraya kadar çevirmişken...
  • yarısı bitti ha gayret kolay gelsin takipteyiz...
  • Sessiz sedasız çeviri durumu %60 olmuş. Takibe devam.
  • O değil de ne güzel GoG.com'dan Risen 1 ve 2'yi almıştım daha 1'e bile başlayamadım ona yanıyorum yav, özellikle 1'in Türkçe yaması var (2'ye hazırlanıyor) diye gaza geldim ayrıca oyun türü yapısı mekanikleri sevdiğim tarzda olduğundan bayağı heveslenmiştim olmadı kaldı öyle.

Hani daha yenisidir diye sağı solu eksiklikleri düzeltilmiştir falan derseniz acaba Risen 1'i bırakıp Risen 2'yi mi (yamanın bitmesini) beklesem ne dersiniz? Birinci oyun bayağı eski duruyor çünkü alışmak kontroller zor olabilir belki bilemiyorum.

Bu arada Windows 98-XP zamanı oyunları GoG.com'dan almamın en büyük sebebi bunları full Windows 7-8-10 uyumlu olarak sunmalarıdır, yoksa Steam'den daha ucuza alınabilir ama riskli işte çalışır/çalışmaz belli olmaz eski oyunlarda. Fallout 3, TES IV: Oblivion, Dead Space 1-2, F.E.A.R. 1-2, STALKER serisi (SoC-CS-CoP) gibi oyunlar mesela Steam hesabımında olmasına (ve genelde oyun dosyalarından, driver'lardan veya windows kaynaklı sorunluydular) rağmen acımadım GoG'dan da aldım rahat rahat sorunsuz oynatmıştı.

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Risen'i Risen yapan da zaten 1. oyunu. Sen 1. oyunu oynamazsam zaten 2. oyunundan zevk alacağını sanmıyorum. Risen 1'in Türkçe yaması varken kendini ilk oyundan mahrum etme. Böyle bir oyunu zor bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 1 Mart 2018; 0:57:21 >
  • Faramir kullanıcısına yanıt
    risen 2 türkçe yama çıkınca bni haberdar edermisin
  • Acaba yamanın son durumu nedir öğrenebilir miyiz ? Teşekkürler..
  • 2 aydır herhangi bir güncelleme olmadı, yamanın son durumunu öğrenebilir miyiz hocam?

Teşekkürler.
  • usta ne oldu bitmedi mi ka ay oldu
  • Bekle bekle sonuca bak şaka gibi.
  • Söyleyecek söz bulamıyorum..
  • Saglik olsun.. Olurmu Olur. NASİP Degilmiş.. Ne diyelim SAGLİK olsun. Sıkma Canini... Ellerine Saglik HERŞEY icin TEŞEKKÜRLER..
  • Geçmiş olsun verdiğin emeğe yazık olmuş. Ontrack easy recovery proğramı ile dosyalarını kurtarmayı dene, işine yarar diye umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriox -- 23 Nisan 2018; 22:24:31 >
  • Ah hocam güzel hocam yazık oldu emeklerinize...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan495

2 gün sonra %20 olacak ve oynanış videosu yayınlıcam :) Bana inanmayıp troll bu arkadaş diyenlere en temizinden bi kapak olacak :)
  • Böyle bir çalışmanın yedeğini nasıl almazsınız ya...
  • Daha önce de böyle tam sonuna gelince bilgisayarım çöktü yama uçtu diyen olmuştu. Yine aynı hikaye ama bu oyunu bekliyordum üzüldüm cidden. Maalesef yine gün geçmiyor ki bir trol vakası daha olmasın ama tekrar bir trol tarafından oyuna getirildik. Geçmiş olsun arkadaşlar artık önümüzdeki yamalara bakacağız.
  • kardeşim nasıl yedekleme yapmıyorsun yazık oldu okadar da bekledik ne olacak simdi
  • neyse bundan sonrası artık gereksiz muhabbetlere girer, favorilerimden kaldırdım gitti konu, hadi geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.