Şimdi Ara

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama - 20 Year Celebration (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
13
Favori
88.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@narkotik_1989 @eca2424 @xAlicooo @DesertFoxs

• quote:

Orijinalden alıntı: unraiser

Link güncellendi.

eyv üstat

• unraiser kullanıcısına yanıt
    Eyv üstat

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unraiser

Link güncellendi.

Hocam yamayı kurduktan sonra oyuna giremiyorum. Açılacakmış gibi olup kapanıyor. Sebebi ne olabilir? Korsan sürüm kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• narkotik_1989 N kullanıcısına yanıt

Sizdeki sürüm eski olabilir. :) Farklı bir sürüm kullanıyor olabilirsiniz.

• Hocam Steam versiyonu değişmiş yamayı güncelleme imkanınız var mı? Kurmaya çalıştığımda hata aldım.

• aynen dün güncelleme geldi ing oldu oyun tekrar kurmaya çalıştığımda bende hata alıyorum.

• Hay ben o Steam'in. :) Yıllar geçmiş oyun üzerinden hala dosyalarıyla oynuyorlar... Müsait bir zamanımda oyunu kurup bakarım.

• Az kalmıştı bitmesine :D

hocam valla bende bekliyorum yamayı bi bakarsan sana zahmet çok iyi olur :)

Herhangi bir gelişme var mı ? Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama - 20 Year Celebration 

• valla ben kürekli sürüm indirdim orjinali olmasına rağmen artık ondan devame edeceğim .D

• BayTuruncu kullanıcısına yanıt

Oyun kaç gündür kaldı öyle oynayamıyorum, dayanamayıp sizin yolunuzu izleyebilirim her an.

bir sürü yürek sende atıyor abi. beklemedeyiz.Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama - 20 Year Celebration 

• oyun artık 820 sürümü değil o yüzden türkçe yama direk setupda uyumsuz dosya hatası veriyor

yamayı yapmanı bir sürü yolunu denedim ya kurulumda hata verdi yada ana menüde

beta patchlara baktım 820 yok artık güncel sürüm 813.4

• fatihkrt94 F kullanıcısına yanıt

Evet hocam, anladığım kadarıyla oyuna yeni bir güncelleme getirmişler Epic Games ile alakalı. Ancak güncelleme beraberinde birçok soruna yol açtığı için aynı gün oyunun güncellemesini geri alıp daha eski bir sürümünü güncel sürüm olarak belirlemişler. Normalde güncel sürüm 820'ydi ancak bu yaşananlardan sonra 813.4'e düşürmüşler. 820'ye herhangi bir şekilde ulaşma imkanımız yok anladığım kadarıyla korsan hariç. Geliştiricilerin burada çok büyük hatası var elbette. Oyunculardan da büyük tepki çekti bu yaşananlar. Üzerinden 1 haftadan fazla süre geçti ancak herhangi bir sürüm yükseltmesi yapılmadı şu an. 820 tamamen unutulmuş gibi duruyor.

• Merhaba son durumlar nedir? Sanırım ufukta herhangi bir yeni güncelleme veya eski sürüme dönüş yok square enix yamayı bozduğuyla kalacak

• Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama - 20 Year Celebration

Yamayı Rusça yapıp kurduğumda buralrı türkçe oldu ancak ben düzelir diye ingilizce yapıp tekrar kurdum. Kurduğum dosyaları 2,7 gblık dosyalardı. Oyun Türkçe oluyor ancak oyna yazısı çıkmıyor. Buradan nereye tıklayacağım. Yada bunun çözümü nedir? Epic Gamesden oynuyorum.

• Mehmetin Dunyasi kullanıcısına yanıt

Hocam 'YouTube' yazan satır 'oyna' satırı ama ona tıklasan bile oyun açılır ama ekrana hiçbir menü yazısı gelmez, mecbur yamayı yapan arkadaşın yamayı göncellemesini bekleyeceğiz

• XtheendX kullanıcısına yanıt

Umarım güncellenir kanalımda oynayıp youtube atmak istiyordum. Korsan indirmek istemiyorum orjinal oyun varken.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.