Şimdi Ara

Rise Of The Tomb Raider (PS4/PRO ANA KONU) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
727
Cevap
13
Favori
28.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fener1980

quote:

Orijinalden alıntı: sipru81

yine bilmece bulmaca az aksiyon çok değilmi henüz almadım ama hala o Mısır piramitlerinde geçen oyunu unutmadım ne uğraştırmıştı yahu :)

keşke
    tomb raider 1*2*3*4*5 yapsalarda hd olarak başka bişey istemem
    bu arada serinin en zor oyunu 4 dür çok çok zordur ve en sevdiğim oyunudur hatta geçenlerde zorlandığınız oyunlar diye başlık açmışlardı oyunlara bakıp güldüm tomb raider diye yazdım kimse yorum yapmadı yeni nesil çok kolaycı ve online oyundan başını kaldıramıyor

zaten artık böyle oyunlarda pek yapılmıyor .....

Tomb Raider: The Last Revelation

Sizin dediğiniz oyun bu mu oluyor? Merak ettim zor zor dediniz indirip bakıcam

• Oyun güzel oyun lafım yok ama güzel bir tomb raider değil.
    Tomb raider oynarken eskiden aklımda acaba Oraya Nasıl çıkacağım,atlarsam düşermeyim,burayı Nasıl açacağım,ulan bu Nasıl bulmaca soruları olurdu.şimdiki oyunlarda ise sadece hangi silahla daha hızlı bölümü geçerim var.tomb raider bu değil en azından ben böyle sevmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bende gayet akıcı. Ps4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EzoBride kullanıcısına yanıt
    ewet oyunun adı o
    tavisye ederim oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

quote:

quote:

yine bilmece bulmaca az aksiyon çok değilmi henüz almadım ama hala o Mısır piramitlerinde geçen oyunu unutmadım ne uğraştırmıştı yahu :)

keşke
    bu arada serinin en zor oyunu 4 dür çok çok zordur ve en sevdiğim oyunudur hatta geçenlerde zorlandığınız oyunlar diye başlık açmışlardı oyunlara bakıp güldüm tomb raider diye yazdım kimse yorum yapmadı yeni nesil çok kolaycı ve online oyundan başını kaldıramıyor

Evet grafikleri şimdiye nazaran çok demode gelebilir ama oyundaki bulmacalar baya burayı nasıl geçecğiz yahu diye defalarca tekrarladığımız zamanlardı tabi şu anda bu oyunu oynayanlar o zaman ortaokul yada lise yede gidiyordu :D

• Eski bulmacalı Tomb Raider'lar kalmadı artık tıpkı Resident Evil serisi gibi. Bu zamanda butür oyunları 15 yıl öncesi gibi bulmacalı yapamazlar yaparlarsa herkesime hitap etmez etmediği gibi satışları çok düşük olur senin benim gibi eski havasını bilen alır sadece buda onlara yetmez.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

quote:

quote:

keşke

Evet grafikleri şimdiye nazaran çok demode gelebilir ama oyundaki bulmacalar baya burayı nasıl geçecğiz yahu diye defalarca tekrarladığımız zamanlardı tabi şu anda bu oyunu oynayanlar o zaman ortaokul yada lise yede gidiyordu :D

Bi bakalım ya grafikleri kötü olsun mühim değil bizde zamanında az oynamadık böyle oyunlar da bunu nasıl kaçırmışım acaba Eyvallah

• EzoBride kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle oyna hocam. Benim için birinci oyun tomb raider ikinci oyun resident evildır.

İlk oynadığım oyun tomb raider olduğu için yeri ayrıdır bende. Şimdiki oyunlar grafiksel olarak güzel olsa da bulmaca gizem vs olarak ilk oyunlara yaklaşamaz. Yalnız küp şeklindeki grafikleri problem etmiyo olmanız lazım malum oyun 90larda çıktı :D Benim en sevdiğimse 3. oyunudur

• oyunda milyon tane keşfedilecek şey ve görev var.
    konuda ise "oyun" ile ilgili hiçbir mesaj yok

vakit geçirmelik bir oyun olmuş bana göre. öyle bahsedildiği gibi uc4 killer falan değil, ciddi ciddi yanına yaklaşamaz.
    avcılık olayı çok keyifli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bugün bitirdim. Geçen nesilde çıkan oyuna göre kötü olmuş maalesef. Yapay zeka da problem var. Bir de oyunda sürekli birileriyle iletişim halindesiniz. O yalnızlık, çaresizlik hissini yansitamamislar.

Challenge tomb lar dışında , hikaye akışında da birkaç bulmacayla karşılaşmak istiyor insan. Maalesef bu da yok oyunda. Bitirmiş olmak için bitirdim işte

Ayrıca oynayanlara bir sorum var; bu paketlerden çıkan kartlar ne işe yarıyor? Kostümleri kullanabiliyoruz da diğer kartlar nedir onu anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Oyunu bugün bitirdim. Geçen nesilde çıkan oyuna göre kötü olmuş maalesef. Yapay zeka da problem var. Bir de oyunda sürekli birileriyle iletişim halindesiniz. O yalnızlık, çaresizlik hissini yansitamamislar.

Challenge tomb lar dışında , hikaye akışında da birkaç bulmacayla karşılaşmak istiyor insan. Maalesef bu da yok oyunda. Bitirmiş olmak için bitirdim işte

Ayrıca oynayanlara bir sorum var; bu paketlerden çıkan kartlar ne işe yarıyor? Kostümleri kullanabiliyoruz da diğer kartlar nedir onu anlamadım

onu bende çözemedim. online kısmında işe yarıyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 15 Aralık 2016; 9:59:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kapisini actigimiz silah saticisi nerde bolge olarak arkdslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Kapisini actigimiz silah saticisi nerde bolge olarak arkdslar?

Soviet installation da

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Kapisini actigimiz silah saticisi nerde bolge olarak arkdslar?

Soviet installation da

Tskler👍

• turkopol kullanıcısına yanıt
    tam yerini sorarsaniz üst tarafda canta şeklinde gözükuyor

http://www.google.com.tr/search?q=Soviet+installation&prmd=visn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi20Kn5n_jQAhVItRQKHSaQAUcQ_AUICCgC&biw=360&bih=512#tbm=isch&q=soviet+installation+supply&imgrc=v7-szLF8X0H8TM%3A

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

tam yerini sorarsaniz üst tarafda canta şeklinde gözükuyor

http://www.google.com.tr/search?q=Soviet+installation&prmd=visn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi20Kn5n_jQAhVItRQKHSaQAUcQ_AUICCgC&biw=360&bih=512#tbm=isch&q=soviet+installation+supply&imgrc=v7-szLF8X0H8TM%3A

👍👍gerci pomplai smg vs aldim hep ama merak ediyorum farkli bisey varmi ilk gittigimde alamamistim oyunun basiydi cnku

• Oyun pro da son guncellemeyle cok iyi oldu 4 k da stabil calisiyor. Bastan basladim bu yuzden. Guncelleme aciklamasi frame rate uzerine.
  • özel sürümün içinde bir kod var arkadaşlar. ne işe yarıyor acaba?
  • 0yuna 1.06 güncellemesi geldi. frame fix içeriyormuş. fps düşüşleri için çözüm geldi sonunda
  • merhaba,

oyuna başlayalı bir kaç gün oldu belki konuşmak için erken daha soviet installationdayım ama ilk oyun bana daha güzel geldi, yine de tomb raider bu çamurdan olsa da oynanır,

nedense hikaye çok havada gibi ve trinity bende hiç merak uyandırmadı ama grafikler şahane..

otomatik aim yok galiba bulamadım, gerçi geçen oyundaki çatışmalar daha zordu bu daha kolay geldi,
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.