Şimdi Ara

Rise of The Tomb Raider ve Middle-earth: Shadow of Mordor Türkçe Yaması çıktı (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
8
Favori
50.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar resmen üçkağıtçı utanmadan insanlara yalan söyleyip bir de zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar. Göz var izam var arkadaş. İptal etseler hadi yine anlarım ama onu bile yapmıyor utanmazlar.

Bakınız Witcher 3 gibi diyalog zengini bir oyun bile 1 sene geçmeden çevirip yayınladı. üstelik bununla da kalmayıp neredeyse her biri 14-15 saatlik ayrı birer oyun niteliğinde olan DLC leri bile çevirip sundular bizlere.

SOM çevirisini gerçekleştiren şahsiyetlerde böyle bir amaç yok belli ki. Bence umudunuzu kesin arkadaşlar bu çeviriden de çeviriyi gerçekleştirenlerden de bir hayır gelmeyeceği ortada.

Bırakın kontrol aşamasını ben çevirinin tamamlandığına bile kesinlikle inanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 6 Mayıs 2017; 23:3:28 >
  • ben 1 yıldır çeviri bekliyordum artık isyan ettim bugün başladım oyuna yazık diyorum başka birşey demiyorum
  • shadow of mordor yaması %99 yalan oldu . Bu adamlar bunu ilk defa yapmıyor hayal kırıklığına uğramaya gerek yok .
  • Seçkin Sefa Durası adlı arkadaşımız Rise of the Tomb Raider çeviri çalışmasını tamamlayıp yayınlamasaydı inanın oyunçevirinin başlattığı ROTTR çeviri projesi bugün halen kontrol aşamasında olurdu.
    Dolayısı ile acilen içimiziden birilerinin gönüllü olarak SOM çeviri projesine(ciddi olarak) başlamamız gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 15 Mayıs 2017; 14:31:33 >
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    Oyunu satın aldım indirdim kaç zamandir bekliyorum insanda heveste birakmadilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rise of The Tomb Raider dan sonra

3 tane yama geldi
    Metro redux
    State of Decay
    A story About my uncle

Middle Earth Shadow of Mordor bi türlü gelemedi.....
  • Tek mantıklı yorum insanlar her gün ya da arada sitelerine girip yama çıktı mı baksın da hit kapalım düşüncesinde oldukları yönünde. Yoksa bir yama uzun süredir kontrolde mi kalır ya
  • Artık şu adamların konularına sitelerine prim kazandırmayın şu konuyu da uplayıp durmayın. Bırakın bu yalancı insanlar kendi b..larında boğulsunlar.
  • Bu oyunçeviriyi biran önce RUS hackerlar çökertir inşallah.:)) Zaten bu sitenin eski kaliteli kadrosuda sanırım artık arada yok,kimlere kaldı belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 19 Mayıs 2017; 5:14:35 >
  • 11 şubat 2016da bilgisayar aldım ve aynı günde mordoru aldım. yamasına baktım %70deydi.1.5 senedir bekliyoruz işte. benden önce bekleyenlerde varmış meğerse. benim yakındığım tek nokta diğer oyunun duyurulması ve benim bu oyunu hala oynamamam.
  • Koskoca skyrimi çeviren oyunceviri hadi bunuda basarabilirsin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha kontrolde mi bu halen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirinle Beni Sirin Baba

Artık şu adamların konularına sitelerine prim kazandırmayın şu konuyu da uplayıp durmayın. Bırakın bu yalancı insanlar kendi b..larında boğulsunlar.

Hocam bence konu uplanmalı yoksa millet yama çıktımı diye sitelerine girip bakacak
  • brkylmz19990102 kullanıcısına yanıt
    Başka bir konu açıp bunların terbiyesizliklerini dile getirelim o zaman. Bu konuyu her gördüğümde umutsuz da olsam çıktı sanıyorum.
  • Sirinle Beni Sirin Baba kullanıcısına yanıt
    Fikrinizi kesinlikle destekliyorum böylelikle en azından insanlar (genelleme yapmak istemem ama) oyunçeviri ekibinin iki yüzlülüğünü görmüş olur ve bundan sonra ki çeviri projelerinde bu ekibe verilen destek azalır diye ümit ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 22 Mayıs 2017; 1:10:38 >
  • SOM yaması ne oldu son durum nedir. Daha doğrusu hakikaten böyle bir çeviri projesi var mı yok mu onca insanı boş yere bekletiyorsunuz.
  • Uplamayı kardeşim şu konuyu steamdan aldım yıl başında gecen hafta sildim belliki gelmeyecek yazmamalarının sebebi büyük ihtimallede bu acıklayamazlar çünkü.
  • BU yama halen çıkmadı mı ya
  • Sürekli söylüyoruz ya başka bir grup %99.9 kadar çevirip yarın yayınlıyoruz diyecek yada shadow of war bu hafta çıkacak yamanın bitmesi için . Shadow of war da ertelendi artık o ihtimalde zor görünüyo Oyunçeviri yamayı çıkarana kadar oyun ertelenmeye devam edecek gibi bir his var içimde nedense .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Claayns06

SOM yaması ne oldu son durum nedir. Daha doğrusu hakikaten böyle bir çeviri projesi var mı yok mu onca insanı boş yere bekletiyorsunuz.

Bir zamanların efsane oyunçeviri sitesi sorumsuz insanların eline düşerse olacağı bu tabi. Daha ne beklenebilirki çokta yadırgamamak lazım yani. Diğer alternatif çeviri sitelerine yönelin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 21 Haziran 2017; 21:19:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.