Şimdi Ara

Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU] (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.000
Cevap
10
Favori
28.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyun bayağı güzel olmuş. Açtığımız kartları campaingde etkinleştirebiliyor muyuz. Kart işini bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun sonlarına geldim. 3 gündür aralıksız oynuyorum. Açıkçası ingilizcemi geliştirene kadar oynamayı pek düşünmüyorum ama oyun öyle bir sardı ki bırakamadım. İngilizce düzeyim çok iyi olmamasına rağmen konuşmaların çoğunu anladım doğrusu oldukça basit geldi. Bunun dışında renk paleti harika olmuş. 2013'teki o karamsar havanın atılması çok çok iyi olmuş. Neydi o öyle, Tomb Raider dediğin manzaralarıyla büyüler. 2013 iç karartıyordu. Tomb Raider 2013'ü saymazsak diğer bütün seriler (buna klasik seride dahil) insanı manzaralarıyla kendine hayran bıraktırırdı. Klasik seride bile mekan tasarımları ilgi çekici olduğundan oyun kendine çekiyordu. 2013'te iç karartıcı bir hava kardı kesinlikle Rotr'da o sorun çözülmüş ve günümüz grafikleriyle efsane olmuş. Ve en önemlisi de Bulmacalar 2013'e göre daha zor ve Lara daha profesyonel. 2013'teki Çaylak Lara'yı hiç sevmemiştim. Tamam karakter gelişimlerini bende severim de Lara gibi bir karaktere olmaz o. Lara dediğin Çift Pistolla korkusuz bir şekilde efsaneleri, mitleri çözer. Rise of the Tomb Raider'daki Lara yeni serideki en iyi Lara olmuş. Ve klasik Lara'ya en yakını. (Tabii ondaki çok daha profesyoneldi.)

Oyun bütün Tomb Raider serisi içerisindeki mekanikleri derleyip toplayıp yeni oyuna çok güzel bir şekilde eklemiş. Eski serileri sevenler bu oyunu da seveceğinize eminim. Bazı küçük göndermeler de yapılmış.

Bütün Tomb Raider serileri arasında en beğendiğim Tomb Raider bu oldu. Bulmacalar biraz daha zor olabilirdi fakat yine de yeterli olmuş. Mekanikler çok iyi bir şekilde kullanılmış. Ne 3.oyun kadar zor ne de 2013 kadar basit. Tam ayarında sayılır. (4 düzeyinde olabilirdi tabii. Bulmaca zorluğu I ve II.oyunlar gibi olmuş biraz.)

İngilizcemi yazın geliştirmeye başlayacağım. Geliştirdikten sonra kesinlikle tekrar oynayacağım bir oyun olacak. Shadow of the Tomb Raider'dan çok umutluyum umarım Rotr'dan daha iyi bir oyun olur. Ve bulmacalarda umarım zor olur. Mısır gibi önemli bir mit var ellerinde. En son 4.oyundan (I.oyunun Remake'i Anniversary'deki Mısır bölümlerini saymazsak) beri ilk defa Mısıra dönüyoruz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Master

Oyunun sonlarına geldim. 3 gündür aralıksız oynuyorum. Açıkçası ingilizcemi geliştirene kadar oynamayı pek düşünmüyorum ama oyun öyle bir sardı ki bırakamadım. İngilizce düzeyim çok iyi olmamasına rağmen konuşmaların çoğunu anladım doğrusu oldukça basit geldi. Bunun dışında renk paleti harika olmuş. 2013'teki o karamsar havanın atılması çok çok iyi olmuş. Neydi o öyle, Tomb Raider dediğin manzaralarıyla büyüler. 2013 iç karartıyordu. Tomb Raider 2013'ü saymazsak diğer bütün seriler (buna klasik seride dahil) insanı manzaralarıyla kendine hayran bıraktırırdı. Klasik seride bile mekan tasarımları ilgi çekici olduğundan oyun kendine çekiyordu. 2013'te iç karartıcı bir hava kardı kesinlikle Rotr'da o sorun çözülmüş ve günümüz grafikleriyle efsane olmuş. Ve en önemlisi de Bulmacalar 2013'e göre daha zor ve Lara daha profesyonel. 2013'teki Çaylak Lara'yı hiç sevmemiştim. Tamam karakter gelişimlerini bende severim de Lara gibi bir karaktere olmaz o. Lara dediğin Çift Pistolla korkusuz bir şekilde efsaneleri, mitleri çözer. Rise of the Tomb Raider'daki Lara yeni serideki en iyi Lara olmuş. Ve klasik Lara'ya en yakını. (Tabii ondaki çok daha profesyoneldi.)

Oyun bütün Tomb Raider serisi içerisindeki mekanikleri derleyip toplayıp yeni oyuna çok güzel bir şekilde eklemiş. Eski serileri sevenler bu oyunu da seveceğinize eminim. Bazı küçük göndermeler de yapılmış.

Bütün Tomb Raider serileri arasında en beğendiğim Tomb Raider bu oldu. Bulmacalar biraz daha zor olabilirdi fakat yine de yeterli olmuş. Mekanikler çok iyi bir şekilde kullanılmış. Ne 3.oyun kadar zor ne de 2013 kadar basit. Tam ayarında sayılır. (4 düzeyinde olabilirdi tabii. Bulmaca zorluğu I ve II.oyunlar gibi olmuş biraz.)

İngilizcemi yazın geliştirmeye başlayacağım. Geliştirdikten sonra kesinlikle tekrar oynayacağım bir oyun olacak. Shadow of the Tomb Raider'dan çok umutluyum umarım Rotr'dan daha iyi bir oyun olur. Ve bulmacalarda umarım zor olur. Mısır gibi önemli bir mit var ellerinde. En son 4.oyundan (I.oyunun Remake'i Anniversary'deki Mısır bölümlerini saymazsak) beri ilk defa Mısıra dönüyoruz sanırım.
    Hocam biliyor musunuz bilmem ama oyunun Türkçe yaması var haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adminastör

Hocam biliyor musunuz bilmem ama oyunun Türkçe yaması var haberiniz olsun.

Alıntıları Göster
    1 sene sonra çıktı ve güncel sürüm'de olmuyor. Ve çoğu DLC (Baba Yaga dahil) çalışmıyor. Orijinal alan bir kişinin Türkçe Yamayla uğraştığını pek düşünmüyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 27 Nisan 2018; 1:57:38 >
  • Normalde very high ayarlarda ortalama 40 fps alıyorum ama herhalde ayarları optimize etmeyi Geforce Experience a bırakmak en doğrusu

• Selamun aleyküm arkadaşlar,2013 olan versyonu oynamıştım çokta hoşuma gitti şuan %70 indirim görmüş alsam mı acaba diyorum ama laptopda 30 fps altına düşer mi ki demedimde değil anlayan arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim...

win 10 64 bit
    8gb ram 1600
    i5-3230M 2.6(4 çekirdek)
    amd radeon hd 7670M(2 gb 128 bit)

LOWDA 30 FPS ALTINA DÜŞMESE YETER...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 10 Haziran 2018; 16:24:28 >
  • Selamlar daha çnce almıştım bu aralar oyuna başladım tr yama kurulu olan sürümde oynuyorum ama oyun ok değişimi yapmama izin vermiyor. Zehirli ok vs kullanamıyorum. Çözümü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Selamlar daha çnce almıştım bu aralar oyuna başladım tr yama kurulu olan sürümde oynuyorum ama oyun ok değişimi yapmama izin vermiyor. Zehirli ok vs kullanamıyorum. Çözümü var mı?
    Zehirli oku Xbox Gamepad'i ile RB tuşu ile atıyor.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolun, 2013 te çıkanı klavye ile oynamıştım gamepad aim desteğini yapamadım orda okları seçerek attığımdan aynı mantık oku değiştirip RT yapıldığını sanıyordum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu hortluyor gibi ama. Elimde Q8400 işlemci var 1060 3gb Asus dual ile kullanıyorum. 4 gn da Ram var fps değerleri 35 40 arası gidip geliyor en yüksek ayarlar da. Darboğaz yaptığı için. Acaba bu oyunun hangi ayarlarını kısar isek işlemciyi daha az yormuş oluruz ve rahatlatıriz. Çünkü hepsini kızınca bu sefer de işlemci ye çok yük biniyor ekran kartı boşta kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu bitirdim ve genel olarak beğendim. Eğlenceli bir oyundu. Yaz indirimlerinde uygun fiyata almıştım.

• Oyuna bugun basladim hala oynayan var mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Birkaç hafta önce ikinci kere bitirmiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • David Attenborough kullanıcısına yanıt
    Simdi bitti hocam benimde sahane oyundu yarin da shadowa baslarim artik :)

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    6 ay arayla TR üçlemesini bir daha bir daha oynarım.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt

Lütfen şöyle mesajlar atmayın. Her an gaza gelip tekrar başlayabilirim :)

Oynamadığım oyunları oynamalıyım. Sakin olmalıyım.

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Bugün değilse yarın ama mutlaka.

• mancınık sahneleri güzeldi ama final çok absürt geldi. klişe son ve gizemli final.

lara'nın üzerine meteor düşse ölmez.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.