Şimdi Ara

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama - 20 Year Celebration (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
13
Favori
88.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dil ayarlarında Türkçe'yi bulmanız gerekiyor.
  • Türkçe yok kardeş.
  • NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Türkçe yoksa kurulumda bir yanlışlık yapmışsınızdır.
    rusça yapın ya da polonya idi sanırım öyle oluyor dostum
  • Elinize sağlık arkadaşlar.
  • Hocam virüs falan yok demi ben de indirecem
    Dili Polonya seçince Türkçe oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eugnie

Hocam öncelikle merhaba.Yama kurarken;
    Hata oluştu:bigfile.update2.000.000.tiger dosyası bulunamadı ya da türkçe yama ile uyumlu değil hatası alıyorum.Yardımcı olabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Hocam bu hatayı bende alıyorum nasıl çözdünüz türkçe yama yaparken bu hatayla karşılaşıyorum korsan versiyonu oyunun 767.2 versiyonuna sahibim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unraiser

Bu sorunu bir çok arkadaş yamayı silip yeniden kurarak çözmüş. Sizde bu şekilde deneyin derim.

Yada şu 2gb'lik benim 820 sürümü dosyalarımı indirip oyunun bulunduğu klasöre atabilirsiniz.
    https://drive.google.com/open?id=1JS8zPc1-4EkyK201twWqZfCS7N8hyDRc
    Hocam link kırık ben korsan versiyonu kullanıyorum ve türkçe yama yaparken hata alıyorum 767.2 bu dosyayı tekrardan yükleyip ben kursam işe yarar mı ?
  • Yamayı kurdum, alt yazıları da açtım fakat ara sahnelere girdiğinde ve konuşmalar başladığında Rusça alt yazı çıkıyor. Bunun çözümü var mı ?
  • hocam oyunun belli bir kısmından sonra karakter sorunu oluştu bu sorunu nasıl halledebilirm steam son sürümde kullandım
  • fitgirlrepacks v1.0 bluid 820.0_64 uyumlu korsan yama var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubber80 -- 22 Ocak 2020; 0:50:56 >
  • Hocam Link Çalışmıyor.
  • hocam hepsini yaptım sohbetler konuşmalar rusça neden
  • Benim de menüler Türkçe altyazı başka dil. Ne yaptıysam olmadı. Steam'de ucuz görüp TR yama da var deyip almayın, İngilizce oynamak sizin için sorun olmazsa alın çünkü yama sorunlu kurulmuyor.
  • Arkadaşlar sırf steamden orjinal alanlar için oyunu kuracağım şimdi. Daha sonrasında oyunun dosyalarında türkçe düzenlemesi yapacağım ve ham halini paylaşacağım.
    Bu yaklaşık 2-3GB civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam. Eskiden kota sorunu varıda şuan yok gibi, oynamak isteyen 2-3GB'ini harcar artık.
    Haber edeceğim işlem tamamlandığında.

Not : Upload işlemi yapıldı. Anasayfa güncellendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unraiser -- 1 Şubat 2020; 15:18:55 >
  • Reis bu yama korsan oyunda fitgirl repackte çalışmıyor.
  • 2 mb olanla 2.7 gb olanın farkı nedir?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.