Şimdi Ara

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama - 20 Year Celebration (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
13
Favori
87.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam dediklerinizi uyguladım. Rusçayı seçtim. Şu an menüler türkçe ama altyazılar rusça oldu. Kaldırıp dosyaları doğrulayıp tekrar kurayım dedim birşey değişmedi, ne yapmam lazım?

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama - 20 Year Celebration

Edit: Çözdüm ikinci defa 2.0 yamayı kaldırıp tekrar kurunca altyazılar türkçe oldu nasıl olduğu hakkında hiçbir fikrim yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 6 Şubat 2019; 1:20:10 >

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Sevindim keyifli oyunlar.. ^^
  • Teşekkürler.
  • Yamayı denedim ve çok beğendim. Ellerinize sağlık çok teşekkür ediyorum. Oyunun başlarındayım şu an ama yama ile oyun çok harika oldu anlayarak aldığım keyif katlandı. Tekrardan teşekkür ediyorum güzel insanlar sağolun.
  • Emeği geçen herkese teşekkürler :) Rise of the tomb raider türkçe yama v2 kuralım bakalım :)
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    aynen hocam ilk önce yamayı kaldırdım daha sonra oyunu doğrulattım sonrada tekrar kurdum altyazılar düzeldi teşekkürler :)
  • Elinize sağlık arkadaşlar. Yamanızla oyunu bitirdim, gerçekten kusursuza yakın bir çeviri olmuş.
  • Steam sürümü yaması ya tiger dosyalarını hatalı görüyor, yada türkçe yama kuruldu diyip hata veriyor.

Orijinal sürüm dosyalarını direk yükleme şansınız var mıdır, sürüm düşürmek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Steam sürümü yaması ya tiger dosyalarını hatalı görüyor, yada türkçe yama kuruldu diyip hata veriyor.

Orijinal sürüm dosyalarını direk yükleme şansınız var mıdır, sürüm düşürmek istemiyorum.
    Mevcut sürümünüz ne? Yama Steam ve korsan sürüm olmak üzere 2 ayrı kolda. Doğru sürümü indirdiğinizden emin olun.
  • Eren Acar E kullanıcısına yanıt
    Steam kütüphanesindeki oyun ve herhangi bir beta seçili değil, birkaç defa dosyaları doğrulatarak kurdum bu şekilde hatalar aldım, en iyi kurabildiğim menüler türkçe oldu altyazılar rusça kaldı.

Setup sürümünü kuruyorum, Ömer Öz'ün yaptığı setup dosyalama sistemini tanımıyor sanıyorum ki, bu yüzden orijinal oyuna ait Türkçe yama gömülmüş dosyaları alabilirsek bu tarz sorun yaşayanların önüne geçilmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 13 Şubat 2019; 22:0:34 >
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Manuel olarak dizi yolunu kendiniz eşleştirmeniz lazım.
    Hocam öyle yapıyorum zaten, acemi bir kullanıcıymışım gibi davranmayı bırakırsanız sevinirim. Kendi yamalarımın olduğu bölümde böyle muamale görmek pekte hoş değil.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Hocam bilmiyorum, kusura da bakmayın. Bazen bazı insanlar öyle olmayacak şeyler yapıyor ki bunları bahsetmem gerekiyordu. Sizi de daha önce tanımadığım için acemi kullanıcıymış gibi davranmam normal. Abdullah arkadaşım müsait zamanda bakacaktır. Update filan geldi sanırım.
    Estağfurullah hocam olabilir sorun değil, aynen bakıp dönüş yaparsa sevinirim şimdi boş yere downgrade etmek istemiyorum oyunu.

Edit: @UnbLesseD hocam yardımcı oldu, kendisine ve yamada emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 15 Şubat 2019; 20:54:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren Acar

3 GB'lık dosyayı 2 MB'a kadar düşüren Ömer Öz'e ben de teşekkürlerimi sunarım, ben sıkıştırmayı becerememiştim mesela :/
    Yama entegrasyonu için UnbLesseD'e tebrik ediyorum. Yine önceki sürüm çevirmenlerin eline sağlık.
    Merhaba

dosyayı nasıl küçültüğünüzü anlatabilir misiniz, teşekkürler
  • Kurulum programını ben yapmadım, Ömer Öz yaptı. Onu da sadece orijinale yaptı, en iyisi. İndirimlerde 10 TL'ye kadar düşen oyunu hala korsan olarak kullanıyorsanız 2 GB'ı da indirin yani.
  • Biraz önce steamden oyunu son versiyonuna yükseltip, orjinal oyun için yapılan yamayı yükledim. Menüdeki altyazı dil seçeneklerinden Türkçeyi sorunsuz bir şekilde seçip, uyguladım. Çok kolay ve sorunsuz bir kurulum oldu. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
  • Yama için teşekkürler....
  • arkadaşlar biraz acamilik çekiyorum orjinal oyun için olan 820 nolu sürümü indirdim 2 mb yanlız hiçbir yerde nasıl kurulacağını anlatan bi açıklama bulamadım winrar hatalı dosya diyor yardımcı olurmusunuz.
  • alper_54 kullanıcısına yanıt
    Selam,

Bilgisayarınıza kurulu olan Winrar sürümü çok eski olabilir mi?
    rarlab.com adresinden 5.70 sürümünü kurarak yeniden dener misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.