Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

rise of nation

7
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    201 Mesaj
    arkadaşlarım rise df nation oyununu pentium 3 bilgisayarıma yükledim crack dosyası olmadığı için rise ve nation dosyalarını kopyaladım cd den oyun başlangıcı açılmasına rağmen bir türlü oyuna giremedim nede çıkabildim sanki maus işlevini yitirmiş gibi oyundan çıkabilmek için reset yapmak zorunda kaldım sebebi ne ola ki bu oyunu p3 de 733mh bilgisayarımda oynayamıyorum mxml4 ve directx 9 da yüklü olmasına rağmen, yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla.

|
    |
    oyunu kaldırıp tekrar kur. o son kopyaladıgın dosyalarıda kopyalama o zaman calısır.
    |
    |
    Sorunla alakalı değil ama söylemeden edemicem,
    bugun butun gun rise of nations Thrones and Patriots oynadım süper bir oyun,hele birde multiplayer oldumu...
    |
    |
    699 Mesaj
    rise of nations cd istemiyor da bu arada benim makinede yuklu alıp geri vermiştim cdciye
    |
    |
  • Yüzbaşı
    690 Mesaj
    VAllaha Bizim Cd Ci Var Hep Senin gibi Yapıolar Dio... Kulağın Çınlıomu Be Baba
    |
    |

Orjinalden alıntı: ngn

rise of nations cd istemiyor da bu arada benim makinede yuklu alıp geri vermiştim cdciye

olmadı
    |
    |

..:: ๑ scarface ๑ ::..
    ..:: TAKLİTLER ASILLARINI YÜCELTİR ::..
  • Yarbay
    3008 Mesaj
    evet arkadaslar rıse of natıons cd sız calısıo bende su an cd sız oynayabılıyorum
    |
    |
    ((load ta 45 C)) ||Hİ-LEVEL 1 gb ddr2 667@850mhz ram||Palit 7600gt||asus p5b||520 GB SEAGATE Barracuda 7200 rpm 16MB CACHE SATA2||us Robotics 9107||Creative Audigy2 7+1||FSP 400 watt psu||Logitech Drive Force Pro (DFP) Direksiyon seti
    SUPER Pİ 1M:17 sn
  • Yüzbaşı
    699 Mesaj
    ama olayın oncesini anlatıyım size cumartesi aksamı ve ertesi gunum bos kusana kadar bilg oynıcam yeni oyun bakıyom. gittim cddiye oyun bakıyom gozume değmedi bişey dogru durust gittim starwars:kotor u aldım netten okudum bya ovmuslerdi oyunu. sonra gittim eve kurdum hata verdi. iyice aksam olmus sabah kalkar kalkmaz yemegi yiyip gittim orda da denettirdim calısması gene. dedim bana bu oyun laszım bugun gittim bi kac yere daha sordum. yok sonra mecbur aldım baska oyun bi painkiller aldım 3cd bi de rise ofnaitons aldım gittim rise of nations ı kurdum. sonra dedim painkilleri da kuruyim. kurarken hata verdi goturdum orda da calısacagı tuttu iyi dedim bari bi kopya daha cekin verin cekerelerken hata verdi kopyalamadı dedi gene bana yok baska bisey veriyim ben de sinir olmus zaten bi milyon butun gecem gitmis artı vakit te olmus baya yok dedim o zaman al cdlerini ver paramı zaten istemeyerek aldım bunları. diyerek aldım paramı. sonra gittim baska yerden aldım istedigim oyunu sizce haklımıym simdi degilmiyim. oyle cok basıma geliyor ki bu tip olaylar c.tesi aksamı eglencesi olsun yeni oyun laıp kurcalayım diyorum ama daha hiç oyle olması mutlak ya cd bozuk cıktı yada beta cıktı bi sorun cıktı mutlaka
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,191
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.