Şimdi Ara

Ripple, Etherium'u geçecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu aralar Ripple gerçekten gerek işlem hacmi olsun, gerek işlem kolaylılığı olsun oldukça gelecek vadediyor.. Yatırımcı firmalarından bahsetmiyorum bile... Çok yakında etheriumun önüne geçecek ve sıkı takibe alınması gereken bir coin..

• BTC altınsa ETH gümüş. İmkansız görünüyor.
  • Ripple şifreli dolardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ethereum BTC'yi geçecek desen bir ihtimal ama Ripple Ethereumu geçecek diyen kişi bu işler hakkında en ufak araştırması olmayan Ripple yatırım yapan ve hayal peşinde koşan biri olabilir ancak.

Tamam hiç bir şey bilmiyorsun toplam sayılarına bak bari.

38.739.142.811 tane Ripple var (daha da artabilir ilerde)
    97.176.859 tane Ethereum var ve sayısı net olarak belli....
  • Yanlıs anlaşılmasın Ben özgün yazılımı destekleyen biriyim.

ve hemen hemen ethereum dayım.

Ama,

Kaplumbağa ve tavşanın hikayesinde Ripple'i kaplumbağa olarak düşünün. Hedefi bilir ve orada bulunmadan önce oraya ulaşır. Ve bir kez oraya geldiğinde, çevrimiçi para ödeme pazarına hakim olursa bana süpriz olmaz.
  • Raypıl denen zamazonk merkeziyetçi olmayan bu olguyu merkezileştirme çabasıdır bence. Bu arada kurulu bir bomba. Ha bunu bile bile 30 dene LTC'yi gömdüm gittim ama cebimden çıkan bi şey yok. 100milyar raypılın 38i piyasada. Gerisi kendi ellerinde. Yani çoook tehlikeli. Kısa vadede asla 0,0005Btc gibi değerleri göremez ama mantığındaki kullanıldıkça adedi azalacak hedesi işler ve sayısı 100kat azalırsa o zaman kopar gider. Bunun için de zaman lazım.
  • Ben ripple yatırımcısıyım ama ripple 10doları geçsin parçalı şekilde elden çıkarırım. Yani sizin söyledikleriniz hayaldan öte gidemez. Ripple 3.5doları görünce ripple yapımcısı dünyanın en zenginleri arasına girdi. Yani ripple 10dolar olsun ilk 10A girmesi demek ve buda imkansız. Ancak ripple yakılması veya banka transferlerinde altyapısını kullanacak bankalara dağıtıp bir şekilde elden çıkarıp piyasada kısıtlı ve şartlı kullanım gibi durumlar oluşursa yani talep artışı sağlanırsa ancak yükselir. Ama yinede eth yi geçemez bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • V2 kullanıcısına yanıt
    Sence bu kıyaslama doğru bir yöntem mi ?? Sayısı fazla olandan ziyade piyasa değeri daha önemli değil mi ??

Piyasa değeri ( Market cap) = dolaşımda olan adet * Birim coin değeri

Ayrıca coinlerin bazısı minable bazısı değil

Bu öngörümün sebebi, gerçek paralara ve finansal kurumlara en yakın ve dolayısıyla geçerliliği fazla olanın öne geçeceği.
  • zhonya kullanıcısına yanıt
    Benim öngörümü destekler bir yorum...
  • Arda A kullanıcısına yanıt
    Ben de benzer düşüncedeyim.. Ben de bağımsız bir para olsun isterim ama bir işlemciye bağlı ya da ekran kartına bağlı paralar ne kadar özgün tartışılır.. Minable paralar hakkında şüphelerim var...
  • iaslan00 İ kullanıcısına yanıt
    Market capi düşük olan bir paranın tehlikeli olması doğru katılıyorum. Ancak coinlerin piyasa dahil olmaları ya da olabilme çabaları da de önemli.. Ripple arakasında sağlam melekler var.. Var güçleri ile çalışıyorlar :)
  • rabitelli kullanıcısına yanıt
    Sence minable coinler merkeziyetçi mi değil mi ? Bence onlar da ( BTC, eth..vb) dolaylı merkeziyetçi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 999999

Sence minable coinler merkeziyetçi mi değil mi ? Bence onlar da ( BTC, eth..vb) dolaylı merkeziyetçi..

Yav elbette öyle, ancak resmi kurum isimleri ile adları anılmaya başladığında bu konuyu kafaya takan bir çok kişi tarafından dışlanacaklarını düşünenlerdenim. Ripple efendi de bunlardan biri. Kişisel düşüncem ise başka tabi Horozun dediği gibi "ben anlamam aga yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan, ikisini de miningler geçerim"

Edit: horoz örneğindeki "miningler" olayı mecaz. elbette raypılın kazılamadığını biz de bilmekteyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabitelli -- 30 Ocak 2018; 11:42:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.