Şimdi Ara

Ripple ★ Ana Konu - Yatırımcılar Kulübü (Ripple satın alma ve güncel bilgi rehberi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
8
Favori
3.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 yılında ortaya çıkan Ripple'ın son zamanlarda yıldızı parlamaya başlamıştır. Ripple Yatırımcılarını bu konuya bilgi alışverişine davet ediyorum.

Ripple Hakkında;

quote:

Protokolü kuran şirket; OpenCoin, CEO Chris Larsen ve CTO Jed McCaleb tarafından ortaklaşa kurulmuştur. McCaleb, Mt. Gox’dan geliyor ve dijital para biriminde sağlam bir geçmişe dayanıyor. Larsen, daha önce çevrimiçi finansal kuruluş E-LOAN’ın kurucularından ve başkan yardımcısıydı. Ekipteki diğer geliştiricilerin de bitcoin geçmişleri var.

Hali hazırda anlaşma sağladıkları birçok banka da vardır, Türkiye'den tanıdığımız Akbank'ta bunlara dahildir.

Paranın kodu; XRP

Resmi Sitesi; Ripple.com

Resmi sosyal medya hesapları; https://twitter.com/ripple & https://www.facebook.com/ripplepay

Yabancı borsadan nasıl alınacağını şurada resimlerle anlatmışlar; http://kriptoparadenemeleri.blogspot.com.tr/2017/12/

Resmi cüzdan; Henüz online bir cüzdan yayınlanmadı, fakat ledger nano s desteklemektedir. (en güvenli cüzdanlardandır, kendi resmi cüzdanları gelirse buraya onu da ekleyeceğim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RyGzy -- 2 Ocak 2018; 1:25:27 >

• ben de iota'nın yarısını satıp bundan aldım, anlaşmaları gelecek vaat ediyor.

bu sefer gol olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baygezen -- 2 Ocak 2018; 3:26:58 >
  • Ben de almıştım biraz. CüZdanı var mı bunun? Alabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shario

Ben de almıştım biraz. CüZdanı var mı bunun? Alabilir miyiz?

Hocam Nano s, Ripper'ı destekliyormuş. Ben biraz borsada tutcam, nona s alınca da hepsini oraya çekeceğim. Nano s en güvenlikli cüzdanmış sanırım.

Ben online cüzdanları pek sevmiyorum. Fiziki cüzdan biraz pahalı ama en güvenilir olanı.

https://www.ledgerwallet.com/apps/ripple

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baygezen -- 16 Aralık 2017; 0:39:2 >
  • baygezen kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hemen araştırmaya başlıyorum :)
  • Ben de bir miktar XRP alip beklemeye koyuldum. Aslinda Ripple ve Tangle altyapi olarak gelecek vaadediyorlar ama bakalim piyasa cok hareketli ve calkantili. Umarim bir Ethereum olur XRP ve IOTA.

• ne kadar varsa satıp btcye çevirdim resmen dip yaptı yükselemiyor geceden beri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

ne kadar varsa satıp btcye çevirdim resmen dip yaptı yükselemiyor geceden beri.

Hocam tüm paralarda 2 gündür dalgalanma var ama ripple hızlı düşüşe geçmedi bu 25 centti 1 dolara yaklaştı, şimdi ise düzeltme alıyor muhtemelen. En kötü 50 centte sabitler.
  • 1 sene felan sonra ne gibi bir deger olur tahmini olan var mi ? uzun vadede kazandirir mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 liralik alsam mi yaza kadar 10 doları gorur mu?

• ripple için cüzdan var mı acaba ?

not: allah aşkına ledger nano s demeyin. 100 liralık ripple alıcaz 400tl lık alette mi saklıycaz
  • forex sitesinden alım yaptım bende adminmarkets den. site güvenilir gibi geldi bana. bi araştırın eğer kafanıza yatarsa cüzdanla uğraşmadan direk alım yapabilirsiniz oradan. 0.01 lik değer 1 ripple demek. ingiltere menşei bir firma bu. yorumlarınızı bilmek isterim bende siteyle alakalı. oradan 7.81 lik oranda alım yaptım 0.61'den.
  • bu cüzdan olaylarını anlamadığım için böyle bi siteden aldım bu arada. yanlış olmasın. reklam yapmıyorum :)
  • Ay sonuna kadar koineks'de olacağını öğrendim.Böylelikle Türkiye'de bilinirlik seviyesi artacaktır.

• Resmi cüzdanı yok sanırım, bulan varsa haber versin ilk mesaja eklerim. Sanırım olmamasın sebebi ledger destekli olması, çünkü ledger nano s en sağlam cüzdan daha iyisi yok diyorlar. Fakat pahalı olduğu için birçok kişiye cazip gelmiyor yine de yüklü yatırım yapanlar direkt nano alsın, borsada uzun süre tutmak iyi değil.
  • 1$ suan ripple

• Askerde olmama rağmen son 2 haftadır takip ettiğim bir sanal para birimi kendisi. Fakat rahatlıkla alınıp, satılabilecek bir cüzdan veya site bulamadım? Asker arkadaşınıza bu konuda yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba?

• Ramualda kullanıcısına yanıt
    Ben Paribu’ya para yatirip Bitcoin aliyorum sonra da onu Bitfinex’teki hesabima transfer edip ordan XRP aliyorum. Bu aralar Bitfinex uye alimi yapmiyor siz Binance’e bakabilirsiniz

• Ripple ★ Ana Konu - Yatırımcılar Kulübü (Ripple satın alma ve güncel bilgi rehberi)

Yeni başlayanlar için aşağıdaki konuları incelemeleri yararlı olur.

Binance'e nasıl üye olunur? (Resimli Anlatım)

Binance'e nasıl btc veya eth transfer edebilirim? (resimli anlatım)

Ripple ★ Ana Konu - Yatırımcılar Kulübü (Ripple satın alma ve güncel bilgi rehberi)

• quote:

Orijinalden alıntı: baygezen

Ben de iota'nın yarısını satıp bundan aldım, anlaşma sağladıkları şirketlere bakınca gelecek vaat ediyor.

Bu sefer gol olacak gibi bir his var içimde.

Yoksa bu da mı gol değil? Ha bu da mı değil be? Adaletine insanlığına kurban olayım be hakim bey, bu da mı gol değil?

Tren kaçmış.

Şubat,Martta Ripple'ye yapılacak 10 dolarlık yatırım şimdi 1000-1500 dolar arası bir seviyeye ulaşmış oluyormuş.

100 dolarlık yatırım şimdi 10 küsür bin dolar yapıyor. Yine gol değil ne yazık ki.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.