Şimdi Ara

Riotun silence a karşı ne zoru var? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • silence'a karşı garezi yok. bak hala fiddle,cho'gath,soraka,malzahar gibi şampiyonlarda silence var ve kalıcagını hiç sanmıyorum. ama bi anda üstüne çullanıp burst damage atan suikastçi şampiyonlarda sustur gerçekten çok saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer1905

Kassadin'den kalktıktan sonra her şampiyondan kalkması bekleniyordu zaten. Kassadinin Joke ve Taunt'u fln hep silencela ilgiliydi yanlış hatırlamıyorsam. O herodan bile kalktıysa yani.

Aynen hep silence ile ilgili konuşuyor hatta hala bazen bir yeri sağ tıklayınca Sessizlik! Diyor ulan bari o repliği de kaldırın.Bir de > Bir keresinde anneni susturmaya çalıştım ,çalışmaz olaydım diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheAlucard

silence'a karşı garezi yok. bak hala fiddle,cho'gath,soraka,malzahar gibi şampiyonlarda silence var ve kalıcagını hiç sanmıyorum. ama bi anda üstüne çullanıp burst damage atan suikastçi şampiyonlarda sustur gerçekten çok saçma.

Aram içinde bu karakterler çok OP oluyorlar. ARAM oyun modunda kaldırsalar bari. Soraka Garen üzerine gelince hiç bir şansın kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zesty Phoenix -- 23 Eylül 2014; 17:49:27 >
  • malzahar al 3 saniye silence
    yada chogath al 2.5 saniye silence
  • Cho nerf yemez dimi Lütfen biri yemez desin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer1905

quote:

Orijinalden alıntı: TheAlucard

silence'a karşı garezi yok. bak hala fiddle,cho'gath,soraka,malzahar gibi şampiyonlarda silence var ve kalıcagını hiç sanmıyorum. ama bi anda üstüne çullanıp burst damage atan suikastçi şampiyonlarda sustur gerçekten çok saçma.

Aram içinde bu karakterler çok OP oluyorlar. ARAM oyun modunda kaldırsalar bari. Soraka Garen üzerine gelince hiç bir şansın kalmıyor.

iyide aram bi referans değil ki dengeleme yapılmasında.
    aramda sadece eğlence mod'u gider oyar çıkarsın. orda kazanmak kaybetmek pek çnemli değildir.
  • ŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ...
  • Cho yu falan bilmem ama Malzahar'ın silenceı kaldırmak yaptıkları en büyük saçmalık olur. Tutturması çok zor ve nispeten uzun bir delayi var. Target silenceların kalkması iyi olur bu kadar etkili bir ccnin bu kadar kolay kullanılabilmesi saçma zaten. AD karakterler silence yediklerinde en azından auto attackleri oluyorken AP karakter bir halt yapamıyor
  • Silence fazla güçlü bi CC
  • stun kaldırılsın hiç bişey yapılmıyor !
  • Krious kullanıcısına yanıt
    çok iyiydi hocam.
  • silence komple kaldırılmalı bence
  • illa bi cc kaldırılacaksa taunt kaldırılsın böyle lanet bir cc yok.
  • bence bütün cc'ler kaldırılsın hiçbir şekilde hiçbir cc'si olmayan nidalee'me yazık ediyorsunuz
  • Soraka da alan slience var ama

• Cassiopeia oynuyosun karsinda talon var e atti arkana isinlandi ultini arkana atman lazim ama atamadin karsilik veremedin. Riot Karsilik vermeni istiyo. Bence guzel oldu sifa/bariyer bastirmayan lbler talonlar twisted fate dahil tum stunlar skillshot olsa guzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaknafeinss

quote:

Orijinalden alıntı: Hz Carrier

Yav ben anlamıyorum cidden. Leblanc'ın silence'ının kalkması doğru bak ona bir şey demiyorum. Ama Talon'un en önemli özelliği buydu. Birine E ile atlasan artık trade'den kârlı çıkma imkanın yok diyebiliriz. Şimdi bu mantıklı bir şey mi? O silence'ı yiyen tepki veremiyor falan diyorsunuz da birine silence atınca direkt kill alıyorsun sanki. Late game'de Talon'a karşı tek başına yakalanıyorsan bu Talon op demek değil sen oyunu bilmiyorsun demek. Takım arkadaşların varken çok rahat kurtarabilirler seni. Ayrıca bu hero bir assassin. Combosunu attığında tek atamayacaksa nerede kaldı bunun assassinliği?

Hocam damage azalmiyorki.Bence bu iyi oynayan talonla iyi olmayani ayirir

Iste sonunda isin dogrusunu anlayan biri cikti. O kadar bis yorumlar var ki toplasan bu yorum etmez

Bu kadar basit oynayan gene oynar talonun combosu 5 sn lik bise degil salisede biten bise oynayan daha dogrusu talonu cozen her turlu oynar

• Talon baya guclu tek atiyo.

• yine bir soraka faciası yaşarsak hiç şaşırmayın o yenisi ne öyle...

Ayrıca silence ile ilgili zamanında konu açmıştım metaya uygun olmadığı sürece bir şampiyonun seni ne şekilde susturduğunu umursamıyorlar maksat metaya uysun... Garen ve malzaharın sustur yetenekleri en berbatı. Garen hadi bir nebze fakat malzahar komple karşılık vermeyi imkansız hale getiriyor. luxun ekstradan w yeteneğinin susturduğunu düşünün, öylesine etki yaratıyor.
  • Assassinlerde silenbce istemiyor riot.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.