Şimdi Ara

Riotun silence a karşı ne zoru var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olası talon nerfi ile birlikte riot susturan şampiyonlara son darbe peşinde.

• Talon zaten burst, ölmeni izliyorsun hiçbir sey yapamadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rito oyuncuların tepki verebilmesini, bu hayvan nereden çıktı lan(rengar) diyerek mouse kırmamalarını istiyor. Gerçi rengara ünlem yetmez hala deniliyor bu nereden çıktı diye

Lb'ye bak mesela, hem ani hasarı hem susturu var(dı) o Q'yu yedikten sonra yapacak hiçbir şeyin kalmıyordu ve tek yemeyi bekliyordun çok saçma. Talonda buna benziyor her neyse anlatabilmişimdir umarım

• Counterplay şansı bırakmak istiyorlar cağnım ondan silence kaldırıp fear snare stun falan nerflemiyorlar hep counterplay!
  • stundan sonraki en büyük sıkıntı silence çünkü büyü bile kullanamıyorsun ama talona bu gerekmezdi bence umarım geri alırlar
  • Silence ile degil target silence ile sorunları var.

• silence atmak mesela skillshot olabilirdi kaldirmak yerine daha iyi bi alternatif.

• Duz vurus osurdumu duz vurun

• quote:

Orijinalden alıntı: Krious

Duz vurus osurdumu duz vurun

60-65 AD'si olan bir LeBlanc ile ne kadar AA yapabilirsin?

• Zed al yasuo al mage ctleyen bi mekanik olucak elbet

• Geçen gün lb oynuyordum karşımda Talon var baş başa kaldık bi ara ormanda. ()
    İlk hamle benden geldi q+q yapabildim w atacakken Talon susturup combo mu yarıda kesti tutuştur ulti combo suyla öldürdü.Eğer lb den silence kalkmasaydı Talon çoktan ölmüş olurdu.

Anladınmı?

• fôşîk rîot sîlêncê hâlkîna zûlm edîyôr
  • Silence oyuncular için çok kötü bir durum oyuncu yeteneklerini kısıtlıyor. Bence bu konuda haklılar.
  • Yav ben anlamıyorum cidden. Leblanc'ın silence'ının kalkması doğru bak ona bir şey demiyorum. Ama Talon'un en önemli özelliği buydu. Birine E ile atlasan artık trade'den kârlı çıkma imkanın yok diyebiliriz. Şimdi bu mantıklı bir şey mi? O silence'ı yiyen tepki veremiyor falan diyorsunuz da birine silence atınca direkt kill alıyorsun sanki. Late game'de Talon'a karşı tek başına yakalanıyorsan bu Talon op demek değil sen oyunu bilmiyorsun demek. Takım arkadaşların varken çok rahat kurtarabilirler seni. Ayrıca bu hero bir assassin. Combosunu attığında tek atamayacaksa nerede kaldı bunun assassinliği?
  • Silence'dan önce fear ve taunt u kaldırmaları lazım. Silence'da en azından yürüyüp kaçabilme ihtimalin var.
  • Garenide popüler edinde Rito ondanda kaldırsın sonra Single Target slince kalmasın oyunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Hz Carrier

Yav ben anlamıyorum cidden. Leblanc'ın silence'ının kalkması doğru bak ona bir şey demiyorum. Ama Talon'un en önemli özelliği buydu. Birine E ile atlasan artık trade'den kârlı çıkma imkanın yok diyebiliriz. Şimdi bu mantıklı bir şey mi? O silence'ı yiyen tepki veremiyor falan diyorsunuz da birine silence atınca direkt kill alıyorsun sanki. Late game'de Talon'a karşı tek başına yakalanıyorsan bu Talon op demek değil sen oyunu bilmiyorsun demek. Takım arkadaşların varken çok rahat kurtarabilirler seni. Ayrıca bu hero bir assassin. Combosunu attığında tek atamayacaksa nerede kaldı bunun assassinliği?

Hocam damage azalmiyorki.Bence bu iyi oynayan talonla iyi olmayani ayirir

• ARAM da swain gelince snare ile ortalığı dağıtıyor, fiddle fear ile susturmaktan beter ediyor riot gidip talonu nerfliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Silence ile degil target silence ile sorunları var.

Aynen hocam. Ama Garen'inkinde de çok fazla utility var. Hem MS buff, hem silence hem de slow kaldırma. Yok öyle yağma.
  • Kassadin'den kalktıktan sonra her şampiyondan kalkması bekleniyordu zaten. Kassadinin Joke ve Taunt'u fln hep silencela ilgiliydi yanlış hatırlamıyorsam. O herodan bile kalktıysa yani.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.