Şimdi Ara

Riot'u Tüketici Hakem Heyetine Şikayet Etmek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
6.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    krdş cevap yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi bakalım
  • Sonuç belli oldu mu ?

• 1 sene olacak mübarek. Avrupa İnsan Haklari Mahkemesine git bence
  • sonuç varmı ya bende başvurmayı düşünüyorum. birisi ile küfürleştim hesabımı banladılar. madem banlıyorsun para iadesi yap
  • nexus can N kullanıcısına yanıt
    Bu komikti işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexus can

sonuç varmı ya bende başvurmayı düşünüyorum. birisi ile küfürleştim hesabımı banladılar. madem banlıyorsun para iadesi yap
    2. HESABIN FESHEDİLMESİ

2.1. Hesabım nasıl askıya alınabilir veya feshedilebilir? (Kurallara uymazsanız, Demacia’nın Adaleti hesabınızın hesabını keser!)

Hesabınızı üç farklı kişi/kurum askıya alabilir veya feshedebilir:

2.1.1. Siz. Herhangi bir anda destek@riotgames.com adresinden bizimle temasa geçerek hesabınızı kendiniz feshedebilir veya askıya alabilirsiniz

2.1.2. Biz.

(a) İşbu Sözleşmenin herhangi bir kısmını ihlal ettiğinizi;

(b) Sizin bölgenizde Riot Hizmetlerini vermeyi durdurduğumuzu; veya

(c) Hesabınızı feshetmenin veya askıya almanın topluluğumuz için, Riot Hizmetleri için veya bir üçüncü şahsın hakları için en iyi seçenek olduğunu

makul bir şekilde tespit ettiğimiz takdirde hesabınızı feshedebilir veya askıya alabiliriz.

Söz konusu tespiti, başka yöntemlerin yanı sıra, otomatik sistemler ve makineli öğrenme araçları kullanarak da yapabiliriz.

2.2. Hesabım feshedilirse ne olur? (Sizin için pek LoL’luk bir durum olmaz)

Madde 2.1’de belirtilen nedenlerden birinden dolayı hesabınızın feshedilmesi halinde, hesabınızla bağlantılı veriler veya içerik (örneğin şampiyonlar, kostümler, Riot Puanları vs.) de dahil olmak üzere artık hesabınıza erişemezsiniz. Örneğin işbu Sözleşmeyi ihlal etmeniz gibi haklı bir nedenle hesabınızı feshetmemiz halinde, herhangi bir iade talep etme hakkınız olmayacağı gibi, bizim size karşı hiçbir sorumluluğumuz da olmayacaktır. Ayrıca, sizin yaratmış olabileceğiniz başka hesapları ve başka her tür Riot hizmetine erişiminizi (yine sizin iade talep etme hakkınız ve bizim de size karşı bir sorumluluğumuz olmadan) feshetme hakkımız da saklıdır.

Riot Hizmetlerini kullandığınız zaman, hesabınızın feshedilmesi veya askıya alınması riskinin bulunduğunu ve Riot Hizmetlerini her kullandığınızda bu riski aklınızda bulundurmanız gerektiğini ve tutum ve davranışlarınızı buna göre belirlemeniz gerektiğini biliyor ve kabul ediyorsunuz.

Başvurda bu maddeleri yüzüne çarpsınlar.Her oyunda okuduğum ve kabul ediyorum dediğiniz şeyin ne olduğunu sanıyorsunuz?Sadece bir tikten mi ibaret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzelq -- 25 Haziran 2018; 14:50:4 >

• Bu Kahpe evlatları KMF finalinde body guard tutmuş ne kadar korkuyorlarsa gotlerinden , gidebildigin kadar git uğraş hatta tazminat davası aç yılların emeği manevi değeri var. Parayı alırken iyi ama neymiş kayıt sozlesmesinde hesap riota ait yazıyormuş vs vs öyle bişey yok para kazanirken iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Brother ToLGa

Bu Kahpe evlatları KMF finalinde body guard tutmuş ne kadar korkuyorlarsa gotlerinden , gidebildigin kadar git uğraş hatta tazminat davası aç yılların emeği manevi değeri var. Parayı alırken iyi ama neymiş kayıt sozlesmesinde hesap riota ait yazıyormuş vs vs öyle bişey yok para kazanirken iyi
    Sözleşme nedir?
    Hukuksal bir sonuç doğurmak amacıyla, iki ya da daha çok kişinin ya da kuruluşun, karşılıklı ve birbirine uygun irade bildirişiyle gerçekleşen işlem.

Kesinlikle siz giip dövmeyin diye tutmuşlardır :) Oyun içinde her haltı yiyin sonra hakkımız diyin iade isteyin.Adı üstünde sözleşme o hesap üzerinde hak iddia etmenize imkan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rutzelq

Sözleşme nedir?
    Hukuksal bir sonuç doğurmak amacıyla, iki ya da daha çok kişinin ya da kuruluşun, karşılıklı ve birbirine uygun irade bildirişiyle gerçekleşen işlem.

Kesinlikle siz giip dövmeyin diye tutmuşlardır :) Oyun içinde her haltı yiyin sonra hakkımız diyin iade isteyin.Adı üstünde sözleşme o hesap üzerinde hak iddia etmenize imkan yok.

Alıntıları Göster
    Ben TR yarım sezon oynadım sadece , TR ne olduğunu biliyorum ama riot sütten çıkmış ak kaşık değil , insanlar yıllarını paralarını emeklerini zamanını veriyor bu oyuna ama bazen yaptıkları akıl kârı değil ve işin sonunda hesap zaten senin değil benim demesi hoş değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

Bu komikti işte
    Hicde komik degil bir urune hizmete para veriyorsun o sana ait oluyor. Biriyle tartisiyorsun diye mal veren adam gelip elinden urunu aliyor ve sana para iadesi yapmayip yasak koyuyor bence cok sacma.

• nexus can N kullanıcısına yanıt
    O nasıl mantık ya

O zaman oyun kapanınca herkesin parası iade edilsin? Sonuçta oyun kapanınca para verdiğin malı kullanamıyorsun?

O her yama geldiğinde eşek gibi kabul ettiğin sözleşmenin içindeki maddeleri oku en azından.

Çok mantıklı be. madem banlıyorsun para iadesi yap

Hayır şu oyunda küfürden ban yemek de cidden ayrı bir maharet. Artık ne kadar çıldırıyorsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

O nasıl mantık ya

O zaman oyun kapanınca herkesin parası iade edilsin? Sonuçta oyun kapanınca para verdiğin malı kullanamıyorsun?

O her yama geldiğinde eşek gibi kabul ettiğin sözleşmenin içindeki maddeleri oku en azından.

Çok mantıklı be. madem banlıyorsun para iadesi yap

Hayır şu oyunda küfürden ban yemek de cidden ayrı bir maharet. Artık ne kadar çıldırıyorsanız.
    West bolgesinde oynuyorum artik. Adamlar cok ciddi ve Adminleride Bizlere benzemiyor.

• quote:

West bolgesinde oynuyorum artik. Adamlar cok ciddi ve Adminleride Bizlere benzemiyor.

Alıntıları Göster

Bu komikti ışte.TR de kufurden ban yiyen adam westte geçiyor.Biraz ingilizcen varsa 10 oyuna yine ban yersin westte bu kafayla.West oyuncularinin elmasa kadar TRden farki yok.Flame ve küfür Tr ye gore daha az sadece,bundan ötürüde daha kolay reportlaniyorsun.Bu yüzden TR de küfür veya flameden ban yiyen bir insanin westte geçmesi saçmalık.Bide adminleri daha iyi demissin,geri bildirim sistemiyle admin ne alaka??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzelq -- 27 Haziran 2018; 12:45:3 >

• Beyler duruma açıklık getireyim.
    RIOT size diyor ki; oyuna harcadığınız para sadece sizin zevkiniz için. O hesaba para harcamıyorsunuz. Riot size hesabı veriyor ancak o sizin olsun diye değil. İstediği zaman alıp yani istediği zaman o hesaptan sizi mahkum bırakabilirler. Bunun için davayla uğraşmanıza gerek yok. Bunu basite indirgemek gerekirse ben size bir bisiklet veriyorum. Al sür, kullan ve tadını çıkart. Ama sen o bisiklete paranla harcama yapıyorsun sele takıyorsun. Sonra ben o sana verdiğim bisikleti çimende sürdüğü görünce diyorum ki; o bisikletin hakkını veremiyorsun. Sonuçta bisiklet benim. Şimdi geri alıyorum.

Hukuki yazışmalar işin içine girince proforma gibi karışıklığa neden oluyor ve okumak zorlaşıyor. O hesap sizin değil. O hesap RIOT'un. O yüzden istediği herhangi bir zaman diliminde el koyabilir ve hiçbir hak iddia edemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rutzelq

Bu komikti ışte.TR de kufurden ban yiyen adam westte geçiyor.Biraz ingilizcen varsa 10 oyuna yine ban yersin westte bu kafayla.West oyuncularinin elmasa kadar TRden farki yok.Flame ve küfür Tr ye gore daha az sadece,bundan ötürüde daha kolay reportlaniyorsun.Bu yüzden TR de küfür veya flameden ban yiyen bir insanin westte geçmesi saçmalık.Bide adminleri daha iyi demissin,geri bildirim sistemiyle admin ne alaka??

Alıntıları Göster
    ingilizcen var ne demek karşında yeditepeli bir insan var bana saygın yoksa buna saygın olsun

• TR'nin Toxicleri EUW'a geçip bozuk İngilizceleri ile

"don't ks Bro", "SA", "leave me" yazmaktan sıkılmadılar. Hayır küfür ediyorsunuz, kendinizi mükemmel sanıyorsunuz, TR'den EUW'a geçiyorsunuz, yamuk yılık İngilizcenizle durmadan insanları gereksiz gereksiz uyarıyorsunuz bu da yetmiyor Türkçe sövüyorsunuz. Neden Plat'da bile varsınız? Kim boostluyor sizi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ingilizcen var ne demek karşında yeditepeli bir insan var bana saygın yoksa buna saygın olsun

Alıntıları Göster
    Evet,yeditepede okuyorsun ve okuduğunu anlama kapasiten yok.Şuan burada okuduğum bölümle yada derecemle seni ezmeyeceğim.İngilizcen varsa derken anlatmak istediğim, oradada flamelerine ingilizce devam edeceksin ve yine ban yiyeceksin.Heralde yeditepe ingilizce verirken türkçeyi unutmuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzelq -- 27 Haziran 2018; 21:57:57 >

• Rutzelq kullanıcısına yanıt
    I read at sevenhill yünivorsiti, darling. Little bit rescept please!1!!!11!1bir!
  • Sonuç ne oldu?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.