Şimdi Ara

Riot'u Tüketici Hakem Heyetine Şikayet Etmek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
6.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • belki de bunların sebebi her yama sonrası gelen antlaşmaları okumadan direkt kabul diyerek geçmemizdir. adam oraya ne yazıyorsa yazıyor sen hakkını savunma aşamasına geçince de sen bunu kabul etmiştin diyip geri çeviriyor ( böyle olmaya da bilir sadece bi teori )
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Oyun basindaki kabul ettigin skala da muhtemelen bunlarin hepsi vardir. Geri alacagini zannetmem ama dursun bakalim. Pmden bilgilendir sonucu.

Aynen senin o okumaya üşenip accept accept dediğin yerlerde bunların hepsi vardır. Ben de sanmıyorum alacağını fakat merak ettim. Hadi bakalım..
  • Şu rpleri sitelerden değil de size ait kredi kartlarından yapmanızı öneririm.Sakata gelenler oluyor sırf bu yüzden.Emeklere yazık.
  • O haklar sadece kullanıcıları büzmek içindir. Islak imza olmayan "neredeyse" hiçbir anlaşmanın hükmü yoktur. Nitekim hesabımı kendi isteğim doğrultusunda kapatıp rp bedellerini bankam ile iletişime geçtikten sonra geri almışlığım bile söz konusudur.
    Bu tarz meselelerde haklar herzaman lehimizdedir. Ancak ; riot games kesinlikle hesap satışından ya da çalınışından emindir. Ya da hesabınızın tüm bilgerini paylaştığınız ortak/arkadaş vardır. Hesaplar güvenlik sebebi ile sadece bazı şartlarda banlanır. Bunlardan biri : Hesapta devamlı aktif olan bir ip adresinden atılmış olan bir ticketta hesabının çalındığını bildirmesi ve bunun üzerine sorulan sorulara da doğru cevap vererek hesabı banlatması şeklinde gerçekleşir. Riot Games aradan geçen zaman içerisinde satış olduğunu belirlerse hesabı açmaz. Ancak ; çalıntı olduğu belliyse hesabı eski sahibine geri verir. Satış olduğunun en önemli belirtisi ise aradan geçen zaman içerisinde başka birinin hesapta pay sahibi olduğunu iddia etmesi ve sorulan soruların çoğunu bilmesidir. Çünkü hesap satışlarında , bu soruların alıcı tarafından satıcıdan cevapları istenir.
    Riot gamesin yargı olaylarındaki tutumu oldukça iyimser ve zekicedir. Haklı olan yüzde olarak baktığımizda 99 hakkını bulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu konu noldu la ? haber varmi
  • Sanirim rito yedi elemanı
  • Aihm e basvuru mu yaptin nerelerdesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paetzold -- 29 Aralık 2016; 13:42:35 >
  • birisi bana şu olayı detaylıca yazabilirmi?
    riot durduk yere sorular soruyor ve bilemeyince hesap kapanıyor bumu olay?
    boşuna başlamışım lole bide rp almayı düşünüyordum kostüm alacaktım yani artık hiç düşünmem verdıgım para ve emek boşa mı gidecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45cagdas45 -- 29 Aralık 2016; 15:22:29 >
  • 45cagdas45 4 kullanıcısına yanıt
    5 senedir oynuyorum böyle bir şey yaşamadım.

• sonuç hakkında bilgilendirin bizi de.
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    5 sene 2 gün 13 dakikadır oynuyorum böyle şey görmedim
  • kötüçekirgezix kullanıcısına yanıt
    Niye eziklik psikolojisi oluştu sende anlamadım. Sivir vayneden güçlü diye mi

Her şey de bi laf sokma çabası. Taktir ettim he seni.

• Hayırlısı be gülüm

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    ama ben detay istiyorum riot bunu neden yapıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

ama ben detay istiyorum riot bunu neden yapıyor?

Bi başkası hesap üzerinde hak iddia ederse falan olur. Olmaz sana merak etme. Yine de çok kafaya takıyorsan hesabını kimseyle paylaşma

• Eyy. Konu sahibi sonuç ne oldu?
  • Beyler olayda gözden kaçan bir nokta var. Bunu belirtmek isterim.

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde hiç bir sözleşme ister imzalayın ister imzalamayın anayasaya ve tüketici haklarına tezat oluşturamaz.

Demek istediğim sözleşmede istediğiniz kadar herşeye evet deyin, mahkeme sözleşmeyi geçersiz sayabilir. Sözleşmenin hukuken geçersiz olduğuna karar verebilir.

Daha önce digitürk ile yaşadığım hukuksal bir süreçte sözleşmedeki maddelere rağmen hakkımı sonuna kadar aldım. Adamların sözleşmesinde tam 4 maddeyi mahkeme geçersiz saydı.

Öetle. "Sözleşmede her bir zıkkımı imzaladın, bir şey yapamazsın" olayı gerçek dışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 30 Aralık 2016; 1:6:38 >
  • Riotçu senin çara girip herkese ana bacı sover sonra seni banlar kufurden banlandın der sende ortada kalırsın

• http://hizliresim.com/LyRj9G

karar 2 gün önce bağlanmış fakat Ankara'dan taşındım ikametgahım orada değil; başvuru dilekçemdeki adrese, eğer orda yoksam muhtarlığa bırakıyorlarmış tebligatı. haftasonu diye de heyeti arayamadım sonucu nereden öğrenebilirim yardımcı olabilecek var mı?
  • OnurAlpG7 kullanıcısına yanıt
    Açım galiba muhtarı "mutfak" okudum.

E-Devlet ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.