Şimdi Ara

Riot Renk seçenekleri yeniliği için her oyuncuya 1 hak vermeli .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir politika izlerse sizcede güzel olmazmı insanlar hem dener hem bu jestten dolayı memnun olurlar.

Ama işin ilginç tarafı şuanki paketlerde bazılarının kostüme bazılarının normal haline gelmesi oldu. Eğer bu işi kostümlerin üzerinden yürütürlerse para gözlüğün daniskası olur bence hem rp ver kostümü al hem rp ver renk al.

Yada renk paketi yapsın atıyorum 5000rp ye anarenkleri versin istediğimiz gibi kullana bilelim.

Bunula ilgili bir redditte çalışma varmı bilen biri ?

• Cidden kostüme çıkma olayı benide şaşırttı.Garen haric klasiklere çıkanlar çok hoş bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böbreni ver
  • Para gözlülükse para gözlülük almazsın olur biter kimse sana şu renk paketini alıcaksın demiyor.

• Lucian hoşuma gitmedi ama havuz partisi güzel olmuş. Ayrıca böyle bir şey yapacağını da sanmam beğenen alır modunda olur.
  • Tamam da o skin temasına rp vermiş adamlar var. Ejder yumruk lee sin 975 rp normali. Boyanmış hali 590rp.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roxio

Tamam da o skin temasına rp vermiş adamlar var. Ejder yumruk lee sin 975 rp normali. Boyanmış hali 590rp.

elinde ejderyumruk leesin varsa o fiyat boyanmiş hali zaten o sadece boya fiyati diye biliyorum mesela bende jaxin skini yok ve rengide olmadığı için 1500 1390 rp gibi bir fiyatı olması gerek
  • Tamamda herşeye getiremezlerki o renk olayını işin tadı kaçar mesela Zac zaten skininde sadece renk değişiyo bide ona gelise olmaz Normal lee yede gelirse biraz absürt olur ama tekli şekilde satılabilir fizzin sarısı çok güzel ama mavisi ve kırmızısını beğenmedim

• Hiçbirine dikkatli bakmadım ama fizz 10 numara olmuş
  • skinler de ip ile açılsın
  • Ip ile skin harbi gerekli

• Sonra da ip ile skin istersiniz. Beleşçiliğin sonu yok.
  • Ben bu chrome olayını pbe güncellemesinde okuduktan sonra riot'un ip ile satacağını düşünmüştüm. Fakat bunun yapılmayıp, rp ile satışa sunmaları benim için tamamen süpriz oldu. Öncelikle şunu belirtiyim yazacaklarım "bu oyun lol'den daha iyi" olarak algılanmasın, ben sadece bu chrome o lol'de bu şekilde olması taraftarıyım.
    Şimdi Bu chrome olayını ilk hots'da görmüştüm. Oynadığınız şampiyonun Standart, Master ve paralı köstümleri mevcut ve bu köstümlerde 3 tane alternatif chrome bulunmakta, yani size gerçek para harcamadan 2 kostüm + 6 tane chrome alternatifi sunuyor.

1. resimde standart kostümde 2 chrome açtım. 3. açmam için karakterimin seviyesini yükseltmem lazım.
    2. Resimde ise oyun içi 10k gold ile alacağım bir kostüm, bunu almam için karakterin seviyesini 10 level yapmam lazım.

Riot eğer chrome'den istediği satışı yakalamayazsa, büyük ihtimalle ip + rp şeklinde satışa sunacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tqrr

Böyle bir politika izlerse sizcede güzel olmazmı insanlar hem dener hem bu jestten dolayı memnun olurlar.

Ama işin ilginç tarafı şuanki paketlerde bazılarının kostüme bazılarının normal haline gelmesi oldu. Eğer bu işi kostümlerin üzerinden yürütürlerse para gözlüğün daniskası olur bence hem rp ver kostümü al hem rp ver renk al.

Yada renk paketi yapsın atıyorum 5000rp ye anarenkleri versin istediğimiz gibi kullana bilelim.

Bunula ilgili bir redditte çalışma varmı bilen biri ?

Oyunun ilk kostümü çıktığındada böyle bir konu açmışmıydın acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin

Ben bu chrome olayını pbe güncellemesinde okuduktan sonra riot'un ip ile satacağını düşünmüştüm. Fakat bunun yapılmayıp, rp ile satışa sunmaları benim için tamamen süpriz oldu. Öncelikle şunu belirtiyim yazacaklarım "bu oyun lol'den daha iyi" olarak algılanmasın, ben sadece bu chrome o lol'de bu şekilde olması taraftarıyım.
    Şimdi Bu chrome olayını ilk hots'da görmüştüm. Oynadığınız şampiyonun Standart, Master ve paralı köstümleri mevcut ve bu köstümlerde 3 tane alternatif chrome bulunmakta, yani size gerçek para harcamadan 2 kostüm + 6 tane chrome alternatifi sunuyor.

1. resimde standart kostümde 2 chrome açtım. 3. açmam için karakterimin seviyesini yükseltmem lazım.
    2. Resimde ise oyun içi 10k gold ile alacağım bir kostüm, bunu almam için karakterin seviyesini 10 level yapmam lazım.

Riot eğer chrome'den istediği satışı yakalamayazsa, büyük ihtimalle ip + rp şeklinde satışa sunacağını düşünüyorum.

Oyun betada diye öyle normal sürüme geçince sıfırlanıcak diye açıklama yapıldı ama blizzard bu sağı solu belli olmaz

• ProHookBlitz P kullanıcısına yanıt
    öyle bir açıklama yok.
  • quote:

öyle bir açıklama yok.

Parayla satın alınanlar dışında herşey sıfırlanıcak ingilizcen yoksa blizz forumlarından okumamışsındır gelip burda milleti yanlış bilgilendirme cahil şey seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProHookBlitz -- 3 Mayıs 2015; 17:20:40 >
  • ProHookBlitz P kullanıcısına yanıt
    Burası lol forumu ben burada hots'un sıfırlanmayacağı hakkında konuşmuyorum. Konulara sazan gibi atlamadan önce içeriği anlamaya çalış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ooohhh!!! -- 3 Mayıs 2015; 17:31:04 >
  • quote:

Burası lol forumu ben burada hots'un sıfırlanmayacağı hakkında konuşmuyorum. Konulara sazan gibi atlamadan önce içeriği anlamaya çalış.

Ozaman abi hotsta bu var loldede olsun diye millete yanlış bilgi verme adamlar betada diye böyle birşey yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProHookBlitz -- 3 Mayıs 2015; 17:56:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnrdrst

quote:

Orijinalden alıntı: Roxio

Tamam da o skin temasına rp vermiş adamlar var. Ejder yumruk lee sin 975 rp normali. Boyanmış hali 590rp.

elinde ejderyumruk leesin varsa o fiyat boyanmiş hali zaten o sadece boya fiyati diye biliyorum mesela bende jaxin skini yok ve rengide olmadığı için 1500 1390 rp gibi bir fiyatı olması gerek

İşte onu demeye çalışıyorum bu skin boyama çıkmadan önce skin alanlar boşuna kazık yemiş oluyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.