Şimdi Ara

Riot Games İle Röportaj - Merak Edilen Sorular Cevaplanıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence de çok başarılı bir röportaj olmamış. adam konuşuyor sen etrafa arkana önüne bakıyorsun. Her ne kadar çok önemli bir insan olmasa da karşında ki insana soru soruyorsan saygılı bir şekilde cevabını dinlemeni bekler. İlk soru dışında diğerleri pek merak edilen denilebilecek sorular değildi

Sana puanım dokuz kanka
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoneHearTt

orkuncuğum eğer o röportaj yapan kişi sensen çok tatlısın

Aynen katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schneizel

quote:

Orijinalden alıntı: W

Ufak bir tavsiye, güzel bir röportaj yapma fırsatı yapmışsın ama rahatsız edici hale sokmuşsun.

Konuşurken karşındaki kişinin yüzüne bak, kameraya değil.

Ciddiyetsiz el hareketleri, dinlemiyor gibi davranmak, mimikler karşındaki insana terbiyesizliktir.

Arkadaşın sempatikliğinden olmuş olmasın ? Yada heyecanlanmış olabilir?

Sana göre sempatiklik olabilir, evet heyecan da olabilir ama en azından bi iletişimci olarak karşındakinin yüzüne bakmaması bana garip geldi sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Roportajlik bir konu goremedim. Ne roportaj mantigi ne de havasi var. "Ayakustu konustuk" havasinda ve ayip olmasin diye de eline katlanmis beyaz a4 sayfasi almis gibi duruyor. Sorular oldukca siradan ve acikcasi cokca merak edilen sorular da degil, sadece anlik dusunulmus sorular gibi geldi. Daha ozenilmis bir calisma beklerdim. Vasat bile diyesim gelmiyor.
    Roportaji yapan arkadas iyi niyetli de olsa cok lavubali ve insanlarin karsisina yetkili bir firma ile roportaj yapan birinden cok "geciyordum ugradim, ugramiskende cep tel ile 2 resim video cekip yollayayim" diyenler ile ayni kalitede bir calisma.

@jitanx
    Malesefki forumdaki filitreleme sisteminden kaynakli bir durum bu. Elimden birsey gelmez bu konuda.

6saatlik turnuva maclari sonrasi yapilan ayakustu bi röportaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.