Şimdi Ara

Riot Games İle Röportaj - Merak Edilen Sorular Cevaplanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün izmir lol turnuvasında finale kaldık. Haftaya izmir genelınde olucak daha sonrada istanbulda. Riot Games esport sorumlusu Uğur Ülger ile röportaj yaptık. Merak edilenleri yanıtladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun Işıtmak -- 15 Aralık 2012; 18:55:59 >

• orkuncuğum eğer o röportaj yapan kişi sensen çok tatlısın
  • selam orkun tanışalım mı

edit : ne çok skill dedin ya la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekalfwons -- 15 Aralık 2012; 19:58:37 >
  • Aga 5k rp plz!!
  • dat orkun
  • Yaşa orkun :D
  • kupe degisikmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu uğur sadece fiber altyapısı var diye girdi o şirkete oyundan çaktığı yoktu 2-3 ay önce .. kendince maç stream'i anlatıyordu . Şu hero geldi q'yu attı bilmem kim w attı diye anlatan biri idi.. Hala da öyle .. Nidalee gibi yeni champ'lar geldi ultisi daha bir level'da açık .. He canım he Nidalee'nin ultisi 1 level'da açık ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jitanx

şu uğur sadece fiber altyapısı var diye girdi o şirkete oyundan çaktığı yoktu 2-3 ay önce .. kendince maç stream'i anlatıyordu . Şu hero geldi q'yu attı bilmem kim w attı diye anlatan biri idi.. Hala da öyle .. Nidalee gibi yeni champ'lar geldi ultisi daha bir level'da açık .. He canım he Nidalee'nin ultisi 1 level'da açık ..

İzlemedim ama nidale gibi şampiyonların geldiği doğru ve hepsinde ulti 1 levelde açık örn:elise, jayce

Birde glandal esl hakemlerinden biriydi ve maçlarını anlatıyordu riota yeni girdi sence şirketteki herkes phreak gibi mi oynuyor?Intel extreme masters turnuvası sürüyor bir izle bakıyım adamın oyundan bilmesini geç casterlar ingilizce bilmiyor deman ile birlikte adını hatırlamadığım başka birisi kurtarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDNZCLK -- 16 Aralık 2012; 1:55:21 >

• quote:

şu uğur sadece fiber altyapısı var diye girdi o şirkete oyundan çaktığı yoktu 2-3 ay önce .. kendince maç stream'i anlatıyordu . Şu hero geldi q'yu attı bilmem kim w attı diye anlatan biri idi.. Hala da öyle .. Nidalee gibi yeni champ'lar geldi ultisi daha bir level'da açık .. He canım he Nidalee'nin ultisi 1 level'da açık ..

önceden nidalee de bulunan transform özelliğini jayce ve elisede 1 levelde gördük diyor nerenle anlıyon ya ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erson123

quote:

önceden nidalee de bulunan transform özelliğini jayce ve elisede 1 levelde gördük diyor nerenle anlıyon ya ...

''Daha önce sadece nidalee de gördüğümüz daha oyunun başında 1.seviyesinde ulti özelliğinin açık olması ve 2 tane forma sahip olma özelliklerini kattı..'' diyor kardeşim asıl sen nerenle aynılıyon ?

• quote:

Orijinalden alıntı: iDNZCLK

quote:

İzlemedim ama nidale gibi şampiyonların geldiği doğru ve hepsinde ulti 1 levelde açık örn:elise, jayce

Birde glandal esl hakemlerinden biriydi ve maçlarını anlatıyordu riota yeni girdi sence şirketteki herkes phreak gibi mi oynuyor?Intel extreme masters turnuvası sürüyor bir izle bakıyım adamın oyundan bilmesini geç casterlar ingilizce bilmiyor deman ile birlikte adını hatırlamadığım başka birisi kurtarıyor.

Güzel kardeşim bilmiyorsan yazmazsan sevinirim..

Wednesday Night Lol diye bir stream'i vardı esl'de hakem falan değildi ... Senin bahsettiğin kişi Oğuz 'Armina' Kılıçarslan hakem olup ta riot'a giren .. Uğur sadece kendince stream'ler yapıyordu bağımsız olarak .. Kimi zaman esl'de go4lol turnuvalarını kimi zaman efsanlr ligi'nin düzenlediği maçları aç bak kayıtlarına ne kadar rezil anlattığını görürüsün.. Riot Gamex'te stream yapmayacaktı.. kendi streamerları dahi yoktu.. sonra inanılmaz istek gelince ellerinde hazır bu adam olduğu için orada stream yaptı sonradan. Ondan sorna da elimizde en iyi bu adam var deyip şirkete girdi ..

Edit :****'lı yazı düzelttim.. Gürsel abi link bile değil oyunun türkçe okunuşunu yazdım o bile mi yasak her ne kadar siteden bahsetsem de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jitanx -- 16 Aralık 2012; 14:00:37 >

• Roportajlik bir konu goremedim. Ne roportaj mantigi ne de havasi var. "Ayakustu konustuk" havasinda ve ayip olmasin diye de eline katlanmis beyaz a4 sayfasi almis gibi duruyor. Sorular oldukca siradan ve acikcasi cokca merak edilen sorular da degil, sadece anlik dusunulmus sorular gibi geldi. Daha ozenilmis bir calisma beklerdim. Vasat bile diyesim gelmiyor.
    Roportaji yapan arkadas iyi niyetli de olsa cok lavubali ve insanlarin karsisina yetkili bir firma ile roportaj yapan birinden cok "geciyordum ugradim, ugramiskende cep tel ile 2 resim video cekip yollayayim" diyenler ile ayni kalitede bir calisma.

@jitanx
    Malesefki forumdaki filitreleme sisteminden kaynakli bir durum bu. Elimden birsey gelmez bu konuda.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Roportajlik bir konu goremedim. Ne roportaj mantigi ne de havasi var. "Ayakustu konustuk" havasinda ve ayip olmasin diye de eline katlanmis beyaz a4 sayfasi almis gibi duruyor. Sorular oldukca siradan ve acikcasi cokca merak edilen sorular da degil, sadece anlik dusunulmus sorular gibi geldi. Daha ozenilmis bir calisma beklerdim. Vasat bile diyesim gelmiyor.
    Roportaji yapan arkadas iyi niyetli de olsa cok lavubali ve insanlarin karsisina yetkili bir firma ile roportaj yapan birinden cok "geciyordum ugradim, ugramiskende cep tel ile 2 resim video cekip yollayayim" diyenler ile ayni kalitede bir calisma.

@jitanx
    Malesefki forumdaki filitreleme sisteminden kaynakli bir durum bu. Elimden birsey gelmez bu konuda.

+1
  • quote:

Uğuru ilk **** Final İstanbul Kontakt2 etkinliğinde görmüştük ve Türkiye'deki standartı baz alırsak gayette iyi anlatıyordu diyebilirim..
    Hatta Cemil Çiçek diye bi arkadaşı vardı onunla beraber sunuyordu maçları kendilerine ait WNL stream topluluğu vardı..
    İstek olunca go4lol, gameekstra ve efsanerliginde yapılan turnuvalarda caster olarak görev alıyordu..
    Daha sonra GameX fuarında Riotta Hakem olarak görev aldı ve daha sonrada Riot'a katıldı..
    Kötü anlatmıyor ama çokda iyi anlattığını söyleyemem çünkü gerçekten çok zor bi görev..
    Yok Fiber altyapıymış falan iyice saçmalamışsın orda..Birşeyler biliyorsun ama hepsini birbirine karıştırmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SchutZ

Fiber derken .elinde stream yapabilecek altyapı olmasaydı.. riotta olmazdı demek istedim .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iDNZCLK

quote:

Güzel kardeşim bilmiyorsan yazmazsan sevinirim..

Wednesday Night Lol diye bir stream'i vardı esl'de hakem falan değildi ... Senin bahsettiğin kişi Oğuz 'Armina' Kılıçarslan hakem olup ta riot'a giren .. Uğur sadece kendince stream'ler yapıyordu bağımsız olarak .. Kimi zaman esl'de go4lol turnuvalarını kimi zaman efsanlr ligi'nin düzenlediği maçları aç bak kayıtlarına ne kadar rezil anlattığını görürüsün.. Riot Gamex'te stream yapmayacaktı.. kendi streamerları dahi yoktu.. sonra inanılmaz istek gelince ellerinde hazır bu adam olduğu için orada stream yaptı sonradan. Ondan sorna da elimizde en iyi bu adam var deyip şirkete girdi ..

Edit :****'lı yazı düzelttim.. Gürsel abi link bile değil oyunun türkçe okunuşunu yazdım o bile mi yasak her ne kadar siteden bahsetsem de?

GameX'de ESL hakemi olarak geldi anlatıcı farklıydı.Ben anlatımında çok abartılı bir kusur göremedim hatta 2 kişi anlatıyorlardı diğerini hatırlamıyorum bu arada fiber ne alaka ? Adama iş verdiler çalışıyor.Anlatıcımız yok hadi şöyle yapalım diye bir olay olmadı armina ne güne duruyor? Daha önceki streamlerinde armina ile sundukları bile oldu. Batı serverleri için beraber full metal rammus K9 nasus kodları veriyordu. Bunlara sporcuların bile erişimi yokken bu adam nasıl hergün dağıttı?

• Adaşız la Orkun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufak bir tavsiye, güzel bir röportaj yapma fırsatı yapmışsın ama rahatsız edici hale sokmuşsun.

Konuşurken karşındaki kişinin yüzüne bak, kameraya değil.

Ciddiyetsiz el hareketleri, dinlemiyor gibi davranmak, mimikler karşındaki insana terbiyesizliktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

Ufak bir tavsiye, güzel bir röportaj yapma fırsatı yapmışsın ama rahatsız edici hale sokmuşsun.

Konuşurken karşındaki kişinin yüzüne bak, kameraya değil.

Ciddiyetsiz el hareketleri, dinlemiyor gibi davranmak, mimikler karşındaki insana terbiyesizliktir.

Arkadaşın sempatikliğinden olmuş olmasın ? Yada heyecanlanmış olabilir?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.