Şimdi Ara

RIO Kulübü (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
983
Cevap
36
Favori
195.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya bu i20nin arkadaki sütunlar siyah renkli o yüzden çok güzel görünüyor ama görünüş olarak acayip benziyorlar. Ben 15 cm fark olduğunu sanmıyorum ama biraz daha uzundu evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tetriser T kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ben bagaj hacmiyle karıştırmışım. 3-4 cm uzun sadece. İ20 bagaj hacmi 301 litre iken Rio'nun 325 litre. Ama i20 özellikle cam tavan ve tam donanımlı metalil renkleriyle kesinlikle çok şık bir araç. Rio'dan çok daha güzel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fasttornado F kullanıcısına yanıt
    Aynen. Yani gözüm kalıyor her gördüğümde fakat ben arabanın dışından çok içinde olacağım için, içi iyi olanı tercih ettim. I20 aynı fiyat olsa yine rioyu tercih ederdim sanırım.

• Biz de Rio'da karar kildik.i20 kafa karistirdi ancak guvenlik donanimi Rio'nun gerisinde,otomatik sanzimani 4 vitesli,ayni donanimlisi Rio'dan 20 bin TL pahali.Kia Rio icin guzel kampanya yapinca kacirmadik.Memnunuz aractan,cok sessiz.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2011-kia-rio-1.4-otomatik-orjinal-km-88000-786298627/detay

Arkadaşlar bu araba ile olumlu/olumsuz görüşleriniz nedir niyetliyim almaya ama bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-2011-kia-rio-1.4-otomatik-orjinal-km-88000-786298627/detay

Arkadaşlar bu araba ile olumlu/olumsuz görüşleriniz nedir niyetliyim almaya ama bakalım
    Hocam 2011 model arabaya bu fiyatı ödeyecek misiniz gerçekten?
    3-4 ay önce 2016 model Rio yu 59.000 TL ye aldık eşime. Daha 24.000 km de araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: kalles_papaz

Hocam 2011 model arabaya bu fiyatı ödeyecek misiniz gerçekten?
    3-4 ay önce 2016 model Rio yu 59.000 TL ye aldık eşime. Daha 24.000 km de araç.

Alıntıları Göster
    otomatik ariyorum bu fiyatlar artik normal hocam sen takip etmiyorsun piyasayi muhtemelen :)

• 2012 yada 2013 Rio benzinli manuel almayı düşünüyorum. Var mı kullanan , yorum ve tavsiye verebilecek arkadaşlar?

• Selamlar. Az önce sitesine baktım kia'nın hem coolda hem de bir üst donanım olan elegance teknoda klima analog olarak gözüküyor. Bu doğru mu acaba.

• kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Doğru

• dostlar 2015 model aracım için koltuk kılıfı almayı düşünüyorum, uzun zamandır aklımda fırsat olmadı, orjinal bir şey olsun istiyorum
    kullandığınız ya da önerebileceğiniz bir model varsa yazarsanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 concept plus aracıma orjinal 205 45 r17 yerine biraz daha yumuşasın diye 205 50 r17 taktım yine düzelmedi.17 jantta başka ebat kullanan varmı? Arkadaşlar.

• Cümleten selamlar. 2018 trafiğe çıkışlı makyajlı kasa Rio sedan 1,4 benzinli Comfort aracım var. Araç boş donanım olduğu icin hız sabitleme falan yok maalesef. Direksiyonun sağındaki tuş takımı değişerek aynı Concept donanımdaki gibi orjinal hız sabitleme takılıyormuş. Yetkili serviste hiç taktiran var mı acaba? Servise sordum tuş takımı ellerinde olmadığı Kore'den sipariş edeceklerini ve 1 hafta 10 gün falan beklemem gerektiğini söylediler...
    Bir de müzik sisteminin sağ-sol tarafındaki döner butonların üzerindeki krom kaplama gibi olan kaplamalar soyuluyor, dökülüyor. Kötü görünüyor. Servise sordum, müzik sistemi araç garantisinden bağımsız 2 yıldır ve üretimden itibaren 2 yılı geçtiği için bir şey yapamayacaklarını söylediler. Çelik Motor'u da aradım, mail attım onlar da aynısını söyledi! 5 yıl garanti falan hikaye. Soyulan tuşlari olan müzik sistemiyle baş başa kaldım... Araç daha 22 binde ama içine binince moralim bozuluyor teybi görünce...

• quote:

Orijinalden alıntı: fasttornado

Teşekkür ederim. Açıkçası trim sesi hatırlamıyorum, hiç dikkatimi de çekmedi. Ama araç daha çok yeni zamanla oluşacaktır malzeme yapısı ve kalitesinden dolayı. Ne zaman ve nasıl olur onu bilemiyorum. Ben şunu kafamdan çıkarmadığım için sorum yaşamıyorum: Bu araç b sınıfı, dolayısıyla kalitesi de o kadar. Mekanik olarak kritik bir arıza çıkarmaması benim için yeterli. Örneğin çift kavrama olsaydı kesinlikle almazdım bu arabayı.
    140 bin olmuş hocam tam otomatik Elegance Tekno paket

Fiyat 1 ayda 20 bin artar mı. Bu ne rezalet.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bütün markalar böyle maalesef hocam. Canları sıkıldıkça zam yapıyorlar. Gidişat hiç iyi değil maalesef. Ben 1,5 sene önce 1,4 Comfort Rio yu 70 e almıştım. Bir de şimdiki fiyatlara bak. Gönlümde C segment bir araç alma hayalleri kuruyordum... Dizel C segment arabalar 200 bin ve üzerinde. Bu fiyatlarla ancak hayal kuruyoruz.

• Bendede 2004kia Rio benzin LPG'li 1.5 çekişi biraz düşük ne yapabiliriz bilgisi olan

• quote:

Orijinalden alıntı: YusufEfe21

Bendede 2004kia Rio benzin LPG'li 1.5 çekişi biraz düşük ne yapabiliriz bilgisi olan
    benzinde de lpgde de aynı şekilde mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki benzin iyi lpgyide yeni yaptım tüp filtresi ayarı falan yine ayni

• Cümleten Selam Aleyküm.
    Uzun süredir girmiyordum başlığa. İş hayatı yoğunluğundan aklına bile gelmiyordur bir çoğumuzun. Malum korona sürecinde sıkılınca her yere girip takip etmeye fırsat bulabiliyoruz. Herkes iyidir umarım

Ekim 2017'de almıştım. Araba araştırma sürecinde yazdıklarıma bakınca bi tebessüm ettim öyle. 30 binlerdeydi aldığımda şuan 99 bin oldu. 2 yıl daha kullanırım muhtemelen:)

Yalnız araba piyasası ne hale gelmiş yav:)
    2015 Rio Hb Concept 1.25 sahibinden piyasası 83-90 bandında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sherlock88 -- 24 Nisan 2020; 5:36:4 >
  • edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sherlock88 -- 4 Haziran 2020; 0:8:34 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.