Şimdi Ara

rio 1.25 benzinli motor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dizel-benzin b segmentinde bile sıfır arac alımında 14-15 bin farklar oluşmuş..aynı donanımda bile

çok km yapmayan için benzinde yeni nesil motorlar sayesinde ideal yorumlarını çokça görmeye başladım

1.25 benzinli motorun eksi artı yonlerını bilen kullanıcı arkadaşımız var mıdır

rio ana konuları bile en son 4 ay önce mesaj almışş..yeni kasası olan araç için çok az değil mi ilgi acaba

i20 den..clio dan..yaris den ne eksiği var bu aracın.. hadi polo kapıları tok sesli :)

• 1.25 motor i20 kullandım istanbulda. Sanırım aynı motor. Vergi avantajı var ve sehir içi yeterli bir atikliği var. Yakıt tüketimide 7 lt ve üstü. Sehir dışıda 90 a kadar yeterli ama 100 ve üstünde yetersiz bir motor. Yakıt tüketimide 5 lt ve üstü. 150 vatığımda sehir dışı 7.5 lt yakmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayırı rampası bol olan bi yerde değilseniz ben öneririm. 1.25 fancy lpgli kullanıyorum ben. Diğer b sınıfı araçların belki de hepsinden donanım olarak üstün.yol tutuşu güzel.

• Hocam hiçbir eksiği yok. Hatta fazlası bile vardır. Ben üç ay önce lpg ile 16 ile 21 arası kuruş yakıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.