Şimdi Ara

Rimworld Türkçe Yama [Version 1 Çeviri.v1] [16.12.2018] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
9
Favori
26.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BigIskender

hocam sen sanırım yemek dispanserini diyorsun o buzdolabı değil. Buzdolabı olarak bir oda yap dışarıya bakacak tarafı olsun o tarafa bir tane soğutucu koyacaksın (mavi yer odaya bakacak) sonra ısısını en dibe çekeceksin

dispanserden bahsediyorum işte. anlaşılmaz diye öyle söyledim. dondurucu başka..
  • dgo_cr7 kullanıcısına yanıt
    Dondurucunun rehberi
    http://imgur.com/a/e5y8u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xenology -- 20 Ocak 2017; 15:48:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xenology

Dondurucunun rehberi
    http://imgur.com/a/e5y8u

Hayır, ben üretim menüsü altında bulunan yemek dispanserini sordum.
    menülerde bulamadım, araştırmalarda da bulamadım.
    Bu iki araştırmayı yaptın mı Kabile ile oynuyosan taş devri başlıyon bildiğin o yüzden kapalı olabilir

Resimler

http://imgur.com/a/Vt479

Ayrıca sen bunlar niye uğraşıyon ki kötü etkiler bu insanlarını

Event(Olay) olraktan:

Ate awful meal I had to eat a disgusting, tasteless meal. I know it keeps you alive, but nobody wants to swallow that glop.
    Koloniciler nefret ediyo bu çeşit yemek türünden ona göre senin için zarar ama senin bilceğin iş

Mutsuzlık -4
    Zaman 0,5
    Katlanılabilir limiti 3x toplam mutsuzluk -12

Bu sefer doğru konu üzerine açıklama yaptık inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xenology

Bu iki araştırmayı yaptın mı Kabile ile oynuyosan taş devri başlıyon bildiğin o yüzden kapalı olabilir

Resimler
    http://imgur.com/a/Vt479

Ayrıca sen bunlar niye uğraşıyon ki kötü etkiler bu insanlarını

Event(Olay) olraktan:

Ate awful meal I had to eat a disgusting, tasteless meal. I know it keeps you alive, but nobody wants to swallow that glop.
    Koloniciler nefret ediyo bu çeşit yemek türünden ona göre senin için zarar ama senin bilceğin iş

Mutsuzlık -4
    Zaman 0,5
    Katlanılabilir limiti 3x toplam mutsuzluk -12

Bu sefer doğru konu üzerine açıklama yaptık inş

Tahmin ettim orada olduğunu da o araştırmayı yapmadım.
    ben onu yemek hammaddesi depolamak için kullanıyorum.
    yani mutfağa 3-4 tane koyuyorum ondan. ürettiğim patatesler veya kestiğim etler onlara taşınıyor. aşçı da oradan alıp hızlıca pişirip dondurucuya atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 20 Ocak 2017; 16:45:56 >

onun için istediğin yere stok yeri yapıp ayarlarından sadece patates vs yaparak aynı işi görebilirsin
  • yama güncellendi
  • BigIskender B kullanıcısına yanıt
    Ne gibi güncelleme geldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xenology X kullanıcısına yanıt
    Ben o dispanser olayını şöyle kullanıyorum

Büyük bi oda yaptım mahkumlar için bu dispanseride içine koydum hali hazırda acikan gidip kendi yemeğini alıyo. Eksi yanlarida var tabi

Aynı odada kalıyo mahkumlar belki bi nebze yemeği begenmiyorlar ama arti yönü sürekli adamlarim onların yemeklerini götürmekle meşgul olmuyolar. Zamandan kazaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karafaca kullanıcısına yanıt
    bir arkadaş sağolsun yanlış çevirdiğim 2 yer verdi onu düzelttim ve cümlelerce hata düzeltmesi yaptım
  • quote:

bir arkadaş sağolsun yanlış çevirdiğim 2 yer verdi onu düzelttim ve cümlelerce hata düzeltmesi yaptım

Hocam eline sağlık.

Yalnız ben bir türlü yamayı indiremiyorum. Reklamlara bas, reklamları geç, skip'e bas bir türlü erişemedim.
  • Clementha kullanıcısına yanıt
    ileti kutuna bakar mısın
  • quote:

ileti kutuna bakar mısın

20 kere denedim herhalde gelmiyor asıl site bir türlü bana da linki pm atar mısınız
  • Selam herkese. Serinin 2. bölümünü bu Türkçe yama ile çektim, tanıtım olarak da algılanabilir.

Ellerine kollarına sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Clementha -- 8 Şubat 2017; 21:6:24 >
  • Clementha kullanıcısına yanıt
    hocam 20 dk ya yakın izledim eli sağlık saol ^^

bir kaç bilgi vermek istiyorum belki sana belkide bunu okuyanlara yardımcı olur
    *Çok fazla taşlık yeri kazarak içine girdin hal öyle olunca oralardan böcek kovanları doğuyor gerçekten çok tehlikeliler umarım denk gelmez :D

*Ekin bölgeni daha da büyütmelisin bence kış yaklaşıyor 1 dönem hiç ekin toplayamıcaksın 2 3 katına çıkarmalısın bence (ekin olarakta çilek ekmen daha iyi olur olası durumda çiğ yenilmesi sıkıntı yapmıyor ve daha hızlı büyüyor)

*Dondurucu odasındaki klimayı j ye basılı tutarak hedef sıcaklığı düşürmeni öneririm

*Savunma olarakta etrafını genişçe odun veya çelik duvarla örüp bir blokluk yer açsan savunma açısından çok iyi olur.
    [spoiler=6217097263]http://imgur.com/a/IvbCR[/spoiler]

*Ekinlerden pamukta ekmeni öneririm kıyafet için direk kumaş olarak elde ediyorsun pamukları. Kışın soğuktan korunmak veya iyi paraya satmak için parka
    yapabilirsin.

*Tarekler patladığı zaman 3'e 3 lük patlama etkisi yapıyor direk öldürücü ve yıkıcı oluyor dikkatli olmanı öneririm. Ve taretlere tıklayıp V ye basarak onları boşa çalışmamasını sağlayabilirsin. saldırı olunca geri açarsın (fazla elektrik tüketiyorlar o yüzden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigIskender -- 8 Şubat 2017; 22:35:50 >

• Yama güncellendi iyi oyunlar
  • Hocam eline sağlık, fakat link kırık galiba açamdım bir türlü.
  • Teşekkürler, emeğinize sağlık
  • Bu tip resmi yamasının çevirisi kötü olan oyunlarda var olan durum şu. Çevirmen, az sayıda kişiye sahip olduğundan süreyi yetiştiremiyor. Yapımcıya bazı çevirileri kötü ekleyeceğini ve sonra düzeltip güncelleyeceğini söylüyor. Düşük bütçeli çevirmen olduğundan yapımcı da sesini çıkartmıyor. Çok büyük veri tabanlı ve süresi az işlerde de bu yol izleniyor.

Oyunun yapımcısına durumu anlatın ve daha iyi bir çeviriye sahip olduğunuzu, eski çevirmenin yerini almak istediğinizi söyleyin. Kabul edebilirler.
  • Sağolasın, intenretten indirmiştim full türkçeyse gerçekten allah razı olsun ya.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.