Şimdi Ara

Rift: Planes of Telara (ÇIKTI) (F2P Oldu!) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.365
Cevap
5
Favori
170.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: headhunter

quote:

Orijinalden alıntı: Talonmaster

quote:

Bu arada yeterli sayıya ulaşılırsa bir guild oluşumu yapabiliriz fakat ilk başlarda ben size dışarıdan destek vereceğim bu konuda. İleride sebebini açıklarım.

Aynen katılıyorum

Birde resmi forumlarda serverların karışık olacağını (EU/US birleşik) okumuştum,doğrulayabilecek var mı?Resmi açıklamasını bulamadım..

Şöyle olacaktır aion clientını biliyormusunuz ? Client içinden US veya EU seçiyorsun client kendini ona göre ayarlıyor.

Evet tekrar gidip o konuyu bulup düzgünce okudum,region lock yokmuş sadece

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Talonmaster

quote:

Bu arada yeterli sayıya ulaşılırsa bir guild oluşumu yapabiliriz fakat ilk başlarda ben size dışarıdan destek vereceğim bu konuda. İleride sebebini açıklarım.

Aynen katılıyorum

Birde resmi forumlarda serverların karışık olacağını (EU/US birleşik) okumuştum,doğrulayabilecek var mı?Resmi açıklamasını bulamadım..

Şöyle olacaktır aion clientını biliyormusunuz ? Client içinden US veya EU seçiyorsun client kendini ona göre ayarlıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Xaioyu

Download sırasında sürekli patch hatası alıp duruyorum. Çözümü hakkında bi bilgisi olan varmı?

Aldığın hata nedir ? Hata alıp client i kapatıp açtığında kaldığı yerden devam ediyor mu ? Muhtemelen yoğunluktandır. Bizde alfa client i sildik son versiyonu indirdik en azından öyle demişlerdi ben ilk gün indirdiğim için sorunsuz kurdum bugünde 45mb patch gelmişti onuda yaptı.

Hayır bende de aynı kapatında kaldığı yerden devam etmiyor. Silip tekrar kurdum bakalım indirirken birdaha hata vericekmi.
    Dediğniiz gibi yoğunluk var biraz 450 ile iniyor.

• quote:

Oyunun aylık ücreti henüz belli değil fakat € olmayacak $ olucak :) 12.99 ile 14.99 bunlardan birisi olur.

Dolar bazında olması gayet sevindirici.Nedense bu oyunun pek hoşuma gideceğini sanmıyorum.
  • headhunter açtım kapadım bu seferde recovery ye bastım ama tine kaldığı yerden devam etmiyor anlamadım nedendir. ayrıca birşey daha var dl. de settings te region seçenekleri var birinde united states var hemen üstünde default var hangisini seçip başlatıcaz dl.yi?
  • Yine aynı hata "Downloading failed. (Error #1003)

Forumunda biraz dolaştım bu hatayı aldığınızda patcher ı kapatmadan Recovery e basarsanız patch in kaldırığı yerden devam edeceği yazıyor. Deneyip görücez bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaioyu -- 2 Aralık 2010; 20:58:57 >
  • dl sırasında settings teki region ne olcak arkadaşlar? bi söleyinde ona göre seçicem baştan region u . united states mi default mu? indirdikten sonra yanlış olmasın region bida dl. etmek zorunda kalmayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samanasuke23

dl sırasında settings teki region ne olcak arkadaşlar? bi söleyinde ona göre seçicem baştan region u . united states mi default mu? indirdikten sonra yanlış olmasın region bida dl. etmek zorunda kalmayım.

Defaultta bırak ellemene gerek yok o kısmı
  • zaten tek olduğu için default = United States seçmene gerek yani :)

patch sorunu bugün başladı sanırım beta forumlarında da patch'ın devam etmemesi ile bir çok mesaj bırakılmış.

DİKKAT DEVAM ETMEME SORUNU ÇÖZÜMÜ:
    bu sorun DNS belleği sorunu. Aynı hatayı yaşayanlar dns değişirince böyle bir hata olmadığını yazıyorlar. özellikle google dns kullananlarda oluyor. Opendns kullananlar tarafından da doğrulanmıştır. Sorun yaşayanlar lütfen denesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 2 Aralık 2010; 21:29:26 >
  • quote:

zaten tek olduğu için default = United States seçmene gerek yani :)

patch sorunu bugün başladı sanırım beta forumlarında da patch'ın devam etmemesi ile bir çok mesaj bırakılmış.

DİKKAT DEVAM ETMEME SORUNU ÇÖZÜMÜ:
    bu sorun DNS belleği sorunu. Aynı hatayı yaşayanlar dns değişirince böyle bir hata olmadığını yazıyorlar. özellikle google dns kullananlarda oluyor. Opendns kullananlar tarafından da doğrulanmıştır. Sorun yaşayanlar lütfen denesinler.

Dns Değiştirip deniyorum şimdide.
  • dns değiştirdim denedim bida ama yine devam etmedi bende hatta pc ye restart bile yaptım olmadı malisef...
  • varmı gelişme? nedeni ni bilmiyorum ama nedense 1000 kişi içinde 10 kişide bu hata var ortalama olarak :S

yeni videohttp://www.youtube.com/watch?v=1Hc2ZZcu-2o&feature=player_embedded#!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 2 Aralık 2010; 21:56:01 >
  • neyse saolasın çok yardımcı oldun bana headhunter artık bir şekilde dl edicem oyunu . kabak bize patladı malisef . 1mb. net var oda beter yapıyor işi 18 saat toplam dl süresi. yarın erkenden kalkıp başlatıcam dl yi başka şansım kalmadı malisef. neyse oyunu dl edince yazarım eklersin benide listeye headhunter
  • tamam eğer 8 de başlarsan ve sorunsuz indirirse en kötü 02:00 de bitmiş olur :) ona göre hesabını yap çünkü birde sen normal key ile hak kazandın bir sonraki beta yer alman garanti değil açıkcası.
  • oyun yarın saat kaçta açılcak türk saati ile headhunter?
  • 20:00 de
  • Trailer hoşuma gitti,keşke Syndicate Guildi olmasaymış gerçi
    quote:

Arkadaşlar DH hep takip ederim ama genelde yazmam sadece bu oyun için kayıt oldum.

İyiki kayıt olmuşsun bu arada
  • hehe iyi oldu hem 3-5 arkadaşımız olur hemde güzel bir ortam kurabiliriz. Bu arada arkadaşlar beta'da guild kurarsanız ben giremeyeceğim dediğim gibi mevcut yabancı guild'im var fakat dediğim gibi PM ile hep haberleşiriz. Bu bizim yabancı guild cidden önemli bir konumda bazı önemli detayları alayım ondan sonra kendi guldimiz olursa tabiiki zaman içinde aranızda olurum release dan sonra.
  • tamam bende 20:00 olarak hesaplaşmıştım yinede bi sorayım dedim. ben nba maçlarını seyrederim hep.uzun zamandır abd. şehirleri ile tr.saat farkına bakıyorum nette. los angales saatine göre açılcak oyun 10.00 am. de . daha önceden aklımda kalmış lakers maçlarında 10 saat eklerdim tr.saatine ona göre ayarlardım los angeles lakers maçlarını ona göre açardım nba tv yi o saate göre .
  • bende amerika saatine göre çalışıyorum ama Mountain time 'a göre. -7 sabah 6 öğlen 4 :) Pazartesi-Cuma

GMT (Avrupa için) 18:00 de
    Amerika GMT -8 10:00
    Türkiye 20:00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 2 Aralık 2010; 22:33:33 >
  • Twitterda söylediklerine göre bi posta daha email gönderimi olacakmış key alamayanlar için.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.