Şimdi Ara

Rift: Planes of Telara (ÇIKTI) (F2P Oldu!) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.365
Cevap
5
Favori
170.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

Orijinalden alıntı: lars ulrıch

Üye oldum da key'i nerden bulucaz arkadaşlar ?

bu saaten sonra alacağın normal key ile bir sonraki betaya katılma şansın olur.

hesabına normal key eklemek isteyenler key : erymnv9twcbadgtnpnre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 2 Aralık 2010; 13:45:16 >
  • İniyor bakalım...
  • Key'i yazdım download linkini mail'ime mi atıcaklar ?Ne ara atarlar ki öyleyse de...
  • Ben, Talonmaster, Hotak, Xaioyu ve Parqual bu isimler dışında betada yer alacak kesinlişmiş kimler var ?

quote:

Key'i yazdım download linkini mail'ime mi atıcaklar ?Ne ara atarlar ki öyleyse de...

artık bir sonraki betaya seçilirsen evet email'e atarlar gerekli bilgiyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 2 Aralık 2010; 14:01:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Ben, Talonmaster, Hotak, Xaioyu ve Parqual bu isimler dışında betada yer alacak kesinlişmiş kimler var ?

quote:

Key'i yazdım download linkini mail'ime mi atıcaklar ?Ne ara atarlar ki öyleyse de...

artık bir sonraki betaya seçilirsen evet email'e atarlar gerekli bilgiyi

Ben varım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaioyu

pm attım hocam eğer fazlaysa kodunuz gerçekten çok iyi olur. teşekkürler.

Bilgileri özel mesaj olarak yolladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parqual

quote:

pm attım hocam eğer fazlaysa kodunuz gerçekten çok iyi olur. teşekkürler.

Bilgileri özel mesaj olarak yolladım

Tekrar teşekkür ederim hocam. Bilgileri aldım downloada başladım

• Güncel oyuna katılabilecek oyuncular; Ben, Talonmaster, Hotak, Xaioyu, Parqual ve Juvixted eğer ek olursa yazarsanız listeyi güncelleriz. Oyun içinde de herkeze faydalı olacaktır.

Güncelleme: Oyunun dağıtımında sadece UBISOFT ile anlaşıldı. Oyunun avrupa versiyonununda serverları TRION tarafından yönetilecek ( boru değil faydası varki benim için huraaaaaa )

Bu arada yeterli sayıya ulaşılırsa bir guild oluşumu yapabiliriz fakat ilk başlarda ben size dışarıdan destek vereceğim bu konuda. İleride sebebini açıklarım.

3 yeni video yayınlandı.

http://www.onlinewelten.com/games/rift/videos/rift-kennenlernen-leicht-gemacht-1-11896/
    http://www.onlinewelten.com/games/rift/videos/rift-kennenlernen-leicht-gemacht-2-11893/
    http://www.onlinewelten.com/games/rift/videos/rift-kennenlernen-leicht-gemacht-3-11899/

resmi forumlarda wow oyuncu tarafından açılmış enterasan bir konu :Dhttp://forums.riftgame.com/showthread.php?7439-Trading-world-of-warcraft-account-for-VIP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 2 Aralık 2010; 19:41:40 >

• yaz benıde head
  • arkadaşlar bende dl. başladı. 6.51gb clienti. 18 saat bende kalan süre. 1mb net var bende 100 le dl. ediyor. ancak rift. te diğer oyunlardaki gibi stop+pause yok sadece cancel seçeneği var indirmede. ondada durdurunca kaldığı yerden devam etmiyor dl. ben geceleri açık bırakmıyorum pc yi. gece kapatınca devam etmiycek kaldığı yerden . oyunu indiren diğer arkadaşlara soruyorum sizdede stop+pause etme yokmuydu dl sırasında oyunu?
  • 1. video da maplerin güzelliğini görebilirsiniz.

downlaod ı devam ettirmen için downloader ı kapatıp açman gerekiyor sanırım.

Closed beta'da olacaklar güncelleme

ben, Talonmaster, Hotak, Xaioyu, Parqual, Juvixted ve GangastaCity.

Bu arada 2. video adam rift e gelince ekran kararıyor müzikler değişiyor mobların saldırmaması sizi şaşırtmasın özel komut ile tanıtım yapıldığı için targeted hedef değiller :D sakın videoya aldanıpda pata köte dalmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 2 Aralık 2010; 19:49:01 >
  • quote:

Güncelleme: Oyunun dağıtımında sadece UBISOFT ile anlaşıldı. Oyunun avrupa versiyonununda serverları TRION tarafından yönetilecek ( boru değil faydası varki benim için huraaaaaa )

Dün sana bunları bende söylemiştim ama tabi benim söylediklerim tahmindi gerçektende öyle olmasına sevindim
  • headhunter daha önce denedim kapatıp açmayı. ayrıca bir kerede cancela basıp öle denedim ikinsindede devam etmedi dl.kaldığı yerden. baştan tekrar başlıyor hep.
  • evet hatta bununla ilgili yanlış anlaşıldığı için resmi sitede de konular vardı bugün sadece o ülkere oyunu satacaklar ;)
    samanasuke23 oynamak istiyorsan 1 mb ile başka şansın yok açıkcası veya şöyle olur sabah erken kalkıp mesela 8 de indirmeye başlarsın en kötü oyun açıldıktan bir kaç saat sonra girmiş olursun. Sen bir dediğimi dene eğer olmazsa başka bir yöntem daha var onu deneriz.
  • quote:

3 yeni video yayınlandı.

http://www.onlinewelten.com/games/rift/videos/rift-kennenlernen-leicht-gemacht-1-11896/
    http://www.onlinewelten.com/games/rift/videos/rift-kennenlernen-leicht-gemacht-2-11893/
    http://www.onlinewelten.com/games/rift/videos/rift-kennenlernen-leicht-gemacht-3-11899/

Karlı mekan ve çöl çok hoşuma gitti.

Ekleme:Oyunun aylık ücreti 15€'mu olacak acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 2 Aralık 2010; 20:05:47 >

• headhunter bak o benimde aklıma geldiyarın erkenden başlatmak. 18 saat sürüyor dl geceye bitmez. ama benim amacım beta başlamadan dl. bitsin hazır olsun oyun. 18 saat sürüyor dl bende birde trion çok geç yolladı dl. maillerini 1 gün kala. diğer oyunlar 3-4 gün önceden en az gönderiyolar her zaman dl. mail ini. senin olmazsa diğerini dediğin diğere seçenek ne?
  • ilk dediğim %95 olur denedin mi sen ?
    eğer olmadıysa yine aç kapat sonra recovery sekmesine tıkla indirelne patchları kontrol edecektir.

Oyunun aylık ücreti henüz belli değil fakat € olmayacak $ olucak :) 12.99 ile 14.99 bunlardan birisi olur.

Şuan kesinleşmemiş fiyat üzerinden bazı yabancı siteler pre-order alıyorlar 69.99 collector 49.99$ normal versiyon olarak ama fiyatın düşerse fazlası iade edilir falan diyorlar.
    Ben collector digital alacağım kutu falan gelmesini beklemek boş he oyun çıkmadan TR de satan yer olursa gider kutulu alırım o başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 2 Aralık 2010; 20:16:03 >
  • quote:

Bu arada yeterli sayıya ulaşılırsa bir guild oluşumu yapabiliriz fakat ilk başlarda ben size dışarıdan destek vereceğim bu konuda. İleride sebebini açıklarım.

Aynen katılıyorum

Birde resmi forumlarda serverların karışık olacağını (EU/US birleşik) okumuştum,doğrulayabilecek var mı?Resmi açıklamasını bulamadım..
  • Download sırasında sürekli patch hatası alıp duruyorum. Çözümü hakkında bi bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talonmaster

quote:

Aynen katılıyorum

Birde resmi forumlarda serverların karışık olacağını (EU/US birleşik) okumuştum,doğrulayabilecek var mı?Resmi açıklamasını bulamadım..

Şöyle olacaktır aion clientını biliyormusunuz ? Client içinden US veya EU seçiyorsun client kendini ona göre ayarlıyor.

quote:

Download sırasında sürekli patch hatası alıp duruyorum. Çözümü hakkında bi bilgisi olan varmı?

Aldığın hata nedir ? Hata alıp client i kapatıp açtığında kaldığı yerden devam ediyor mu ? Muhtemelen yoğunluktandır. Bizde alfa client i sildik son versiyonu indirdik en azından öyle demişlerdi ben ilk gün indirdiğim için sorunsuz kurdum bugünde 45mb patch gelmişti onuda yaptı.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.