Şimdi Ara

Rift: Planes of Telara (ÇIKTI) (F2P Oldu!) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.365
Cevap
5
Favori
170.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cıx key yollamicaklar gibime gelio kaldıkmı açıkta =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: losewlee

p2p se değıcek bi oyun gibime gelmiyor

Hangi kriterlere göre merak ettim şimdi..

Maili gelmeyenler önümüzdeki 16 saat içinde alacaklar sanırım .
  • evet emailler henüz 2. dalga olarak gönderilmedi muhtemelen gece geç saate alacaklar. oyunu indrmekte sıkıntı olmaz tabi bağlantı hızınıza göre %95 max hızda çekiyor bağlantılarına göre.
  • ah ah bi key gönderseler 10mbit net var. iner şak diye
  • Massivelydeki bir yazıdan alıntı
    quote:

It seems that several of the MMOs due out next year are doing things the right way -- companies like Trion are not basing their games on get-rich-quick schemes or pop psychology or the gimmick du jour. Rift: Planes of Telara embodies that philosophy. It feels like a neo-traditional MMO, a game that's gone back to the genre's roots to reimagine all the things that made pre-WoW games great, then layered in all the best post-WoW innovations. I still worry that it might be too traditional for the next gen of MMOs, but you know what? The beauty of this genre is that a game doesn't need to win to succeed. I can't really call the game an underdog, given how much money and talent is being poured into it (and how ardent and large the fanbase is), but it's certainly giving off an underdog vibe. It's the industry's hidden gem, and I'm starting to think that's exactly how Trion likes it.

Link isterseniz:Tıkla
     Rift: Planes of Telara (ÇIKTI) (F2P Oldu!)

Şu ana kadar oyun hakkında kötü konuşan olmadı(yada ben denk gelmedim),ah birde mail gelse

• quote:

Orijinalden alıntı: Talonmaster

Massivelydeki bir yazıdan alıntı
    quote:

It seems that several of the MMOs due out next year are doing things the right way -- companies like Trion are not basing their games on get-rich-quick schemes or pop psychology or the gimmick du jour. Rift: Planes of Telara embodies that philosophy. It feels like a neo-traditional MMO, a game that's gone back to the genre's roots to reimagine all the things that made pre-WoW games great, then layered in all the best post-WoW innovations. I still worry that it might be too traditional for the next gen of MMOs, but you know what? The beauty of this genre is that a game doesn't need to win to succeed. I can't really call the game an underdog, given how much money and talent is being poured into it (and how ardent and large the fanbase is), but it's certainly giving off an underdog vibe. It's the industry's hidden gem, and I'm starting to think that's exactly how Trion likes it.

Link isterseniz:Tıkla

Şu ana kadar oyun hakkında kötü konuşan olmadı(yada ben denk gelmedim),ah birde mail gelse

Ben B2P yapsalar P2P'den daha fazla kazanacaklarını düşünüyorum hâla. Yoksa oyunun kötü bir yanı yok.

Bu arada Ubisoft'un yapabileceği en büyük katkı marketing olur. Reklamlar verilmiş bile şimdiden.
    http://www.rockpapershotgun.com/

• Ya oyunun p2p olarak tutulmıyıcağını benim düsünmemin sebebi şöyle aşırı yenilik getiren bir oyun değil.Bunun yanı sıra oyunda adam gibi loreda yok.Piyasadaki oynanmaz yenilik getirmiyor dediğimiz ama kendine ait bir kitlesi olan oyunlar sırf lore yüzünden oynanıyor.Bildiğimiz sistemi kullanıyor oyun.Hani şunu diyemiyorum.Uf şu çok güzel olmuş kesin oynamam lazım...Bu söylediğimden oyun kötü diye birşey çıkarılmasın.Oyunun kötü bir tarafı yok ama etkileyici kendine çeken bir tarafıda yok bana göre.
    Ama deniyicem yinede çıkınca.Grafikleri gerçekten güzel oyunun.Mekan tasarımlarıda güzel görünüyor videolardan.İnş interfaceide düzeltirlerde biraz dha güzelleşir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 1 Aralık 2010; 21:14:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

quote:

Orijinalden alıntı: samanasuke23

dua et sen believeme ea. değil yada blizzard. arada sırada fazla bekletmeden çıkarır oyunları. en azından ea. gibi oyunların içine etmez ubisoft yada blizzard gibi 4-5 sene bekletmez en az. her oyunda diablo+warcarft oyunlarını beklemekten starcraftta var ömrümüz geçti ubisoft a dua sen...

--

Blizzard 4-5 sene bekletiyor da kusursuz yapmıyor mu? Bunun nesi kötü?

yanlışın var blizzard da çok hatalı oyun yapıyor. yanlız bu konuda diğer oyunlara göre wow avantajlı. wow u oynayan çok kaliteli oyuncular var. diyelim bir raid de bug var yada bir bölümde playerler dc oluyor falan filan... anında playerler tarafından oyun için 100 lerce uyarı binlerce report gm lerle yapılan 100 lerce görüşme sonunda Blizzard el mecbur olaya fransız kalamıyor ve 2-3 haftaya yapılan yanlış düzeltiliyor. bir çok kolaylık oyuncuların isteklerine göre şekilleniyor.

yeni bir mmorpg. başlangıçta biraz hoşgörülü yaklaşım gerektirir. yapılan eleştirileri okudumda çok dert edilecek şeyler değil. sizin dert gibi gördüğünüz şeyler incir çekirdeğini doldurmaz. oyun dışından addonlarla bile çözüm bulunabilir. yeterki oyunu çok kişi oynamak için hevesli olsun. bu oyunun kaderinin wh,aoc,lotro gibi olmasına gönlüm razı değil.

bana betaya davet maili gelmedi nese sağlık olsun.

• quote:

ow will European gamers outside the Ubisoft territories be able to get the game?

Trion is selling directly to UK retailers and will be working with leading distributors for other European territories such as Italy, Spain, Greece, etc.

Ubisoft sadece Fransa,Almanya ve Baltıkla ilgileniyor sanırım,serverlarında enternasyonal olacağı söyleniyor.

Chakır mailllerin sadece ilk dalgası dağıtıldı hala mail gelmemesi normal,ikinci dalgada kısa bir süre içinde gelecekmiş.

BelieveMe bende B2P olmasını isterdim dediğin gibi daha çok kazanırlardı bencede..

Yazuach bende oyunun fazla bir yenilik getirmediğine katılıyorum değişik denebilecek soul sistemiyle birde riftler var sanırım kalanıda bilindik mmorpg gibi gözüküyor,lore için çizgi roman satıyorlardı bir ara ama pek tutmadı sanırım

Nedense herkese cevap verme isteği duydum

Not:Yanlış anlaşılmasın hangi kriter derken lafım sadece konu yazısını bile okumadan FTP mi diye soran sonrada cevap aldığı halde tekrar soran arkadaşaydı,yoksa kimsenin fikrini eleştirmeye çalışmıyorum

Derken benim mailde geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-47CB66FB8 -- 2 Aralık 2010; 0:16:49 >

• Benim mailde hala tık yok xD
  • Günlerdir uğraşıyorum VIP key diye kendimi paraladım ama maalesef bir türlü alamadım, az önce alternatif E-mail adresim ile aldığım üyeliği kontrol ettim sadece Resmi siteden gelen beta key ile seçilmişim, (Gülermisin ağlarmısın) genel olarak kullandığım mail adresim de 5 farklı siteden aldığım beta keylerin hiç biri seçilmemiş
  • Parqual emailler gönderilmiş bende sana msn 'den VIP hesabı gönderdim :D senin kazandığın normal betayı buradan denemek isteyen bir arkadaşa ver bence. ziyan olmasın. VIP hesabın ile tüm betalara otomatik katılacaksın sen artık ;)

Parqual hatta senin hesabı Xaioyu verelim sana da uyarsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 2 Aralık 2010; 5:41:51 >
  • Tabiki veririm sorun değil Xaioyu bana pm atsın yeter.
  • http://rift.ign.com/articles/news/6789/Why-You-Should-Care-About-Rift-Planes-of-Telara

IGN yi sanırım bir çok oyuncu bilir onların düşünceleri yukarıdaki linkte
  • arkadaşlar bana mail geldi kaydımı yaptırdım şimdi indiriyorum oyuna girebilenler varmı şimdiye kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Parqual emailler gönderilmiş bende sana msn 'den VIP hesabı gönderdim :D senin kazandığın normal betayı buradan denemek isteyen bir arkadaşa ver bence. ziyan olmasın. VIP hesabın ile tüm betalara otomatik katılacaksın sen artık ;)

Parqual hatta senin hesabı Xaioyu verelim sana da uyarsa.

quote:

Orijinalden alıntı: Parqual

Tabiki veririm sorun değil Xaioyu bana pm atsın yeter.

pm attım hocam eğer fazlaysa kodunuz gerçekten çok iyi olur. teşekkürler.

• Üye oldum da key'i nerden bulucaz arkadaşlar ?
  • Xaioyu ve Parqual tebrikler,

Hotak oyun yarın açılacak,saatinden emin değilim 10.00am PST olabilir,

IGN de diğer siteler gibi güzel konuşmuş,sevindim ,oyununda popülaritesi gittikçe artıyor..

Bu saate kadar uyuyup şimdi key soran arkadaşlar Tıkla buradan normal key elde edebilirler

Interface diğer videolara göre bana daha küçük gözüktü burada,küçültülebilindiğinin bir göstergesi olarak altta paylaşıyorum,

• daha iyi benim yüklemede anca biter :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.