Şimdi Ara

Riekerink bey diyecekmisiz... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sen varya Yılmaz, neyse banlanmaya değmezsin.

Akıl fikir olsa keşke biraz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Ortada futbol namina hic birsey yok.

Degisiklikler tamamen hatali.

Sozde genclere onem veren altyapi hocasi.
    Sinan Gumus'u kulubeye mahkum etti.
    Linnes'i taraftarin onunde asagilayip taraftarin onune atti.

Oyuna mudahele desen yok.
    Her mac 2 degisiklik yapiyor ve yaptigi degisikliklere anlam verebilen kimse yok.

Oyunu okuma hic yok.

2 maci bala mala kazandik balon yavas yavas patlamaya basladi.

2 mac ile adami mesih ilan ettiler.

Kaleye sutumuz yok be sutumuz.

Futbolcular insiyatif alip oynamazsa bu taktikle bu sistemle hic birsey olmaz bu takimdan.

Sen cidden maç falan ızlemıyorsun.

İşkembeden sallama sözü senin için söylenmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sinan'ı klübeye mahkum ettiden sonrasını okumadım. Oldum havasına girip iki maçtır yokları oynayan bendim sanki.
  • bir durun yahu... daha sezon başlayalı 4 maç oldu. ilk 2 maçı kazanınca da jor güzellemesi yapmıyordum şimdi puan kaybedince jor istifa falan demem. kesin yargılama için en az 3-4 maç daha beklenmeli.

linnes sabri'den bile kötüydü karabük maçında. ayrıca linnes'in bu oyununun başka bir sebebi de sinan gümüş'ün hiç defansa yardıma gelmeyişiydi. yani ikisini de kesmekte haklı.
  • bence bu yılmaz,beşiktaşlıların adamı. bölümde milleti sinirlendirip,küfür ettirip,uzaklaştırma almasını sağlıyor küfür eden kişinin. yoksa bu kafaya ulaşmak herhangi bir insan oğlunun yapacağı birşey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • riekerin iyi bir insandır. insan ilişkileri güzeldir fakat td olacak taktik bilgisi ve oyun zekası yoktur.
  • Riekerink'in sonuna kadar arkasındayım bu sezon. Yeter lan, bir kere de tam bir sezon tek hocayla geçirelim.

• Bende diyodum Yılmaz nerde
  • Ya sezona onun ile başlanmayacaktı.. yada devam.. sonuç ne olursa olsun.. Kaldı ki kadromuz ü. büyüklerin en kötüsü. Maaşda birinci olabnilirz
  • Maçı izlemiyorsunuz anladık bari özetini izleyin o da yoksa maç günü bana ulaşın ben arar bulur size maç linki veririm maçı izler öyle yorum yaparsınız bari. Hiç umudum yok ama yıllar sonra Muslera nın iyi olduğunu anca anlayabilen adam izlediğini anlayabilecek mi büyük tereddütlerim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Riekerink = Carlos Carvalhal. Adamın Hollandalı versiyonu geldi sizlerde bunu yediniz 1 maçta bey yaptınız. 2side besyo mezunu stajyer hocadır. Hiç kandırmayın kendinizi bu hoca fazlası değil.

Carvalhal deme bana ya. Ulan harika kadroyu yedi bitirdi adam saçma sapan sistemi yüzünden.
  • Begenmeyenler kimi istiyorlar acaba ? Şu adama en az yarım sezonluk şans verilmez ise mucize yaratacak doğa üstü bir tip bulunacak demektir.

• konu sahibi yılmaz. konunun içeriği %99 ya sabriyi savunma ya FTyi yada yerli oyuncuları beğenme. o yüzden geçiniz.

• Kartal tişörtü giyip Beşiktaşlı bir gençle kartal selamı yapmış. Harbiden beyefendiymiş.
  • Takımın bir oyun planı yok. Kafalarına göre oynuyorlar. Oyuna mudahaleler felaket zaten. Millet simdi yedirmeyiz falan diye laf yapıyorlar da 2 hafta ustuste puan kaybetsin takim gorecegim ben onlari.

• RIEKERINK BEY
  • Riekerink ''bye'' diyeceksiniz ilk yarı bitince.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.