Şimdi Ara

Rıdvan Dilmen:Galatasaray'ı yerle bir eden oyuncu Sneijder (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güntekin Onay'da zayıf şutlar çekiyor diyor. Maç sonunda izledim Sneijder bu sayede iyi oyuncu Selçuk vurmaya korkarken o hep şut denedi dağlara taşlara vursa da hep denedi bu yüzden büyük oyuncu oldu diyodu. Eee o zaman ilk yarı niye şut çekiyo diye eleştiriyorsun derler dime adama
  • Şeytan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrenass

quote:

Orijinalden alıntı: oğuzhan kayar

quote:

Orijinalden alıntı: emrenass

quote:

Orijinalden alıntı: oğuzhan kayar

Keşke tvde böyle bir program felan yapsalar türk fail falan diye.skor yorumcusu bunlar hep.

Sneijderi eleştirecek kapasitede adam yok turkiyede once onun mertebesine gelmeleri lazim hagi alex eleştirebilir anca.

Hayatimda goreugum en sacma yorum, Mourinho kimseyi elestirmesin teknik direktorlugu biraksin o zaman

rıdvan hayatı hikaye yorumculuguda öle. ugur meleke anlıyor biraz. gerisi her dedigin yutuyor Max 3 maça.

Sen ridvani elestirebilcek mertebede degilsin!

Daha benim ne demek istedigimi anlamamisin

Bem ridvani elestirmiyorum.

dedimmi hiç kotu oyuncu kotu teknik direktôr diye.

Asil anlamayan sensin .ridvanin pancar olusunu izledik tabi yanindaki milyonlarca fenerlininde .benim dedigim sadece salladiklari hiç tutmuyor .futbolculugunu yada td lugunu elestirmiyorum.yorumculuk ayri bisey adamin 10 dk sonra yerin dibine.soktugu adam 2 tane 90 a asiyorsa azcik susacak.rezil oldu hamza hoca gibi.

Alexede oyle diyorlardi zamaninda hatta bunlar kazdilar yazdiklariyla kuyusunu.

Sergen bunlar hep haset kiskanç tipler yorumlarina.zerre deger vermez akli olan.

Bu ridvan karisi kendisini aldatiyormu diye tanjuyla tanjunun telefonlarini dinletiyordu.ne adam olmadigini gorûn.hiç aziz yildirimi elestirdigini gordunmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amma geyik yaptınız şunyda ilk yarıda sneijder napmış bana biri söylesin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galifianakis

quote:

Orijinalden alıntı: camur_abi

Gol attı ya bizim klasik ülke taraftarı çoşmuş yine..

Gol atmasıyla bi alakası yok,adam geçen sezonun başından beri gayet iyi performans gösteriyor. Sneijder gibi bir dünya yıldızını eleştirmeye hakkımız yok,kadromuzda onun kalitesinde adam yok tek başına oynuyor Burak ve selçuk gibileriyle oynuyor adam onu da hesaba katın.

Çok doğru bir yorum.

Bizim eski futbolcu sporcu yorumcularımızda inanılmaz derecede bir kibir ve kendini beğenmişlik, Bunun da ötesinde inanılmaz bir yabancı düşmanlığı var, örnek Hakan Şükür,Rıdvan, Sergen, Hakan Ünsal ve diğerleri.

Faal futbolcularımızda da var bu yabancı düşmanlığı, hani Sergen'i, Rıdvanı anlarım da şu anda aktif oynayanları anlamam, hiçbirinde yetenek yok, hiç olmazsa Sergen, Rıdvan yetenekli adamlardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.