Şimdi Ara

rıdvan: baroş gs nin oyuncusu değil :):):)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kafayı yedi bu yine ne baros ne elmander nede bienvenu buyuk oyuncu değiller

torreside beğenmiyormuş

• Şu herifi dinlemeyin ya Allah için
  • Yendik ya kudurdu tabii Ridvan.
  • arkadaş maçtan sonra koşa koşa rıdvanımı açıyosunuz
  • gültekin : uyufaluşi sıfır hatayla oynuyor

rıdvan: onu semih tasıyor
  • fazla mı hasar aldı gs-fb maçındna sonra anlamıyorum bu kadar saçmalamıyodu
  • Rıdvan Dilmen; Orduspor çok kötüydü adkfjssdlkjgskjgkj
  • Benim Anlamadığım Bu Adamı Size Zorla mı Dinletiriyorlar?İzlemeyin Kardeşim Adama Gıcık Oluyorsanız.
  • Barosun tek eksiği güçsüz olması sakatlandığında en çok onu kaybetti ama bu iki haftadır mücadelesini çok beğeniyorum umarım her geçen gün fizik gücü artmaya devam eder çünkü güçsüz bir baros izlenmiyor
  • Rıdvanın 2 türlü izleyici kitlesi var ve bence gerçekten başarılı.

1.si Rıdvanın saçmalamalarına totosuyla gülmek için izleyenler.
    2.si Rıdvanı izleyip onun her dediğine inanıp mutlu olmaya çalışanlar.
  • Kudur rıdvan kuduuurrr
  • Trabzon inşallah yenerde manisa maçını totem yapmadan izlerim rahat rahat.
  • maçı ntv radyo'dan dinledim. adam koyu ordu taraftarı gibiydi.

dakka 22 : ordu daha istekli oynadı, iyi mücadele etti ama golü galatasaray buluyor.

dakka 40: ordu'nun daha istekli olduğu maçta galatasaray 1-0 önde.
    .
    .
    .
    dakka 80: glatasaray skoru 2-0'a getirene kadar ordu çok çalıştı, culio'nun iyi bir şutu vardı muslera kurtardı ama ikinci golden sonra yavaş yavaş oyundan düşmeler başladı.

maç boyunca 10 defa culio'nun şutunu söyledi
  • quote:

Galatasaray takımını fizik olarak çok beğendim, çok canlılar. Belki çok pozisyon bulmadılar, ilginç goller attılar ancak çok ama çok istekliler

Çok pozisyonlu değil ama çok tempolu bir maç oldu. Kayserispor da üç forvetle oynadı. Solda Gökhan Emreciksin, sağda Cangele, forvette Makukula. Yani Ali Sami Yen’e savunmaya değil kazanmaya gelmişti Tolunay Kafkas.
    1-0 geriye düştükten sonra Makukula ile 1-1’i bulup yine aynı oyuncunun kendi kalesine attığı golle tekrar skor avantajını rakibe kaptırınca ve Toledo da sakatlanınca maça ortak olamadılar.
    Galatasaray takımı top rakipteyken 4-2-3-1 oynuyor. Mustafa Sarp ile Ayhan’ın önünde oynayan dörtlüyü Teknik Direktör Rijkaard serbest bırakmış. Arda, Keita, Aydın ve Baros özgür oyuncular. Galatasaray takımını fizik olarak çok beğendim, çok canlılar. Belki çok pozisyon bulmadılar, ilginç goller attılar ancak çok ama çok istekliler.
    Kayseri takımı sol ayaklı Cangele’yi sağda, sağ ayaklı Gökhan Emreciksin’i solda oynatarak ters ayaklı futbolcularla rakibe üstünlük kurmaya, pozisyon üretmeye çalıştı. Ama öyle bir santrfor almışlar ki, belki yorum yapmak için çok erken ama çok sıradan geldi bana. İkinci gol öncesi autu korner vermesi, Halis Özkahya adına masumane bir hataydı ama sonucu etkiledi.
    Galatasaray’da savunma uyum içerisinde. Gökhan Zan da, Servet de çok dikkatli oynuyorlar. Konsantrasyonları üst düzeyde. Sabri de canlı, istekli ve sürekli hücumu düşünüyor. Hücumcular aslında çok iyi oynamadılar. Ancak Baros, Arda, Aydın, Keita ve sonradan oyuna giren Elano öyle isimler ki her an sonucu değiştirebiliyorlar. Nitekim değiştirdiler de.
    Orta saha için ayrı bir paragraf açmak istiyorum. Ayhan bir hayli toparlamış. Eski formuna yaklaşmış. Ama bir Mustafa Sarp izledim ki, belki Türk Futbolu’nda son dönemlerde en çok kendini yenileyen oyuncu konumunda. Hem arkadaşlarının gediğini kapatıyor, hücum presini başlatıyor, hem de topu olumlu kullanıyor. Galatasaray Yönetimi’ni transferde kutlamak gerek. Gökhan Zan ve Mustafa Sarp için bonservis bedeli ödemediler. Servet’e 500 bin dolar verdiler. Bu sezon para harcadıkları Keita ve Elano ise süper.
    Doksan dakikaya baktığımızda Galatasaray ilk dakikalarda verdiği pozisyonun dışında rakibine fazla şans tanımadı. Bu da savunmalarının da iyi olduğunun bir göstergesi.

Rıdvan'ın geçmiş yılalrda bir Kayserispor maçı sonrası yazdığı yazıdır.

kaynakta var ama belki reklam olur diye yazamadım

Rıdvanı anlayan varsa beri gelsin

• Ha birde şu yazısı var kendilerinin

quote:

Rıdvan Dilmen: Baros oynasa kazanırlardı

bu yazının başlığı. google da bakabilirsiniz arkadaşlar

• Ujfalusi'nin Elmander ve Baros'a çok teşekkür ediyorum yardımlarından dolayı demesini Rıdvan şöyle yorumluyor "1. si top rakipteyken bize yardımcı oluyorlar demek istemiş 2. si çakarak."
  • Beyler rıdvanın kuşunu buldum tıpkısının aynısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Beyler rıdvanın kuşunu buldum tıpkısının aynısı

Konu Dışı'ndan tık tık.

• Galatasaraylılar rıdvandan nefret ediyor ama kelime kelime de takip ediyor. Adam gerçekten fanatik. Diğer takım taraftarları bunu protesto için ntv izlemese işinden kovulur ama herkes izliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Benim Anlamadığım Bu Adamı Size Zorla mı Dinletiriyorlar?İzlemeyin Kardeşim Adama Gıcık Oluyorsanız.

sende bizi anlamıyorsan okuma kardeşim yazdıklarımızı zorlana mı okutuyorlar?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.