Şimdi Ara

RIDE 4 [PS4 / PS5 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

RIDE4 is coming!

-

Milestone, motosiklet yarış oyunu serisi RIDE'ın yeni oyunu RIDE 4'ü duyurdu.

2020'de çıkacak. Çıkış yapacağı platformlar açıklanmadı.

Basın bülteninde belirtilene göre "RIDE 4 tüm motosiklet tutkunları için daha önce hiç görülmemiş seviyede gerçekçilik ve doğruluk sunacak. Özel Yamaha içerikleriyle birlikte birçok yeni özellik sunacak."

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-RIDE_4_Duyuruldu-97831.htm

-

Çıkış Tarihi: 8 Ekim 2020
    Tür: Yarış
    Dağıtıcı: Milestone S.r.l
    Geliştirici: Milestone S.r.l

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/290375-ride-4
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/ride-4

Resmi Site:https://ridevideogame.com/

-

Ekran Görüntüleri:

RIDE 4 [PS4 / PS5 ANA KONU] RIDE 4 [PS4 / PS5 ANA KONU] RIDE 4 [PS4 / PS5 ANA KONU] RIDE 4 [PS4 / PS5 ANA KONU] RIDE 4 [PS4 / PS5 ANA KONU] RIDE 4 [PS4 / PS5 ANA KONU] RIDE 4 [PS4 / PS5 ANA KONU] RIDE 4 [PS4 / PS5 ANA KONU] RIDE 4 [PS4 / PS5 ANA KONU] RIDE 4 [PS4 / PS5 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 4 Eylül 2020; 21:18:59 >

• Bu serinin ilk oyunu 2015'de çıktı. Hani çok kişiye hitap eden bir tür de değil. Kim alıyor da sürekli yenisini yapıyorlar, inanılmaz. Dördüncü oyunu çıkarmak yerine, önceki oyunlarını daha uzun süre güncel tutsalar keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha 3 yeni çıkmadı mı ya :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Daha 3 yeni çıkmadı mı ya :)
    Hocam üçüncü çıkmamış bile olabilir, o derece. Bunların hızına yetişilmiyor :))

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Hocam üçüncü çıkmamış bile olabilir, o derece. Bunların hızına yetişilmiyor :))

Alıntıları Göster
    Ride 3 - 27 kasım 2018 de çıkmış hocam bana yeni çıkmış gibi geldi

• Sizi bilmem ama bir motor tutkunu olarak 4 gözle bekliyorum :) Daha yeni indirimden Ride 2 special edition aldım keşke Ride 3 indirimde olsaydı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RIDE 4 PS4, Xbox One ve PC için 8 Ekim'de Çıkacak

RIDE 4 [PS4 / PS5 ANA KONU]

Milestone, motosiklet yarış oyunu RIDE 4'ün çıkış tarihini, detaylarını ve fragmanını paylaştı.

8 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

RIDE 4 yepyeni bir kariyer modu ile geliyor. Yapmış olduğunuz seçimler ve sonuçları kariyerinizi etkileyecek ve bu da özel etkinliklere, yarışlara ve meydan okumalara erişilebilirliği belirleyecek. Yeni Affinity sistemi sayesinde yeteneğinizi göstererek firmaların dikkatini çekebilecek ve onlar için test sürücülüğü yaparak özel içerikler elde edebileceksiniz.

Seride ilk defa tam anlamıyla gece gündüz döngüsü ve dinamik hava koşulları bu oyunla birlikte geliyor. Güneşli bir havada başladığınız yarış fırtınalı bir akşamda bitebilecek. Sadece görsel açıdan değil oynanışı da etkileyecek.

Bunların yanı sıra Endurance modu, animasyonlu ve interaktif pit spot, yeni yapay zeka, gelişmiş özelleştirme seçenekleri ve çok oyunculu tarafta dedicated sunucular ile gecikmesiz ve daha akıcı bir deneyim oyunun dikkat çeken diğer özellikleri.

Daha fazla bilgi için: ridevideogame.com

https://bolumsonucanavari.com/Haberler-RIDE_4_PS4_Xbox_One_ve_PC_icin_8_Ekimde_Cikacak-101540.htm

• RIDE 4 | Inside RIDE 4 Episode 1 | PS4

• Psnow ile ride3 oynadım geçen gün. Menü, yükleme ekranları beni benden aldı, bıraktım. Umarım bu biraz daha hızlı bir menüye sahip olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RIDE 4 - Oynanış Fragmanı

• Ride 4 | Episode 3: Inside Ride 4 | PS4

• Ride 4 | Next Gen Trailer | PS4, PS5

• Bu oyun hakkında neden hiçbir yerde bilgi yok Türkiye'de oyunu oynayan yok sanırım. Steamde 70 küsür liraya alınır mı sizce oynayanlara soruyorum tam bir motor aşığıyımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calypso33 -- 22 Aralık 2020; 21:29:33 >
  • 1 saattir oynuyorum.Cok gerçekci.Haptick feedback ve trigger efect daha da gercekcilik katmiş.Sirf yapmak icin yapmamişlar. Motor bostayken bile titriyor.

• Ride 4 - Next-Gen Çıkış Fragmanı | PS5

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerLich -- 24 Mayıs 2021; 6:23:1 >
  • Valentino Rossi The Game oyununu aldım sırf The Doctor'a saygımdan fakat motor çeşitliliği kısıtlıydı sadece lisanslı yarış motorları vardı. Alternatif ararken Ride 4'e baktım grafikler iyi hoş da motor seçenekleri kısıtlı geldi Harley Davidson motorlarını bile koymamışlar güya motor oyunu olacak.

Velhasılı kelam; The Crew 2 bundan daha iyi üstelik motor dışında bir sürü araç var sürebileceğimiz. Haritanın büyüklüğünü anlatmama gerek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.