Şimdi Ara

Richard Burns Rally (2004) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
5
Favori
30.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu indirmeyin arkadaşlar 10 ytl zaten gidin orjinal alın...
  • yaw ben bu arabayı kullanamamıştım çok zor kontrol ediliyordu. ya da ben çok beceriksizim.

en iyi rally Colin2 ydi heralde yanlış hatılamıyorsam. sabahlara kadar kuzenle oynardık. neydi bee
  • kişiye göre en iyi ve en kötüler değişir ama gerçeğe en yakın bir tane olur oda daha iyisi yapılana kadar rbrvay be ww reklamı gibi oldu ama
  • pc de acemi şöförüm, gtr2 de yolda kalmayı bir süre sonra becermeme rağmen bu oyunda kafayı çizmek gerekiyor. Dar yolda birsürü manevra. Rally hakkatten zor spor, biz daha oyununu oynayamiyoruz...
  • bu oyunu yalnızca simülasyon sevenler oynayabilir.ama öyle bir oyunki sim sevmekte yetmiyor yav

ben simülasyon ile uğraşacağım dersen aha işteders olacak oyun başka bir şey aramaya gerek yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: takeru

pc de acemi şöförüm, gtr2 de yolda kalmayı bir süre sonra becermeme rağmen bu oyunda kafayı çizmek gerekiyor. Dar yolda birsürü manevra. Rally hakkatten zor spor, biz daha oyununu oynayamiyoruz...

Simulasyon oynamak gerçeğinde de zor bunu pilotlar söylüyor ben değil
  • Rally oyunu konusunda gerçekten tek geçerim, ormanın içinde asfalt yolda impreza ile yaşadığım hızlanma hissini başka bir oyunda yaşamadım... Oyunun eğitim bölümü bile çok zor... Epey bir vakit ayırmak istiyor...
  • arkadaşlar selam
    bu oyuna araba eklemek için gerekli çalışmalara başladım
    örnek olarak şuradan bir lada indirdimhttp://www.bhmotorsports.com/RBR/downloads/4053
    tabi arabayı yüklemeyi başaramadım gtr/rfactor gibi kolay olmuyor

aranızda araç modu ekleyebilen arkadaş varsa yardımcı olabilirmi

bir sitede anlatılıyordu
    .........................................................................................................................
    Yeni araba eklemek için oyuna yapılması gerekenler:

örnek: subaru impreza wrc 2006

Önce zipin içindeki IMPREZA06 klasörünü Richard Burns Rally/Cars içine atıyoruz.

Sonra Richard Burns Rally/Cars içindeki Cars.ini dosyasının içindeki

[Car05] yerine bunları yazıyoruz;(readmede yazar ordan kopyalayın yapıstırın)

Şimdi sıra fizikte Richard Burns Rally klasöründeki

Physics.rbz dosyasının adını Physics.zip yapıp winrarla açılabilcek hale getirip

Açıp içindeki Physics klasörünü zipten çıkarın sonra subarunun içinden çıkan

Yeni Physics dosyasını çıkardınız Physics klasörüne atın ve sonra zipleyin rar diil zip olcak dikkat!

Zipledikten sona dosyanın adının uzantısını Physics.rbz yapın bu kadar...

.......................................................................................................................................

şeklinde anlatmışlar ama fizik olayında kaldım öteye gidemiyorum
    araba ekleyebilen arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz fizik olayını daha anlaşılır şekilde anlatabilirmisiniz

• sonunda başardım

Richard Burns Rally (2004) [ANA KONU]
  • isteyene ayrıntılı anlatabilirim direksiyonu olmayanlar da ppyoj programı sayesinde fareyle oynayabilirler daha kontrollü oluyor

buda ikinci ss 1024x768

• bu ne ya nfs 2 gibi yukarıdaki sslerde bunun muydu yoksa
  • dostum benim sistem düşük olduğundan dolayı oyunu mümkün olduğunca düşük grafiklerde oynayabiliyorum benim ss ler seni yanıltmasın sen solaytekinin ss lerine bak
    800x600

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi logitech34 -- 17 Kasım 2008; 0:38:09 >
  • arkadaşlar nasıl araba eklerim logitech34 senin dediğn gibi yapıyorum ama olmadı yardımcı olursanız sevinirim
  • logitech 34 ün yazdıklarından ben hiç bir şey anlamadım.yukarıda verdiğim linkte araçlar ve pistler var onları indirin ve normal şekilde kurun ayrıca bir şeyleri değiştirmeye gerek yok o kendi kuruyor zaten.sadece oyunun olduğu klasör doğru olsun yeter...
  • http://www.bhmotorsports.com/RBR/downloads
    sitesinden bir araç indrelim örneğin lada yı indirdik .rar dosyasını açtık içinden
    1-cars
    2-readme.txt
    3-physics
    isimli 3 dosya çıktı

1- cars dosyasının icindeki vaz2107(lada) dosyasını oyunun kurulu olduğu yerdeki cars klasörü içine kopyaladık

2-cars klasörünün içinde cars.ini dosyası var şimdi onun içini değiştireceğiz yalnız değişikliği kaydedebilmek için cars.ini dosyasını sağ tık özellikler de salt okunur yazan sekmeyi kaldır (yoksa değişikliği kaydetmiyor)

şimdide bundan sonrakileri daha kolay yapabilmek için başlat -ayarlar-denetim masası-görünüm ve temalar-klasör seçenekleri-görünüm-bilinen dosya türleri için uzantıları gizle sekmesindeki tiki kaldır

cars klasörü içindeki cars.ini dosyanı aç

[Car02]
    FileName = "Cars\zr\zr.sgc"
    IniFile = "Cars\zr\zr.ini"
    ShaderFile = "Cars\zr\zr_shaders.ini"
    ShaderSettings = "Cars\zr\zr_shader_settings"
    TexturePath = "Cars\zr\Textures\"

yazıyor

bunu indirdiğimiz lada içinden çıkan readme.txt dosyasındaki

[Car02]
    FileName = "Cars\vaz2107\vaz2107.sgc"
    IniFile = "Cars\vaz2107\vaz2107.ini"
    ShaderFile = "Cars\vaz2107\vaz2107_shaders.ini"
    ShaderSettings = "Cars\vaz2107\vaz2107_shader_settings"
    TexturePath = "Cars\vaz2107\Textures\"

ile değiştir.

3-şimdi gelelim fizik olayına indirdiğimiz lada klasörünün içindeki physics dosyasını oyunun kurulu olduğu yerdeki physics.rbz dosyasının içine koyacağız ama dikkat edecek olursak physics.rbz dosyası tıklayınca açılabilecek bir dosyaya benzemiyor dolayısıyla insan onun içine birşey nasıl koyabilirki diye düşünüyor bizde bu physics.rbz dosyasını içini açabilir hale getirelim

sağ tıkla ad değiştir ismini physics.zip yap gördüğümüz gibi dosya şekil değiştirdi ve üç kitap üstüste şeklini aldı bu zip dosyasını açıyoruz işte şimdi sarı renkli içi açılabilir dosya haline geldi indirdiğimiz lada içindeki sarı renkli physics dosyasını bunu içine atalım ve herşeyi eski haline döndürelim yani

içine kopyaladıktan sonra sağ tıklayıp zip programıyla tekrar sıkıştıralım üç kitap üstüste haline geldi
    şimdide sağ tıklayıp ad değiştir diyor ve physics.rbz yapıyoruz

hepsi bu..................

oyuna gir en alttaki mg isimli aracı seç araç lada olmuş

• Yukarıdaki linktekileri yaptıktan sonra hdr aktif oluyor mu hocam?
  • bende hdr yok hocam üzgünüm bilmiyorum
  • arkadaşlar online oynamak icin gerekli tüm herşeyi indirdim son olarak sitede BECOME A RBR DRİVER yazan yere girdim aşağıdaki formu doldurmam gerekiyor ama yapamayacağım galiba mesela gözat denilen yere ne yük leyeceğim birde URL yazan yere ne yazacağım

• bişey yüklemek gerekmiyormuş ismi yazıp en alttaki save ye basıp devam ediliyormuş
  • Uzun zamandır bu oyunu(aslında oyun değil bir simulasyon) oynuyorum türkiyede de geçmiş günlerde bitmiş bir şampiyona vardı ve bir arkadaşımız bir yıla yakın zmanda biten şampiyonada şampiyon olarak gerçek bir rallide tüm masraflar online yarışları düzenleyen site tarafından karşılanacak şekilde gerçek rallide start alma şansını yakaladı. Aynı zamanda türk takımı olarak bu sene dünya internet ralli şampiyonasında da yarıştık ve 3. lük aldı takım olarak oyunla ve online oynamayla ilgili daha ayrıntılı bilgi isteyen ya da bize katılmak gerçekten bu heyecanı yaşamak isteyen pm atsın ayrıntıları ve toplanmalarımızı size açıklayabilirim burada site vermek yanlış anlaşılabileceği için link koymuyorum...

Bu online yarışlara katılan arkadaşların yüzde 70 inden fazlasının da gerçek ralli pilotları olduğunu belirtmek isterim ayrıca oyunujn ne kadar gerçeğe yakın olduğunu artık siz tahmin edin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.