Şimdi Ara

Richard Burns Rally (2004) [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
5
Favori
30.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorun ya driverda yada bu oyunun input olayındada bende çok uğraşmıyorum işin aslı.Dirt rally bana yeterli geliyor şuan için.Kusura bakma bu arada biraz sert çıkış yapmış olabilirim.O anki üslubunla alakalı olabilir.Sağolasın yardımcı olmaya çalışman bile yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

sitede motor sesleriyle ilgili bir kısımda var o işede el atacaklar gibi

eğer öyle olursa cidden muhteşem olur

bu arada driver sf yi ffb li bir şekilde direksiyonla oynamak mümkünmü hocam ?

Bilemiyorum hiç denemedim malesef bi dönem TDU için epey uğraşmıştım başaramamıştım. Oyunun desteği yoksa oturup baştan sona birkaç dll yazmadan çözüm olmuyor.

RS grubu bi dönem seslere çalışmıştı ama üzerine çok birşey koyamadılar galiba eh malum cad oturduğun pc başından oluyor ama ses için biraz ekipman gerekiyor.

@EmreDFace
    eyvallah. Eskiden eski oyunlarda garip sorunlar görünce logitech softw. ve hw driverlarını kaldırıp yeniden kurarak ancak çözebiliyorduk sık başvurma olabiliyordu aklınızda olsun.

• parça parça herşeyi yenileyecekler anlaşılan

yeni su textureları

• Bayadır oynamıyordum geçenlerde ralli videosu izleyince içimde hortladı birden
    Yükledim, oynuyordum sonra yeni modların olduğunu öğrendim. RSRBR 2016 yamasını yükledim. Yav kontroller ne kadar berbat oldu öyle
    Araba yolda gitmiyor resmen, gitmeyi bırak yolda durmuyor bile... Orjinal haline geri yükledim...
  • Bazen yüklemelerde file'lar bozulabiliyor yada şahısların farklı setup'ları default açılmış oluyor eh adı üstünde varlığı kişilere bakan add-on :) Sim dünyasında yükledim açtım oynadım yok malesef fazlasıyla uğraştırıyor bazen birşeyi çözecem derken hadi hiç yoksa daha iyi setup bulucam derken onlarca saat gidiyor :) ama işte bir keyfi de o. Zorlanarak topladığın araç keyiflidir hani.
  • bi ara bende modlu halini yükledim ama içime sinmedi

döndüm tekrar başa

oyun(bence gelmiş geçmiş en iyi simülatör) bu haliyle muhteşem zaten

bu arada oyunun ilk modsuz haline yeni pistler ekleyebiliyormuyuz

Rbr deki acımasızlığı çok seviyorum

hayat neyse bu da o

başka oyunlarda yada simülatör olduğunu iddia eden oyunlarda aşağıdaki durum olsa hoplaya zıplaya

veya taklalar ata ata devam ederdik

aşağıdaki videoda yarış bu kaza sonunda bitti

Saygılar RBR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 29 Mart 2016; 23:19:15 >

• oyunun modsuz halindeki subarunun motor seslerini rsrbr 2016 daki gercek arac sesleriyle degistirme sansim varmi dostlar ?

kendim sordum kendim cevapliyorum

oluyo galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 30 Mart 2016; 11:17:12 >
  • denemedim ama olur diye tahmin ediyorum filtre editlerinden belki oynarken arada çatırtı çuturtu edebilir :) ses ve kaplama işi üstüne yaz şeklinde genelde.
    Etap ekleme araç eklemeden daha uğraştırıcı menü ve diğer bazı şeyleri de editlemek gerektirdiğini hatırlıyorum racedepartment arşivine bakın orada yönerge konuları olacaktı. Windows'a bi sanal kurun RSRBR ile birlikte oraya kurulum yapın benzerlik farklılıklara göre oyun folderınız üstüne atar deneye deneye değiştirirsiniz tabi oyun klasörünüzü yedeklerseniz iyi olur.
  • Joystick i nasıl el freni olarak atayabiliriz.

• Dostlar subarunun sesi buldum ama modsuz oyunda nereye koyacagimi bilemedim

modsuz oyunda sounds dosyasi yok ayrica arac dosyasinin icindeki subarudada benzer dosyalar yok

http://www.mediafire.co...preza_WRC_00_eng_v2.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 3 Nisan 2016; 1:14:28 >
  • aramizda real rally modunu deneyen arkadaslar varmi ?
  • Richard Burns Rally Yaşıyor

enb 9.6

• Videodaki mod real rally modumu rsbr mi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akt02 -- 24 Nisan 2016; 16:01:03 >
  • akt02 A kullanıcısına yanıt
    hocam hangi mod uzerine enb eklediler tam bilmiyorum acikcasi

bi ara bende eklemistim ancak ben modlu kullanmiyorum orijinale eklemistim ekledigim 9.3 tü

simdi sesler icin bekliyorum

• ilkermurat kullanıcısına yanıt
    bende dirt rallye low grip modunu ekleyip şimdilik takılıyorum ama rbr başka gerçekten . şu an indiriyorum oyunu tekrar ama real rally modunumu yoksa rsbr modunumu indirsem karar veremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: akt02

bende dirt rallye low grip modunu ekleyip şimdilik takılıyorum ama rbr başka gerçekten . şu an indiriyorum oyunu tekrar ama real rally modunumu yoksa rsbr modunumu indirsem karar veremedim

hocam rsbr yi indirmistim ancak sonradan sildim pek icime sinmedi

real rally yi denemedim ancak 6.5 gb lik indirme ve harddiskte 70 gb civari bos alan istedigini biliyorum

orijinal oyuna subaru sesi eklemek istedim ama basaramadim cunku ses dosyasini koyabilecegim bi yer bulamadim

Rbr kesinlikle bambaska bir simulasyon hocam

bu arada dirt rally nin son halini hic sevemedim bahsettiginiz modu bende denemek isterim

bu arada grally geliyor hocam

http://grally.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 24 Nisan 2016; 18:30:49 >

• oyun dosyalarında küçük bir değişiklik yaparak modu aktif edebiliyoruz . oyunun kurulu olduğu dizinde cars/models/555/tuning kısmına gelip 2 dosyayıda txt olarak açıp lastikle ilgili olan satırı "Tyres Front="low_grip" Rear="low_grip" />" olarak düzenleyip kaydedip çıkıyoruz
  • akt02 A kullanıcısına yanıt
    cok tesekkurler hocam deneyecegim

• Enb 10 ile oyun harika gorunuyor

• Bu oyuna sadece pist ve araç eklemek mümkün mü? Grafiksel gelişme istemiyorum, içerik artsın yeter (çünkü bilgisayarım zor kaldırıyor), deneyen oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.