Şimdi Ara

Richard Burns Rally (2004) [ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
5
Favori
30.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyun için sayfalarca yazıp çizmek videolar paylaşmak istiyorum

helal olsun adamlara

keşke tekrar küllerinden doğsalar

bu konuya mesaj atan ve BÖYLE BİR ŞAHESERİ bulmama yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler

bu kalitede başka bir oyun oynayacağıma inanmıyorum

ama önemli değil

bu oyun bana bir ömür doya doya yeter
  • Bu oyunu epey oynamıştım ama sürekli quick rally yaparak :D

benim oyun kayıt olmuyo ya her defasında yeniden kontrol ayarlıyorum kariyer yapsam bile girdiğimde herşey uçmuş oluyo.Nedir sorun nasıl kayıt ediliyor yav.Diğer arabları yolları merak ediyorum.

+oyun acayip zor ilk oynayışımda yolda duramıyodumda şimdi baya hakim oluyorum :D

Kayıt olayını nasıl halledeceğimi söyleyebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

Bu oyunu epey oynamıştım ama sürekli quick rally yaparak :D

benim oyun kayıt olmuyo ya her defasında yeniden kontrol ayarlıyorum kariyer yapsam bile girdiğimde herşey uçmuş oluyo.Nedir sorun nasıl kayıt ediliyor yav.Diğer arabları yolları merak ediyorum.

+oyun acayip zor ilk oynayışımda yolda duramıyodumda şimdi baya hakim oluyorum :D

Kayıt olayını nasıl halledeceğimi söyleyebilirseniz sevinirim.

profil ayarlarında kayıtın olması lazım,oyun şu anda olmadığından tam emin değilim ama save vardı.Kontrol olayı bendede her girdiğimde değişiyordu,dediğim yolla çözülüyor.Manuel save yapmak lazım
  • rookie de realistic damage ile şampiyon oldum

professionel de ise realistic damage ile şampiyonluğa doğru gidiyorum

rookie de amacım aracı sağ salim bitiş çizgisine ulaştırabilmekti

professionel de artık pistlere az biraz alıştık bi parça hızlı gidelim düşüncesiyle hareket ediyorum ve şimdilik fena gitmiyorum

en üst zorluk seviyesi aracıda kendi sinirlerimide tamamen sınayacağım bir hal alacak gibi görünüyor

professionel de son duruma ait resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 25 Nisan 2013; 21:26:48 >

• fabia kit car iyimiş

s2000 kadar hızlı ivmelenmese de frenlemede daha iyi

elfreni pek gerekmiyo

skodaları iyi yapmış rsrbr
  • bence hep canlı durması gereken bir topic

RSRBR 2014 GÜNCELLEME

http://www.ozanbas.com/?p=517
  • ikinci driving lessonda sürekli beni masaüstüne atıyor. sebebi nedir biri yardım edebilir mi. dersleri almadan oyuna geçmek istemiyorum.
  • bu efsanenin su anki jenerasyona gelmesi icin neler vermezdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • simdiki simulasyon gecinen oyunlara bakiyorum duvara carpip top gibi seken carpisinca batmobile zirhi giymis gibi hasar gormeyen
    ve hicbiri zemini Rbr gibi hissettiremeyen oyunlar

bu efsane geri dönsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 27 Aralık 2014; 15:50:32 >
  • Beyler bende rbr ilk çıktıgı hali var cdli Hangi yamaları kurmam gerekiyor acaba?
  • Oyunu tekrardan kurdum da buraya da yazayım dedim, similasyon arayıp da bu oyunu oynamayan varsa kesin oynasın.

Gelmiş geçmiş en iyi ralli similasyonu , hatta gelmiş geçmiş en keyifli araba yarış oyunu diyebilirim.

Logitech formula force ex var bende ve çoğu oyunu denedim fakat yolu hissettirme konusunda bu kadar iyi dizayn edilmiş bir oyuna daha denk gelmedim.

Similasyon oyunu yaptım diyen takozlara ders diye gösterilmesi lazım bu oyunun fizikleri muhteşem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: molotow

Oyunu tekrardan kurdum da buraya da yazayım dedim, similasyon arayıp da bu oyunu oynamayan varsa kesin oynasın.

Gelmiş geçmiş en iyi ralli similasyonu , hatta gelmiş geçmiş en keyifli araba yarış oyunu diyebilirim.

Logitech formula force ex var bende ve çoğu oyunu denedim fakat yolu hissettirme konusunda bu kadar iyi dizayn edilmiş bir oyuna daha denk gelmedim.

Similasyon oyunu yaptım diyen takozlara ders diye gösterilmesi lazım bu oyunun fizikleri muhteşem.

hocam kesinlikle katiliyorum bu mesajinizla birlikte simulatoru bende tekrar kuruyorum

ozellikle oyun demek istemedim cunku simulator sozunu sonuna kadar hakediyor Richard Burns Rally

sadece next gen grafiklerle oyun dunyasina donus yapsalar o gun bizim bayramimiz olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 16 Mart 2015; 17:58:44 >

• Oyunu orjinal edinmek istersek hangi siteden alabiliriz acaba? Steam de göremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Oyunu orjinal edinmek istersek hangi siteden alabiliriz acaba? Steam de göremedim

oyunu orjinal edinmenize gerek yok zira 1.02 update ile yapımcı filrma wardog korumayı kaldırmıstı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: molotow

Oyunu tekrardan kurdum da buraya da yazayım dedim, similasyon arayıp da bu oyunu oynamayan varsa kesin oynasın.

Kesinlikle katılıyorum.Son derece harika bir simulasyondur.Zamanında az oynamamışımdır Yine kurayım

• online oynamak icin ne gerekiyor dostlar ?

• Bende bir deneyeyim
  • rbr yi ds3 gamepad ile oynuyorum

ancak bi turlu titresim ozelligini oyunda acamadim

xinput lu oyunlarda titresim ozelligini aktif etmek icin driver indirdim gtr2 ve gt legend da ise yaramasina ragmen rbr de ise yaramadi

bu konuda bilgisi olan arkadaslar yardimci olabilirse cok sevinirim

• rsrbr 2015 track pack kurmaya calistigimda surekli

rsrbr 2015Maps\track-41_M_textures.rbz hatasi veriyor

2 farkli kaynaktan indirdim durum degismedi

konuyla ilgili bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.