Şimdi Ara

Richard Burns Rally (2004) [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
5
Favori
30.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun eski bu sebeple grafikleri günümüze göre geride ama bence bir sim oyunu için grafikleri gayet iyi,hdr kullan grafikler dahada iyi olur...
  • @ulusalonur

Şu abine bir yardım et. Vallahi yaştanmı vakitsizliktenmi şu oyunu kaç kere kurup silmişimdir ama bana şimdi bir yol göster. Oyunu tekrardan kurim daha sonra patc ,mod ,pist falan ne yapmam gerek bir yol göster en iyi şekilde kurim oyunu şimdiden kardeşime teşekkür ederim.

Şu hdr olayınada bir yol göster.
  • @ulusalonur

Buradaki grafikler süper hangi mod yada hdr nedir bu çok müthiş olmuş.

'' http://www.bsimracing.com/?p=10468 ''
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

@ulusalonur

Şu abine bir yardım et. Vallahi yaştanmı vakitsizliktenmi şu oyunu kaç kere kurup silmişimdir ama bana şimdi bir yol göster. Oyunu tekrardan kurim daha sonra patc ,mod ,pist falan ne yapmam gerek bir yol göster en iyi şekilde kurim oyunu şimdiden kardeşime teşekkür ederim.

Şu hdr olayınada bir yol göster.

Abi ben devamlı modsuz oynadım,kurduğum modlarda setup olayını aktif edemedim,ayrıca modlu oyuna her girişte direksiyonu tekrar ayarlamak zorunda kaldığım için sinirlenip vazgeçtim,sende sinir yapmak istemiyorsan modsuz takılİlla mod kuracağım diyorsan önceki sayfalarda modların linki var.

Çalışıyorum yarın eve gidince setup ve hdr yi upload ederim ama monitör çözünürlüğü hdr de fark ediyor söyleyeyim.Bendeki hdr 1920x1080 e uygun,verdiğim arkadaşlar denediklerinde benim videolardaki gibi güzel durmadığını söylemişlerdi...

• quote:

@ulusalonur

Buradaki grafikler süper hangi mod yada hdr nedir bu çok müthiş olmuş.

'' http://www.bsimracing.com/?p=10468 ''

Abi pek anlamam ama o video ile biraz oynanmış gibi,birde ağır çekim olunca güzel olmuş,modu bilmiyorum ama rsrbr2009 olabilir...
  • Şimdi RSBRS 2010 diye bir dosya indirdim grafik'leri falan iyileştiriyormuş diye. Kurdum fakat bu addon 'u nasıl çalıştıracağımı bilmiyorum.
    Yarımdcı olur musunuz arkadaşlar? Bir de şu HDR için Link ve Yükleme hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim...
  • @ulusalonur

Saol oyunu kurdum birde HDR ile deneriz bakalım fark olucakmı.
  • RSRBR 2009 'u indiriyorum. Bu mod 917 MB
  • quote:

@ulusalonur

Saol oyunu kurdum birde HDR ile deneriz bakalım fark olucakmı.

http://uploaded.to/file/8zqxz8

Abi hem hdr hem setubu upload ettim.

MULLIGATAWNY adlı profil oluşturup oyundan çıkıp setubu oyunun içine at aktif olacak,hdr ise otomatik aktif oluyor kolay gelsin
  • quote:

RSRBR 2009 'u indiriyorum. Bu mod 917 MB

İndirme abi 2010 çıktı link bulursam vereceğim...
  • RSRBR 2010 mod ve update linki

http://forum.rallyesim.fr/viewforum.php?f=65
  • @ulusalonur
    Saol.Şu an 450 MB kısmı indi bari hepsini indirim. 2010 'uda indiririm.
  • Şimdi de RSRBR 2010 mod 'unu indirmeye uğraşıyorum.
  • RSRBR 2010 mod ile ilgili hiçbirşey yapamadım kafam karıştı hangisini indiricem bunlardan?

• Ozan teşekkür ederim.

İndirmeye başladım.
  • Kokpit görünümünü güzelleştiren bir yama var herhalde fakat ben bulamadım. Kimi videolarda kokpit baya güzel görünüyor.
  • iyiki girmişim bu konuya benim eski oynumu yenilemişler süper tekrar kurayım hemen :D
  • Momo için direksiyon ayarı alabilir miyim beceremedim bir türlü

Birde vites düşürmeyte çalışıyorum ama düşmüyor bazen,önceden Formula FF vardı ondada aynı sorun oluyordu çözümü var mıdır
  • Direksiyon için bir ayar yok,bende önceden momo vardı zaten otomatik görüyordu,vites değiştirme problemi ilede daha önce hiç karşılaşmadım...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.