Şimdi Ara

Richard Burns Rally (2004) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
5
Favori
30.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilenbilir -- 2 Ocak 2010; 14:10:57 >
  • Oyundaki araçlar gerçek hayattakilerden çok daha hızlılar gibi,youtube de gerçek videolarda araçlar hiç bu kadar hızlı değiller ve dönüşlerdede bu serilik yok,yoksa banamı öyle geliyor bilmiyorum
  • Hyundai-Falstone

• Oyunu ilk oynadıgımda zor gelmişti,bir süre rfactor oynadıktan sonra,şimdi demoyu denedim tekrar, o kadar zor değilmiş meğersem.Yolu bilince gayet rahat alınıyor virajlar:P
  • arkadaşlar oyun çok güzel çok hoşuma gitti ama şu okulda ki ikinci görevi bi türlü yapamıyorum microsoftun direksiyon seti ile oynuyorum 50-60 arası gidiyorum son viraja 20 kilometre ile giriyorum ama bi türlü görevi tamamlıyamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: stifflers

arkadaşlar oyun çok güzel çok hoşuma gitti ama şu okulda ki ikinci görevi bi türlü yapamıyorum microsoftun direksiyon seti ile oynuyorum 50-60 arası gidiyorum son viraja 20 kilometre ile giriyorum ama bi türlü görevi tamamlıyamıyorum

Okulu falan boşver direk yarışa gir...
  • Hyundai-Fraizer Wells

• quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

quote:

Orijinalden alıntı: stifflers

arkadaşlar oyun çok güzel çok hoşuma gitti ama şu okulda ki ikinci görevi bi türlü yapamıyorum microsoftun direksiyon seti ile oynuyorum 50-60 arası gidiyorum son viraja 20 kilometre ile giriyorum ama bi türlü görevi tamamlıyamıyorum

Okulu falan boşver direk yarışa gir...

hocam bir şey daha sorucam
    ben uzun zamandır lfs oynuyorum bu oyunda ona çok benziyor ve tek bi sorun yaşıyorum gaza yarım bastın mı tam gaz yapıyo frene hafif dokundun mu fren tam tutuyo lfs de böyle bir sorun yaşamıyorum direksiyonun ayarlarında da bi sorun yok
    oyunun genelinde mi böyle yoksa sadece bende mi böle

• Frenin yarım basılınca tam tuttuğunu şimdiye kadar hiç hissetmedim belkide senin dediğin gibidir ama gaz evet dediğin gibi yarımda bassan tam gaz vermiş gibi oluyorsun,bu sebeple düzlükler hariç gaz pedalını tokatlayarak oynamakta yarar var...
  • Bende hiç de öyle bir durum yok çeyrek hatta milimlik bile oynatabiliyorum gazı. Bazı direksiyon setlerinde report combined pedal ayarı olabiliyor. Yani gaz ve fren pedalını tek bir pedalmış gibi algılıyor. Bazı oyunlarda açmak bazı oyunlarda kapatmak gerekiyor. Ben Formula Force Ex kullanıyorum ve Logitech Gaming Software den bu ayarları yapabiliyorum. Eğer böyle bir özellik varsa açmayı veya kapatmanı önerebilirim.
  • Arkadaşlar oyun kurdum bilgisayarıma, Logitech Driving Force GT kullanıyorum fakat oyun ayarlarında gaz ve pedalı ayarlıyorum ama direksiyonu left ve right olarak ayarlayamıyorum direksiyon dönmüyor? Sizce oyunda direksiyonu yönlendiremememin sebebi nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tears of ice -- 23 Nisan 2010; 4:19:12 >
  • Oyun hiç bir şey yapmana gerek kalmadan direksiyonu otomatik olarak görüyor.

Profili sil ve profil adını MULLIGATAWNY olarak yaz,böylece tüm araç ve pistler açılır.Direksiyon ayarlarına geldiğinde hiç bir şey yapmadan direkiyonu sağa sola döndür,fren ve gaza bas aktif olacaktır...
  • Bende Logitech Driving Force GT direksiyonum ile oyuna başladım, oyun gerçekten tam bir simülasyon, hasar olayını realistic yaptım gerçekle bire bir oldu..Şu an için zorlanıyorum ama oynadıkça alışıyosun..acemiliği atlatalım bakalım ilerde neler yapıcaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

Bende Logitech Driving Force GT direksiyonum ile oyuna başladım, oyun gerçekten tam bir simülasyon, hasar olayını realistic yaptım gerçekle bire bir oldu..Şu an için zorlanıyorum ama oynadıkça alışıyosun..acemiliği atlatalım bakalım ilerde neler yapıcaz.

Dostum oyun içi ayar olarak ne yaptın paylaşırsan sevinirim..Bende de DFGT var fakat settings'e girdiğimde left ve right a direksiyonu atamak için döndürmeye çalıştığımda direksiyon dönmüyor bir türlü..Diğer tüm oyunları sorunsuz oynuyorum ama bu oyunu nedense bi türlü oynayamadım gitti Oyunun içinde farklı bi ayar falanmı yapmam gerekiyor bi türlü anlamadım gitti

• Özel bir ayar yapmadım kardeş sadece controller den gaz, fren, sağ sol ayarı yaptım ama sende de sorunsuz olması lazım aslında..

Edit: ayarları default yapıp tekrar dene istersen ama sağ ve solu otomatik tanıyor diye hatırlıyorum..sadece pedalları tanıt dal oyuna öyle olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrayN -- 26 Nisan 2010; 11:32:01 >
  • Fena oyundur RBR
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

Özel bir ayar yapmadım kardeş sadece controller den gaz, fren, sağ sol ayarı yaptım ama sende de sorunsuz olması lazım aslında..

Edit: ayarları default yapıp tekrar dene istersen ama sağ ve solu otomatik tanıyor diye hatırlıyorum..sadece pedalları tanıt dal oyuna öyle olması lazım

Anladım yaptım onu ama yine bi işe yaramadı belki oyunu silip kurmak bi çare olur O kadar övülüyorki oyun bi girip oynayamadım ağız tadıyla

• valla tepkiler birebir çok iyi de bi okadar da zor alışcaz mecburen
  • Arkadaşlar, dün 3 saatlik çalışmanın ardından ehliyeti aldım ve Direk Challange'a girdim. Defalarca yeniden başlatma gereği duysamda, sonunda 5:23 ile Richard 'ı en sonunda geçebildim.
    Öğrenmek istediğim bir şey var. Oyun gerçekten şahane. Bu zamana kadar ben gerçekten direksiyonu kullanmamışım meğer hiçbir oyunda. Sürüş etkileri ve tepkileri olarak oynadığım bütün oyunları cebinden çıkarıyor 50 kere. Yarım fren yaptığımı ilk defa bilirim bir oyunda.
    Tek derdim, grafikleri daha iyileştiremez miyiz? Geçen seneki Antalya etabını ekleyemez miyiz? Ya da bu seneki istanbul?
    Grafik ayarlarını maksimumda oynuyorum elbette ama o da bir yere kadar.
    Var mı bunun bir grafik patch'i?
    Şimdiden teşekkürler, iyi oyunlar...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.