Şimdi Ara

Rich Piana Feeder Workout Her Gece Yatmadan Önce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar feeder workout hakkında ne düşünüyorsunuz uygulayan var mı?

İlgili Video;
    https://www.facebook.com/Vucut.Tv/videos/763944273732873/

• Ne kadar akilli oldugumu goruyor musunuz dediginde ne kadar akilsiz oldugunu gordum. Adamin dedigi sey gece yatmadan kollari pumplayin gece seks yapmayin aynada kolunuza bakin yataga girin uykunuzda kasinizin buyudugunu dusunceginiz icin kaslariniz buyuyecek ahahahaha. Seks yapmayin demis cok hakli o kadar ilacla en iyisi masturbasyon yapin dambilla 100 tekrara falan gerek yok kolunuz oyle bile buyur.

Abi ben size en iyi tavsiyeyi verim boyle adamlarin dediklerini dinlemeyin izlemeyin size ulasabilecegi butun iletisim yollarini kapatin. Bu adamlardan bilimsel tavsiye almayi gectim work hard motivaysin pazarlamalarini bile izlemeyin work hardla falan alakasi yok o kadar ilaci aldiginda isterse pembe dambillarla calissin yine oyle olacak estetikle gogus kalca yaptiran dis gorunusuyle ilgi cekmeye calisan instagram takipcileri icin yasayan luzumsuz kadinlar ne kadar saygiyi hak ediyorsa bunlar da o kadarini hak ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulayın da öğrenelim.

• Jerome Valeska J kullanıcısına yanıt
    Rich Piana bu sektörde en sevdiğim kişilerden biridir. Belkide ilki. Çünkü adam doğruyu söylüyor. Steroid kullandığını da açık açık söylüyor. İnsanları kandırmyıor bu hoşuma gidiyor. Neyse konuya dönersek ;
    Anlattığı bilinaçltı olayı gayet mantıklı , zaten bildiğimiz birşeyi vücut geliştirmeye uydurmuş ve ben işe yarayacağını düşünüyorum. Önümüzdeki haftadan itibaren bende deneyebilirim bunu.
    Arkadaşın takıldığı Sex olayına gelirsek , sex yaptığınızda vücuttaki testosteron hormonu seviyesi cidi şekilde düşer. Buda vücudun pumping hızını ciddi şekilde düşürmesi demek. Yani buda gayet mantıklı. O işi ya da mastürbasonu haftada 1 yapmak daha yararlı oalcaktır hormonları ayakta tutmak açısından.
  • Dün 10 kg dumbelle 12 tekrar hammer curl zor yaptım 8 kg ile durmadan bam bam diyor kolaydı ya babacım o kadar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar alakasız olucak ama yinede yazıyım :) 60 tl için kul hakkı yiyen bir insandır bu konuyu açan Jerome Valeska çok bir para değil sonuçta ama yinede kim olduğunu bilsin herkes ona göre davransın Rainbow six Siege koduna sahip olduğunu ve 80 tl'e verebilceğini yazmıştır özelden daha sonraasında anlaştığımızı sanıp 60 tl için olura bağlamıştık ama insan olmadığını az önce anlamış oldum alış veriş olucak samıştım ama parayı verdim ama kodu bir türlü veremedi arkadaş sonrasındada özelden engelledi :) sizde güvenmekle hata etmeyin sadece bilginiz olsun diye yazıyorum iyi forumlar herkeze
  • Grakul kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun . İnsanlara inanma . Kendilerini zeki sanıyolar o para ondan çıkar bi yerden . Tekrardan geçmiş olsun tecrube oldu

• Teşekkür ederim artık başımın gözumun sanesadakası olucak :) hakkatende 60 tl için yapması komik bi durum gerçekten trajikomik annesiz babsız insanlarda varmış hayatta tabi öğrenmesi zor olsa gerek böyle bir durumda
  • Ben seks yapmanın bi zararı olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca saçma buluyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.