Şimdi Ara

Ricardo Quaresma ''Benim büyük aşkım Beşiktaş''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 48 gün 4 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • maxim (2 mesaj) ganyotcu1453 (2 mesaj) Kysis (1 mesaj) BlackEagle (1 mesaj) Kreus (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Ricardo Quaresma ''Benim büyük aşkım Beşiktaş''
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4265 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

QUARESMA ‘Benim büyük aşkım Beşiktaş’ başlıklı bir yazı yazdı. ‘Fitbol Dergisi’nde yayımlanan yazıda Portekizli şu ifadeleri kullandı: “Beşiktaşlı gibi oynayıp, öyle konuştuğumu söylüyorlar. Dünyanın en büyük takımlarında futbol oynadım ama kalbime giren iki takım oldu. Bir tanesi Porto bir tanesi Beşiktaş...”

TARAFTARIMIZ MÜTHİŞ

PORTO’ya döndüğünde Beşiktaş’ın bütün maçlarını takip ettiğini belirten Q17 “Taraftar grubumuz zaten müthiş. Burada kendimi evimde gibi hissediyorum. Biliyorum ki Beşiktaş da bana evladı gibi davranıyor. Evlat yuvaya döndü. Çok iyi bir hocaya sahibiz. Benden büyük beklentisi olduğunu söyledi. Şimdi çalışma zamanı, çalışıp yeni hocamdan öğrenebildiğim kadar fazla şey öğrenmek istiyorum” dedi.

Haber Kaynağı: Hürriyet

|
    |

• Yarbay
    8372 Mesaj
    Ronaldo Beşiktaş dedi

THY, yıldızlara Türkiye’deki favori takımlarını sordu. Real’li Ronaldo Beşiktaş, Messi G.Saray hayranı çıktı.

Kankini buraya getir quaresma !

• Yüzbaşı
    416 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Ronaldo Beşiktaş dedi

THY, yıldızlara Türkiye’deki favori takımlarını sordu. Real’li Ronaldo Beşiktaş, Messi G.Saray hayranı çıktı.

Kankini buraya getir quaresma !

CR7 BEŞİKTAŞIMIZA HAYIRLI OLSUN??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6285 Mesaj
    sanırsın ki bedavaya oynuyor, kendisini parçalıyor.
    bu populizm yapan her futbolcu için geçerli.
    bırakın tribünlere oynamayı, çeneleri çalıştırmayı, insanları sersem yerine koymayı.
    aldığınız euro ların hakkını verin.
  • Binbaşı
    1198 Mesaj
    ronaldo hayırlı olsun
    welcome to ronaldo
    |
    |
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    Reyisss burda mesajı veriyo zaten kartal hayranı :))

|
    |
  • Yüzbaşı
    371 Mesaj
    Bu yabancıların büyük aşkı anlamıyorum... Büyük aşk bence anca arda gibi olur çocukluktan başlar tamam takımı taraftarı sever bağlı olabililer ama abartmanın lüzumu ne ki...
    |
    |
  • Teğmen
    211 Mesaj
    Seni haketmiyorlar be çingenem

• Yüzbaşı
    743 Mesaj
    aynen haketmiyoruz defolsun gitsin.
  • Teğmen
    212 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

Seni haketmiyorlar be çingenem

istemiyoruz. Sezon sonu takımdan ayrılabilir .
    |
    |
  • Binbaşı
    1235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maxim

aynen haketmiyoruz defolsun gitsin.

Yüreğine sağlık. Kapı orada. Takımda görmeye tahammül edemiyorum artık. Bu adamı savunan taraftar benim gözümde beşiktaşlı değil.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    Oly maçını numaralı çizgide, Lyon maçını da kapalı alt çizgide izledim, bir futbolcu bu kadar mı cahil olur, bu kadar mı futbol bilgisinden pozisyon bilgisinden yoksun olur. İki maçtada inanılmaz hataları vardı, özellikle 2. lyon maçında bir tane mi işe yarar hareketi olmaz.

Herkes diyecek ki çizgiden bir top aldı taliscaya pas verdi talisca kaçırdı, evet maçtaki tek olumlu hareketi buydu ama isteyen tekrar açsın izlesin orda pası taliscaya değil Babel'e atmak istiyor ama o kadar kötü pas veriyor ki top Babeli geçip arkasından extra gelen taliscaya gidiyor, o da topa tam olarak vuramıyor zaten. Koskoca avrupa serüveninde 6 maç CL 6 maç UEFA tek yaptığı kieve freekick golü, bi zahmet her topa salça oluyorsan bitane de gol at.

Millet alışmış tabi akhisara hareket çek, konyaya trivela yap süper futbolcu :D karşındaki takım avrupa liglerinde 2. ligde oynasa 3. lige düşecek takımlar.
    |
    |

• Yarbay
    6976 Mesaj
    Ronaldo'yu getir cigan
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.