Şimdi Ara

Rf Turkiye Accretia Gurubu [Açılacak Guild ve Kadro Tamamlaması] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
6.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

quote:

Orijinalden alıntı: TrMeKaNSiZ

GARYOSAVAN + yanında 2-3 mau ...esclade yi kestiğin fotoyu en az benimde 10 cu kez görüşürüm .. oyuna devam etseydinde 60+5 int staffla o mauna vurduğum dmg'yi bir göreydin ^^

neyse bende başlıyorum cora olarak martın 7 sinde görüşürüz ..kimler kral , görelim bakalım ..

Ben hiç kral (Archon) olamadım ama çok kral (Archon) kestim. :) Arkamda iki üç MAU olmadan kestiklerimde var video olarak. ;)
    http://www.xfire.com/video/e2f6d/

Kimseyi savunmak veya birşey kanıtlamak gibi bir derdim yok ama Elven'lı zerker tek başına keser zaten archon setli herhangi bir Faust'u.

Ekleme : Kral falan olduğumu iddaa etmiyorum zaten artık oyunu oynamıyorum bile sadece gördüğümü söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Bone Walker -- 1 Mart 2012; 12:26:35 >

• teke tek cıktıgımızda noldugunu herkes biliyo garyo yanında 3-4kişi olan foto ve videoları koymanın anlamı yok hayır kestim diye koydugun videoda bile ks atamamışsın bana elvenli zerker kesmiş beni orda
    http://www.xfire.com/video/e2f76/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esclade

teke tek cıktıgımızda noldugunu herkes biliyo garyo yanında 3-4kişi olan foto ve videoları koymanın anlamı yok hayır kestim diye koydugun videoda bile ks atamamışsın bana elvenli zerker kesmiş beni orda

Level 35 zerkerden elinde Elven var diye dayak yiyorsun demek... :) O kadar senedir oynuyorum hala birşey öğrenemedim. Tüh yaw...

• faust tam bir facia clası , def ve hp si bellli .. RF onlinede mau ve strikerlerin verdiği dmg lerde belli .. bence bir maunun bir faustu yatırmasından daha basit bir şey yok rf de . övünecek bir tarafta göremiyorum .. ha dediğim gibi keske devam etseydin oyunada egonu tatmin etmeye bir son verseydim çok isterdim bunu ^^
  • quote:

quote:

teke tek cıktıgımızda noldugunu herkes biliyo garyo yanında 3-4kişi olan foto ve videoları koymanın anlamı yok hayır kestim diye koydugun videoda bile ks atamamışsın bana elvenli zerker kesmiş beni orda

Level 35 zerkerden elinde Elven var diye dayak yiyorsun demek... :) O kadar senedir oynuyorum hala birşey öğrenemedim. Tüh yaw...

Dayak yemekle karşı attack yapmayan bir düşmanı kesmek arasındaki farkı öğrenememişsin mesela. Elvenlı bir zerker tek başına keser derken aynı anda saldırmasanız ve Faust yine böyle karşı attack yapmadan beklese rahatça öldürür tek başına. Eğer orada en azından zerker yaklaşmadan faust öldürse tek başına öldürmen kolay değil. Zaten elvenlı adam 25 level bile olsa elven silahları ve blue armların birlikte vereceği damage öldürmeye yeter de artar bile. Bu arada beğenmediğin 35 level zerker killi elinden almış o da ayrı bir eğlence konusu.

• quote:

quote:

maalesef garyo neyse artık rf trde ogrenirsin herkes düşük seviye nasılsa orda birlikte keşfedin oyunu bende pirimus ta archonlugumun tadını cıkarayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esclade -- 2 Mart 2012; 1:31:31 >

• grtz bro ^^ supportmu :D
  • Bakmayalı baya kavga olmuş guild konumuzda.Bu hırs ve öfke niyeyse artık.Alt tarafı 1 oyun.

Neyse açık betayı bekliyorum bende,kayboldum sanmayın
  • Vay be ne günlerdi.Koca gün kavga ederdi Türkler oyun içinde.

Yanlış hatırlamıyorsam Mert isminde bir eleman vardı.Çok yardım etmişti bana.
  • quote:

Sizi göremedik ama biz çok sağlam oynadık.
     Rf Turkiye Accretia Gurubu [Açılacak Guild ve Kadro Tamamlaması]

ben bunları görmemişim ya CeVVaL falan beni tanır :D sırf muhabbet ediyorduk adamlarla :D ilk bende accdim cora geçip alayına go çektim +6 int spear show :D 3 yiyen yoktu sanırım 2de bom :)

nick olarak DrawTR-SnatChTR-OutLanDerTR-GuRBeT- falan böyle nickler kullandımda tam olarak hangisiydi bilmiyorum ama cevval i hatırlıyorum onlar 5-10 kişi dalip kesemiyordu zaten beni :D templar borumu :)

• Her oyunda bu tür ağlamalar sızlamalar oluyor. O yüzden Full HD kanal açtım oradan yayınlıyorum artık. Ama RF On-Line CCR, Codemasters ve Mayngames'in elinden geçtikten sonra benim için tamamı ile bitti. Artık War Thunder oynuyorum. 2 seneyi devirdim, oyun yapısı yüzünden hiç bir tür hileye müsade etmiyor. Herkese tavsiye ederim. ;) 3 aydır internetim kesik cep telefonu ile bağlanıyorum. 8 GB'lık kota iki haftada bitiyor. Bu ay internetim bağlanırsa daha fazla video ile döneceğim. :) Kozunuzu Super Street Fighter IV'te paylaşabilirsiniz. Steam ID: garyosavan. ;)

https://www.youtube.com/user/GARYOSAVAN

• Valla dediklerin yüzünden bende baya bir hayal kırıklığı yaşamıştım tabi bu bir türkün private server açmasıyla son bulmuştu zaten bende ama herkezi editleyip kendine editli karakter açarak benle yarışmaya kalkıyordu baya bir hatırlıyorum.Sana şöyle söyleyim azeri rus ve alman kardeşlerimiz bir platform kurdular kendi aralarında şuan farklı oyunlar oynuyorlar ve Rf online serverını bekliyorlar bir kaç firma ile görüştüm mayn yapamadı işte bizde girmiyoruz tutmadı vs gibi cevaplar aldım o yüzden bunun eksikliklerini ve artılarınıda hesapladım en güzeli kendimin aktif hale getirmesi makinem var şuan kirada firma bana belli bir yer vermeyi ve oyunun tutması halinde sponsor olmayıda kabul ediyor.Oyun kurulumda eu indo offical serverlarda gmlik yapan bir yetkili kendisi indonesialı oyunun kurulumundan web site kurulumuna kadar yapabileceğini söyledi.(ücretli tabiki) kendisiyle anlaştım benden haber bekliyor şuan kara kuvvetlerinde işe başlıyorum gideceğim yer tam olarak belli değil yurt içi yurtdışı haber aldığımda forum ve blog sitelerimi aktif hale getiricem ve toplanmaya başlarız diyorum.Tabi sende eski zevkleri almak istersen kapımız açık maynın ve diğer serverların yaptığı hataları yapmıyacağım bunlar rateler ve market menüleridi ben oyunda sadece destek item satıcam buda kimseyi üzmeyecek çünkü bunları alan adamlar zaten günde 3-4 saat online olabilen adamlar o yüzden millete yetişebilmeleri için 2kat exp gibi malzemeler kullanmaları gerekiyor. Konu var zaten bunla ilgili anlattıklarımı okuyabilirsin.

Tr private olacak Rf nin versionu şuan tartışma konusu bunla ilgili forumu açtığımda anket sonucu karar vericem v1.5 bile var o yüzden herkezin karar vermesi gerekli.Nese sağlıcakla kalın :).

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.