Şimdi Ara

Rf Online DC sorunu yaşayanlar için çözüm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
5.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yanlış yazmışım forumda da sorun var ne değiştir çalışıyor ne alıntı. CCR diyeceğime CM demişim. CM de 50 olmayla yeni açılacak serverda 50 olma arasında çok aşırı bir fark olmaz ama benim anlatmaya çalıştığım CCR da şimdi oyuna yeni account alıp başlasan 50 olup unlock yapmak 2-3 günden fazla sürmez. Hatta tanıdığın varsa 1 günde olursun.
  • Arkadaşlar bu program, FPS oyunlarındaki ping sorununa da çözüm oluyor mu acaba? Bir nebze de olsa düşürüyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Arkadaşlar bu program, FPS oyunlarındaki ping sorununa da çözüm oluyor mu acaba? Bir nebze de olsa düşürüyor mu acaba?

hayır ping ile ilgili bu program
  • Tamam. Ben de ping diyorum zaten. Atıyorum, 150 yerine 100 ping mi alıcam bununla; nasıl olacak?

Bir de yükleme aşamasını tam anlayamadım. Programı açıp, ordaki sekmede Install'e bastıktan sonra yeniden başlatıyoruz. Sonra bunu yine açık tutmak gerekiyor mu? Install'e bastığımda herhangi bir yükleme penceresi açılmadı da bende...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 30 Eylül 2012; 21:31:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Tamam. Ben de ping diyorum zaten. Atıyorum, 150 yerine 100 ping mi alıcam bununla; nasıl olacak?

Bir de yükleme aşamasını tam anlayamadım. Programı açıp, ordaki sekmede Install'e bastıktan sonra yeniden başlatıyoruz. Sonra bunu yine açık tutmak gerekiyor mu? Install'e bastığımda herhangi bir yükleme penceresi açılmadı da bende...

pardon ya FPS diye okumuşum direk evet pingi azaltıyor bi çok oyunda ve programda status:installed yazıyosa sıkıntı yok açık tutmana gerek yok 1kere yükledikten sonra

• Henüz bir faydasını göremedim ama bir süre daha tutucam onu.
  • windows 8 de çalışırmı yani uyumlu olurmu?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.