Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Rezil oldum ! Yardım etmeyi bu yüzden sevmiyorum !

132
Cevap
2
Favori
6.434
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Rezil oldum ! Yardım etmeyi bu yüzden sevmiyorum !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      472 Mesaj
      29 Mayıs 2012 15:19:46
      lenovo servise git , de ki : ' yarina ucagim var gidiyorum buradan, hemen yapilmasi lazim.."

max 1 saatte eline verirler laptopu ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      AMD Fx 8300**ASUS GTX970 ROG Strix**MSI Gaming 970**GSkill RipjawsX 1600Mhz CL9 (4*4GB)**AOC G2460PQU 23'' 144 Hz 1ms ** PNY CS2211 240GB**EVGA 750W GQ**Zalman Z3 **DeepCool Gammaxx S40**A4 Tech G800v x7**Logitech G930, G300S, C525, Z333**
    • Yüzbaşı
      425 Mesaj
      29 Mayıs 2012 15:20:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

quote:

Orijinalden alıntı: busvas

CMOS resetlesende birşey olmas.Bios güncellemede ROM bellek zerinden blok lar yeniden programlanır.Yarıda kaldığı için birdaha programlanamaz.

Benim sana tavsiyem adama de ki abi format atarken birden gitti anlamadım bende ne oldu de Salağa yat.Yada aldım bastım tuşa bastım açılmadı bende zormamim dedim bıraktım de

tekrar yazdırma gibi birşey varmış sanırım. Adam bakarız olabilir dedi ya hemen morelimi bozmayın.
      Gerçekleri söyleyin ama sadece olumlu olanları

Sana şöyle söyliyeyim o zaman onu anakart tamir eden yerlere götür.Sıradan bi teknik servis yapamaz onu.Elektronie girer bios entegresi.Bilmeyen ellerde mafolabilir

• Yarbay
      4588 Mesaj
      29 Mayıs 2012 15:24:11 Konu Sahibi
      quote:

quote:

quote:

CMOS resetlesende birşey olmas.Bios güncellemede ROM bellek zerinden blok lar yeniden programlanır.Yarıda kaldığı için birdaha programlanamaz.

Benim sana tavsiyem adama de ki abi format atarken birden gitti anlamadım bende ne oldu de Salağa yat.Yada aldım bastım tuşa bastım açılmadı bende zormamim dedim bıraktım de

tekrar yazdırma gibi birşey varmış sanırım. Adam bakarız olabilir dedi ya hemen morelimi bozmayın.

Sana şöyle söyliyeyim o zaman onu anakart tamir eden yerlere götür.Sıradan bi teknik servis yapamaz onu.Elektronie girer bios entegresi.Bilmeyen ellerde mafolabilir

Burası küçük biryer öyle anakart için ayrı yerler yok. Bir tane büyük firma vardı kapandı ne yazik ki bende girdim bi teknik servise verdim. Olmazsa anakart alıcam artık yapıcak birşey yok. Bizim orda bir laf var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 29 Mayıs 2012; 16:14:16 >

• Binbaşı
      1516 Mesaj
      29 Mayıs 2012 15:35:30
      Geçmiş olsun, küfürü editlesen iyi edersin bu arada
      |
      |
      29 Mayıs 2012 15:50:55
      bilgisayar normal çalışıyorsa bios güncellemesini üretici bile tavsiye etmiyor sana geçmiş olsun.
      |
      |
    • Yarbay
      2759 Mesaj
      29 Mayıs 2012 15:52:15
      Ben iki kere ama, windows üzerinden güncelledim; epox anakartım vardı; biosu güncelleciğimde 1700+ çalışan işlemcim 2400+ olmuştu ama; sorunsuz çalışam ati vgs m sapıtmıştı, o zamandan beri ati(amd) den nefret ederim; şimdiki anakartıma da güncelleme yaptı, bir sorun çıkmadı ama, notebook işi bana tamamen uzak!
      |
      |
      29 Mayıs 2012 15:57:54
      takipteyim inşallah çözersin dostum o duyguyu fazlasıyla bilirim. arkadaşın iphone 4'ünü jailbreak ederken benzer bir durum yaşamıştım açılmamıştı birdaha altıma yapıyordum resmen zor düzelmiştim.
      |
      |
      29 Mayıs 2012 16:03:45
      Asus crash free bios ozelligi vardi. Bios çöksede flash a bi dosya atıp düzeltebiliyordun. Senin laptopa aradım ama pek yaygın bişey değil galiba.
      |
      |
      29 Mayıs 2012 16:08:36
      en fazla 50 TL isterler bence biosu belki düzeltebilirler
      |
      |
      29 Mayıs 2012 16:09:41
      Takip
      |
      |
      29 Mayıs 2012 16:19:07
      bana da ekran kartının biosunu değiştirirken oldu görüntü gitti gelmedi allahtan 2 ekran kartı girişi var başka bi ekran kartı takıp halletmiştim
      |
      |
      29 Mayıs 2012 16:25:58
      Bende geçen arkadaşa gittim 2 tane laptopa format attım. Bios'u güncelleyecektim indirirken dondu vazgeçtim. İyiki de öyle olmuş yoksa baya bi masraf çıkardı başıma.
      |
      |
      29 Mayıs 2012 16:26:46
      quote:

quote:

quote:

quote:

Burası küçük biryer öyle anakart için ayrı yerler yok. Bir tane büyük firma vardı kapandı ne yazik ki bende girdim bi teknik servise verdim. Olmazsa anakart alıcam artık yapıcak birşey yok. Bizim orda bir laf var.

Şemsiye misali o zaman senin kisi.Benim sana tavsiyem en son çaren anakart almaksa internetten hurda bilgisayarlara bak.O teknik servise sor entegre devre değiştiriyormusunz diye.Sakarya ya uğrayabilirsen sana yardımcı olabilirim ben.Yada türkiyenin her yerine hizmet veren birkaç yer verebilirim pm den.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      29 Mayıs 2012 16:29:23
      Ula oglum bios guncelleme nasıl ciddi bisey biliyomusun bide dh ye uyesın
      |
      |
      29 Mayıs 2012 16:43:13
      KaSKO olmadığı için BİOS'u cebimizden ödüyoruz kötü durum olmuş :(
      |
      |
      29 Mayıs 2012 16:59:03
      Kafanı yorma, yorumda arkadaşın biri yazmış, başka bir monitöre bağla yap diye, tabi elin yatkınsa bunu yapmayı dene yoksa uğraşma vakit kaybedersin, fiyatı yerine göre değişir, biz 25 e yaparız, başkası 50 ye yapar. yorma kafanı.
      |
      |
      29 Mayıs 2012 17:01:17
      abovv
      |
      |
      29 Mayıs 2012 17:03:22
      dostum diğer arkadaşlar demiş mi bilmiyorum ama bios pilini çıkarıp takmayı dene
      |
      |
      29 Mayıs 2012 17:09:54
      Biosuma DOKUNMA!
      -Laptop

Şaka bı yana buyuk gecmis olsun.İnş. fazla tutmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      29 Mayıs 2012 17:15:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

hocam çıkartıp laptopa vurmaktan başka çaren kalmamış.geçmiş olsun.

ulan adamin halinemi uzuleyim senin yaptigin komik olmasada kahkaha attiran espriyemi guleyim . Sonuc olarak sebepsizce guldum.
      |
      |

Reklamlar
sohbet
üniversite
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.