Şimdi Ara

Rezil G4 Kapandı açılmıyor. LG Desteğe Ulaşılamıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonum normal kullanımdayken kendi kendine kapandı açılmıyor. Son 2 3 aydır herhangi bir güncelleme yapmadım Marshmallow sürümünde kullanıyordum. Lg yazısı geliyor geri kapanıyor tepki vermiyor.
    Lg Desteğe ulaşamıyorum. 444 6543 arıyorum meşgul çalıyor. En yakın servis noktasının telefonunu arıyorum kullanılmamaktadır diyor. Chat servisine mesaj yazıyorum cevap gelmiyor. Ne rezil bir firma bu Lg. Şuan bulunduğum yerde başka servis de görünmüyor. Hiçbir şekilde yardım alamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

Telefonum normal kullanımdayken kendi kendine kapandı açılmıyor. Son 2 3 aydır herhangi bir güncelleme yapmadım Marshmallow sürümünde kullanıyordum. Lg yazısı geliyor geri kapanıyor tepki vermiyor.
    Lg Desteğe ulaşamıyorum. 444 6543 arıyorum meşgul çalıyor. En yakın servis noktasının telefonunu arıyorum kullanılmamaktadır diyor. Chat servisine mesaj yazıyorum cevap gelmiyor. Ne rezil bir firma bu Lg. Şuan bulunduğum yerde başka servis de görünmüyor. Hiçbir şekilde yardım alamıyorum.

Konuya yazan bile yok

LG alırken bir daha düşünün...

• MultiCore kullanıcısına yanıt
    Hocam Lg G4 lerde yaşanan bootlop sorunu sizdede meydana gelmiş lg türkiye garantiniz varsa gidip servise verin yeni bir cihazla değişimini isteyin yada arızalı anakartınızı yenisi ile değiştirsinler eğer içindeki önemli dosyaları kurtarmak falan istersenizde telefonun bataryasız bi şekilde buzluğa atın sabah , akşama alın takın bataryayı telefon açılacaktır en az 25 dk kapanmaz o ara kurtarabildiğnizi kurtarın onun dışında yapacak bişi yok aynısı birçok g4 kullanıcısının sizin benim olduğu gibi.
  • Heronin kullanıcısına yanıt
    Keske bastan soyleseydiniz son fotolar yandi gitti telefonla Bursa Prosime gonderdim. İnsallah hemen gelir anakart bekleniuor yaziyor servis durumunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anakartı eline almışsın kardeş geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.