Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 26 Aralık 2020; 12:36:17 >

• En azından oynamışlar. Bu durumda olup AFK kalıyorlar o daha beter.
  • Knk adc oynuyosan yanına supp duo bulman şart birlikte openlarsınız takımıda ping lerle yönlendirip kazanırsınız tek basına zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bıktım artık yeteneksiz vasifsız insanların gelip millete laf atmasından KARDEŞ, ELOBOOSTERLAR NASIL TAŞIYOR ???? Sen çıkmayı hak ediyorsan çıkarsın hak etmiyorsan orda sürünürsün kendin gibi adamlarla.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 26 Aralık 2020; 12:36:28 >
  • Eloboost dediklerin genelde jungle seçip smurf heroları alıp lig çıkıyorlar.Ben smurf kastığım zamanlar sadece kha ve evelynn oynuyordum.3 günde silver 1 den dia 2 ye çıkmıştım.Ki şöyle bir durum var 10 0 oynadığım maçları bile kaybettiğim oluyordu.Bu adam maç kazanmak için kha evelyn gibi düşük elo canavarı herolar oynamak zorunda değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dxdiag36

Eloboost dediklerin genelde jungle seçip smurf heroları alıp lig çıkıyorlar.Ben smurf kastığım zamanlar sadece kha ve evelynn oynuyordum.3 günde silver 1 den dia 2 ye çıkmıştım.Ki şöyle bir durum var 10 0 oynadığım maçları bile kaybettiğim oluyordu.Bu adam maç kazanmak için kha evelyn gibi düşük elo canavarı herolar oynamak zorunda değil.
    Oynamıyorsan ağlamayacaksın bilader 2020 Yılında deniz muharebesine Pre Dreadnought getirip yenilince ağlamak gibi bu

• benim oynamayadığımı nerden çıkardın anlamadım.Dia 2 yim.Tr nin %75 inden iyiyim.sende Allah bilir hardstuck platlardansın.Oyunda sinirden saçını başını yolup,internette yaa ben çok iyiyim havalarındasın.Konuşmalarından çok rahat anlaşılıyor.Oyunda kendini ispatlayamadığın için nette ben çok iyiyim havalarına giriyorsun

• quote:

benim oynamayadığımı nerden çıkardın anlamadım.Dia 2 yim.Tr nin %75 inden iyiyim.sende Allah bilir hardstuck platlardansın.Oyunda sinirden saçını başını yolup,internette yaa ben çok iyiyim havalarındasın.Konuşmalarından çok rahat anlaşılıyor.Oyunda kendini ispatlayamadığın için nette ben çok iyiyim havalarına giriyorsun
    Zuhahaha TRde NAda oynayıp da ciddi ciddi LoL oynadığını sanan wel@tler gelmiş yine bakıyorum Kardeşşşş asıl oyun bizim KR'de dönüyor, gerisi top havuzu Diamondum falan diyerek kendinizi rezil duruma düşürüyorsunuz, sizin Diamond bizim Silver bebelerine denk geliyor yahu

• Senin gibi zeka yaşı 12 olan Allah'ın sümüklü velediyle uğraşacak değilim.Kendi hayal dünyanda yaşamaya devam et

• quote:

Senin gibi zeka yaşı 12 olan Allah'ın sümüklü velediyle uğraşacak değilim.Kendi hayal dünyanda yaşamaya devam et
    TR bebeleriyle işim olmaz
  • 5 yaşındaki çocuk bile inanmaz attığın palavralara git kumda oyna..

• quote:

Orijinalden alıntı: Jungian_Shadow

Ya bıktım artık yeteneksiz vasifsız insanların gelip millete laf atmasından KARDEŞ, ELOBOOSTERLAR NASIL TAŞIYOR ???? Sen çıkmayı hak ediyorsan çıkarsın hak etmiyorsan orda sürünürsün kendin gibi adamlarla.
    Yahu bu düşük elodakileri insan müsveddesi zannedip yüksektekileri yetenekli olduğu için orada sanmanıza bitiyorum. Arkadaş Masterda 1 hafta oynasa masterları cebinden çıkaracak belki, salaklarla oynaya oynaya oraya alışıyor çıkamıyor da. Bronzla challengerin bir farkı yoktur ikisinde de hem yeteneksiz **** hem de adam gibi adamlar vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affection and Hatred -- 9 Ağustos 2020; 12:31:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jungian_Shadow

Zuhahaha TRde NAda oynayıp da ciddi ciddi LoL oynadığını sanan wel@tler gelmiş yine bakıyorum Kardeşşşş asıl oyun bizim KR'de dönüyor, gerisi top havuzu Diamondum falan diyerek kendinizi rezil duruma düşürüyorsunuz, sizin Diamond bizim Silver bebelerine denk geliyor yahu

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Yahu bu düşük elodakileri insan müsveddesi zannedip yüksektekileri yetenekli olduğu için orada sanmanıza bitiyorum. Arkadaş Masterda 1 hafta oynasa masterları cebinden çıkaracak belki, salaklarla oynaya oynaya oraya alışıyor çıkamıyor da. Bronzla challengerin bir farkı yoktur ikisinde de hem yeteneksiz **** hem de adam gibi adamlar vardır.

Alıntıları Göster
    KANKA NE ALAKA BENCE KR DIŞINDA OYNAYAN HERKES İNSAN MÜSFEDDESİ
  • Hayır ben şunu anlamıyorum;

karşı takım ortalamanın altında gelince "ben çok iyi oynadım ondan kazandık" düşüncesini benimsiyorsunuz.
    Size kötü gelince "öhöhöhö benim takım çok kötü öhöhöhö daha yüksekleri hak ediyorum ben" diye ağıt yakıyorsunuz.

Yapmayın. Kendinizi komik duruma düşürmeyin.
    Hele ki forumda konu açıp "bakın arkadaşlar ben iyi oynadım hadi beni destekleyin" altbaşlıklı konular hiç açmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cruella

Hayır ben şunu anlamıyorum;

karşı takım ortalamanın altında gelince "ben çok iyi oynadım ondan kazandık" düşüncesini benimsiyorsunuz.
    Size kötü gelince "öhöhöhö benim takım çok kötü öhöhöhö daha yüksekleri hak ediyorum ben" diye ağıt yakıyorsunuz.

Yapmayın. Kendinizi komik duruma düşürmeyin.
    Hele ki forumda konu açıp "bakın arkadaşlar ben iyi oynadım hadi beni destekleyin" altbaşlıklı konular hiç açmayın.
    Çok haklısınız Cruella Hanım, köpeklere karşı olan tavrınızı kınıyorum ancak haklı olduğunuz bu konuda sizin yanınızda olmaktan eshef ve şeref duyarım. Ayrıca köpek dübüriçi burması yemeyi de çok severim, bir gün Kore'ye gelirseniz sizinle birlikle Pyongyang merkez camii avlusunda dübüriçi burma yemek isterim efendim.

Salam ve Sosis İle

• Riot eşleştirme sistemi , bir gün üst üste 4-5 oyun bunlar geliyor kaybettiriyor flame yaptırıp ceza aldırıyor

Diğer gün bir giriyorsun tüm takım faker , bu şans vs değil senelerdir bu sistem böyle , bir takıma 4 tane hayat boyu KDA sı leş 4 oyuncu kaç kere denk gelir üst üste

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.